reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Witam w słoneczny czwartek
Agusi OJOJOJ ale dopadło Twoje pociechy chorubsko
Niech szybciutko sie kuruja!!!

U nas tez juz mam spokój z chorobami u dziewczynek,choc Julka ma symptomy astmy ale narazie bierze lekarstwa(Singulair i pulmicort) i nie kaszle
Ja mieskam na Teofilowie przy Rojnej
 
reklama
Anetas witaj "w domu" :)

Mnie wczoraj migrena próbowała dopaść.. w pracy wkurzyłam się na jedną taką - ehhh.. szkoda nerwy tracić.. ale czniam to.. racja jest po mojej stronie ;D

Cieszę się, że nareszcie słońce świeci - już byłam tak zmęczona tym zimowym ponuractwem i przytłoczona problemami wszelakich materii, że został mi tylko krok do przekroczenia "cienkiej czerwonej linii".. witaj wiosno!
Zaczynam podejrzewać, że mam astmę - kurna, od kilku miesięcy męczy mnie oskrzelowy kaszel - nie ma mowy żeby sie nad garnkiem pochylić czy wejść do łazienki po rozwieszeniu prania - zaczynam się dusić i kasłać jak gruźlik poza tym w piersiach mi rzęzi jakbym rzeżączkę miała ;D Lekarz osłuchowo nic nie stwierdza więc kochane powiedzcie do którego mądrego pulmonologa się wybrać?

Julce wyleczyłam katar Olbasem.. taram.. taram.. i luzik mam ;) Odpukuję, odpukuję bo dzieciaki w przedszkolu zaczynają pokasływać ::)

Przejrzałam swoje rzeczy i stwierdziłam, że muszę sobie cosik na kark kupić.. bida wielka.. poza tym oponka na brzuchu źle wróży.. jakby rozmiar więcej ;) na poprawienie nastroju zjadłam więc chińszczyznę i popłukałam colą :p Ble..

Uciekam bo właśnie mi budzik zadzwonił :laugh: a mała czarna z mlekiem uratuje mi życie!

Pozdrówka :) Miłego dnia :)

Anetas, olej wózek i wyluzuj się, myśl pozytywnie.. i tak macie niezłą "brykę", o której inni mogą jedynie pomarzyć.. jak to mówi moja Julcia "najważniejsza jest miłość" :)


 
Anetas nie przejmuj sie wózkiem.Dacie sobie rade.
My mamy taki zwykły,Ja nawet nie wiem jaka to firma.Zadhna znana na pewno.Łatwo sie składa wygodny dla Oskara, lekki, łatwo wsiąść do autobusu, zniesc po schodach(wazne, bo mieszkamy na 3 pietrze ;)).Mankament jest taki,że teraz jak wychodze z dwoma, ciezko go prowadzic jedną reka.A jedna musze trzymac Kamila.Ale dajemy sobie rade.
A tak na marginesie to piekna pogode mamy, co?
Z chłopakami dziwna sprawa, Oskar ma cały czas temperature, 37, 5, a Kamil od wczoraj juz nie ma, apetyt mu sie porprawił.
Dziwne, dzis idziemy do drugiego lekarza, bo nie wiem co ma zrobic z tymi antybiotykami, bo jesli to jakis wirus, to antybiotyk i tak nie zadziała.
 
hej hej :)
pogoda słaba co? słońca chcemy!

anetas dokładnie cie rozumiem jesli chodzi o te wózki - bylam ostatnio w galerii i tez widziałam quinny (zapp) - jaram sie :D
ja nadal buszuje po allegro i ogladam. do wakacji chba sie wstrzymamy - w sumie nasza spacerowka jest spoko (leciutka, mała) a na dzialce wojti bedzie jezdzil w tym cięzkim paskudztwie na duzych kołach (w koncu po lesie na małych byłoby słabo..). dopiero jesienią chcialabym naby cos co bedzie cieplejsze (moja spacerówka nie ma spiworka na nogi) i solidniejsze, a przy okazji bedzie juz sprzętem dla nowego członka rodziny ;)

my dzis skaczemy obejrzec le parkour na starym rynku - któraś sie wybiera?
 
Czesc Wam!
Bylismy wczoraj w Pandzie w Zgierzu - obłed w ciapki - tylko miec kase.. :(
A ja nadal (albo tym bardziej) nie wiem jaki wózek wybrac. Albo za ciezki, albo za krótki, albo cos tam... Kiedys byl jeden model, wszsycy mieli to samo i nie było problemu ;)))
 
Hej
też byłam w Pandzie i ten sam problem, zgłupiałam totalnie, w końcu taczka mi pozostanie :)

dzisiaj na USG pani doktor stwierdziła że hoduje małego smoka, wygląda na 34 tydzień
2300 i 32 cm
jak on się bidulek urodzi...
 
reklama
O rany jak ucichło.
Co jest????????????
Gdzie wszystkich wywiało.
U nas chłopcy zdrowi, pokasłują tylko troszkę, ale czasami.
Widocznie był to jakis mały wirusek, bo ISOPRINOSINE pomogła, obyło sie bez antybiotyku.
Dzis ostatni dzien tabletek.
A pogoda jest super.
 
Do góry