reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Według moich informacji, do soboty ma byc ładnie, albo do niedzieli., a potem chyba do poniedziałku, lekkie ochłodzenie i deszcz, a potem znów ma byc cieplutko i ładnie.
MAm nadzieję, ze bedzie ciepło i nie bedzie padało, bo chcielibysmy wybrac sie do ZOO, obejrzec zwierzaczki.
 
reklama
Pytanie1:
Smyk w Galerii, Bartek w Geant na Włókniarzy i M1 na Brzezińskiej - nie pamiętam nazwy sklepu ale na wprost 1 wejścia (przy Pracitkerze)..

Pytanie2:
Takie cudeńko to nie wiem.. widziałam podobne rowerki w Tesco na Widzewie. Możesz spróbować na giełdzie albo poszperać po sportowych i markjetach.. a jesli ma być ten i tylko ten to zadzwoń i umów sie z gościem na odbiór własny - jesli mieszka niedaleko..

 
JA widziałam, taki rowerek w gazetce z MAKRO, albo z SELGROSU, ceny nie pamietam.Co do bucików, to Agawa wymieniła chyba te najbardziej popularne.Ja czasami kupowałam w takim osiedlowym sklepie.Niedrogo, a bardzoo dobre gatunkowo buciki.
 
dziekuje za wszystkie odpowiedzi ;D
ja kapciuszki tez kupuje w osiedlowym, ale myslalam o jakichs sandałkach na lato i trampko[podobnych na teraz.
jescze raz dzieki!
 
reklama
Agusia,
Pewnie! Julka też polubiła Kamilka :) Bedę standardowo na placu zabaw ok. 17..

DZIEWCZYNY!
Mamusiaagusia ma przepiękne włosy! Nigdy w życiu czegoś podobnego na oczy nie widziałam!
Kruczo-czarne, długaśne a warkocz gruby jak szyja!
Aga,
Ty nam podaj przepis na wychów takich hairów.. jak je pędzisz i czym nawozisz ;D Są rewelacyjne!

Pozdrowionka :)
 
Do góry