reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

IRLANDIA
vfjyfd.gif


Kolorowych jajeczek, wycinanych owieczek,
rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku,
a przede wszystkim udanego lania w mokrym dniu suchego ubrania.

vfjw91.gif


qupiska cześc ja Cie pamietam z forum gazeta.pl.Ja mieszkam na Teofilowie i tez raczej mam daleko
 
reklama
Kochane, żczymy WAm wszystkim zdrowych wesołych i pogodnych swiąt.
Smacznego jajeczka, i bardzooooooooooooo mokrego poniedziałku.

A ja uciekam z powrtem do kuchni.
 
Anetas trzymaj się, będzie dobrze :)
Mój mąz od pewnego czasu, również zastanawia sie nad opuszczeniem ojczyzny i wyjazdem do Anglii.
Miał juz prace w reku w Anglii, ale sie nie zdecydował.Bał sie ze nie uda mu sie Nas ściągnąc do siebie.Teraz trochę załuję.Drugi raz tak okazja moze sie nie powtórzyć.Cóz miłośc do Nas przewazyła ;D.
Ale wyjazd nadal w planach jest.
Ja nie za bardzo chce stad wyjezdzac.Tutaj mamy rodzinę, przyjaciól, a tam bylibysmy sami.W Anglii, raczej sie po francusku nie dogadm, a akurat ten jezyk znam perfekt, a z angielskim jest troche gorzej
Jednak jak trzeba bedzie, to wyjedziemy, trudno sie mówi.Tu w Polsce, wiele sie nie dorobimy.
 
anetas na pewno wszystko będzie dobrze! myslę o was ciepło ;D nic sie nie martw :)
a jak zniosą wizy to wpadniemy pohasać po manhattanie :laugh:

wszyscy wyjadą, a wtedy emerytów beda utrzymywać chyba posłowie z własnej kieszeni :laugh:

ja moge wyjeżdżać, ale z całą rodziną. i najlepiej gdzieś gdzie jest CIEPLEJ I WIĘCEJ SŁOŃCA, nie ma tajfunów/tsunami/trzęsień ziemi/węży/pozwolenia na broń dla każdego "niby zdrowego psychicznie" itp ;) czyli gdzie ??? znacie takie miejsce???
 
Cześdc Łodzi po świetach
Co tu taaaka cisza,gdzie jesteści!!!!!
U nas były chrzciny w niedziele i Kasia była bardzo grzeczna
A to kilka fotek z tego dnia
Z tatusiem:
vs2zp0.jpg

z chrzestna Ola:
vsbzm9.jpg

z babcia,dziadkiem i siostra Julka i Oskarkiem(kuzyn Kasi)
vsc001.jpg

a po wszystkim była zmeczona i slicznie usnęła
vsc08g.jpg

a to kilka zdjęc
vsc0ns.jpg

vsc0w3.jpg

vsc16w.jpg
 
reklama
My szykujemy sobie chrzciny na roczek Oskara, czyli w maju.Ze wzgledu na chrezstnych, którzy juz od pewnego czasu mieli zaplanowany wyjazd.
Cos mi suwaczki szwankują, podpisów nie widać.Musze cos z tym zrobic.
Kasia jak księżniczka, ciekawa jestm czy ja na swojego ksiecia jakies ubrania dostanę.Przypuszczam,że moze byc problem, bo jest dosc duzawy.A co bedzie w maju. ???​
 
Do góry