reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
Cześć

Koleżeństwo widzę wypoczetę ;D po Świętach..

Anetas,
Trzymam za Was kciuki! Wracaj na forum prędko :)

ulik,
Ja zostaję twoja fanką! Piękne te wypieki :) samym widokiem można się najeść :)

magdazłodzi,
kasieńka wygląda jak mały aniołeczek - ucałuj dziewczynki :) A gdzie chrzciliście córcię?

mamusiuagusiu,
Spróbuj w Outlecie - widziałam tam fajne sztruksy, koszule i eleganckie sweterki - może coś wybierzesz..
Idziemy w piatek do Łukaszka na przyjęcie urodzinowe ;) a co u Dominika, lepiej?

Ja jestem minimum 3 kg większa ;D Jak to dobrze, że kolejne Święta dopiero za 8 miesięcy ;D

Biegnę do pracy..
3.gif






 
mamusiaagusia pisze:
Witajcie, pomimo tegoże w tym dziale, są wątki regionalne, to wątek łódzki juz troszkę rozkrecił sie w dziale TO MY.
Były tam propozycje,aby cały tamten wątek przenieśc, tutaj , ale jakoś to ucichło.
Wobec tego mam propozycję, abysmy, watek łodzki kontynuowały w dziale TO MY.
Część łodzianek wypowiada sie tutaj, a druga część tam.
Nie potrzebnie.
Więć zapraszamy do do działu, TO MY, tam jest watek MAMUSIE Z ŁODZI.
Miło by było gdybysmy, trzymały sie razem
Pozdrawiam Was i jeszcze raz serdecznie zaprszam.
dziewczynki cytuje Mamusieagusie i ZAPRASZAM
 
magda,
Niestety nie wiem gdzie to jest :( a Jula była chrzczona w Łagiwenikach..

Jula z tatkiem namiętnie (od 3 dni) grają w grę Shrek2.. Mają limit 0,5 godziny/dziennie - wczoraj prosiłam aby już zakończyli (chyba z 10 razy :mad: ) bo Julka nie wstanie do przedszkola i bedzie zmięczona w ciagu dnia.. błagali o jeszcze 1 minutkę i jeszcze jedną.. kiedy kategorycznie stwierdziłam, że NIE bo już jest późno - Julka do mnie rozbrajającym głosem powiedziała:
"Mamusiu.. my zbieramy te pieniążki dla ciebie - na wywar w Pędzistolca.." Skapitulowałam ;D

Pozdrowionka :)
 
Dzięki Agawa, jeszcze mi powiedz gdzie jest ten sklep :)
Dominik, poszedł jeden dzień do przedszkola, i niestety wyszedł z niego chory.Podobno ma anginę, a ponieważ w poniedziałek u niego bylismy, wiec moi chłopcy obudzili się wczoraj z temperatura, 38,5 st.Obaj tak samo.Moze przyczyniła sie do tego tez wizyta, na karuzeli w poniedziałek.TYlko, ze Oskar z nimi nie był.
Pani doktor STani...(tu trzy kropki, zeby nie koniczyc nazwiska), zrobiła nam wielka łaske ze wogóle Nas przyjeła bez numerka, bo ponoc kierownik im zwraca uwage, ze przyjmuja pacjentów bez numerków.Pacjenci ze zdrowej strony juz sie niecierpliwia.
WRRRRRRRR :mad: :mad: :mad: :mad:.
W kazdym razie Nas z łaska przyjęła, w płucach czysto w oskrzelach tez.Jesli im ie przejdzie kazała właczyc antybiotyk.
Oskarowi troche lepiej, temperature ma nizsząi chyba sie obedzie bez, natomiast Kamil wstał z temperatura 39,2.Kaszle, wiec chyba antybiotyk dostanie.
A juz myslałam ze, choroby sie skonczyły :( :( :(
 
reklama
O kurna.. Agula - trzymaj się kobieto!

Mnie Julka także ciągnęła na tę karuzelę ale stwierdziłyśmy, że jednak jest za zimno.. do tego pęd powietrza (może i niewielki ale zawsze) niezbyt dobrze wywróży jej gardełku :( bo Julka jak kręcioła się na karuzeli to kanto kantares ;)

Pukam w niemalowane bo u Julki na razie spox ze zdrowiem..

Papatki
2.gif
 
Do góry