reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
Irlandio,
Gratulacje dla świerzo upieczonej mamusi i jej maluszka:)

20.gif
 
Cześć dziwczyny mam na imię Karolina, mam 23 lata i jestem mamusią dwójki dzieciaczków. Mieszkamy w Łodzi w okolocach "Czerwonego Rynku". Są tu mamusie z tych rejonów, chętnie się spotkam na wspólnym spacerku :-)
 
Irlandio gratuluję!

Tego samego dnia w Madurowiczu urodziła przez cc moja koleżanka. Jej synek ważył po urodzeniu podobno 4600...kolos. Twój natomiast ma wymiary książkowe. Czekam na relację ze szpitala i na Twoje wrażenia!
 
Hejka,

U mnie dzisiaj odprężenie po-okienne ;D tylko trochę zakwasy czuję w prawej ręce ;).. zaraz odkurzam, myję podłogi i LABA 8)
Potem zamawiam mięsko, pierożki i ciasto 8) Wieczorem po ostatnie sprawunki do markjetu i mam już święta :angel:

Jutro z Juleczką robimy kraszanki i drapanki - moje ulubione :) Rzeżuchę już mamy ładną więc tylko kury na niej posadzić i
wydmuszki z jajeczek przepiórczych zrobić :)

Idę zaparzyć świerzej kawusi..


Wszystkim forumowym Koleżankom oraz ich Rodzinom składam najpiekniejsze życzenia świateczne! Wesołego Alleluja!
arg-happy-easter-stacked-lilac-on-white-url.gif
 
reklama
Niech króliczek wielkanocny
przyniesie Wam w prezencie to,
czego najbardziej pragniecie.
To "coś" nie musi być ani widoczne,
ani dotykalne,
może nawet nie pachnieć,
ale niech będzie czymś
bez czego nie można
i nie warto żyć...


z gorącymi uściskami i buziakami
- Magda, Piotr i Kubuś
 
Do góry