reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Anus pisze:
O ile się nie mylę to Bactrim to antybiotyk.

Rany Bactrim no tak, ja zupełnie nie skojarzyłam hihihihihihihi
Ale Bactrin to nie antybiotyk, podaje go sie przy łagodniejszych zaburzeniach immunologicznych kiedy antybiotyk nie jest jeszcze konieczny.
Moja Natalka go 2 razy brała :)

A co do wiercenia.
Moi sąsiedzie mają remint, zakładają panele i inne pierdoły - cholery mozna dostać a Nata sie tak boi jak wiertarkę z udarem właczają :(
By mogli skończyć w końcu bo już 2 dzień tak wiercą i to od 9 rano do 20:00 :mad: :mad: :mad:
 
reklama
Ehhh nareszcie skończyli wiercić :D :D :D
Ale teraz żeby bardziej człowieka zdołować to wyłączyli wodę :( :(
Szlag mnie za moment trafi :mad: :mad: :mad:
 
marianeczka a gdzie wy te kalendarze z titim zamawiacie??? a moze sami robicie ???

ładnie dzis w Lodzi, nie ? :)
 
Rzeczywiście jest super :). Uwielbiam jak pada śnieg.
Tylko, że pewnie niedługo będziemy mieć pluchę :(.
Co do przenieśienia wątku, to jest mi to obojętne gdzie będzie, byle by był.Juz własnie kiedyś myślałam o tym. To jak, co robimy?
Ja nie kupuje dzieciom zbyt wielu ubrań, duzo ubranek Kamilek dostaj.Ma Kuzyna starszego o 2 lata, więc szwagierka to co jest za małe na Dominika, daje dla Kamilka.A ona przeważnie kupuje ubrania w firmowych sklepach,są dobre gatunkowo i praktycznie niezniszczone.Dostał też dużo ubranek od mojej cioci z Kanady, więc wiele kupowac nie muszę.Jeśli jednak już cos kupuję, to bardzo często w hipermarketach, w osiedlowych sklepikach(tak jak AGAWA wspomniała zlikwidowali Nam go ostatnio).Staram się kupować to co ładne, dobre gatunkowo i niedrogie, a to co firmowe i drogie nie zawsze takie jest. Zresztą ja też chcę sobie od czasu do czasu coś kupić, wię nie wydam wszystkiego na dzieciaki, bo oni z tego wyrosną za jakiś czas, a mnie to raczej juz nie grozi ;D( chociaż mam tylko 157 cm wzrostu :p)
Kupuje takie ubrania dla Kamila, żeby się nie zniszczyły, i żeby Oskarek też mógł z tego korzystać.
 
Nawet nie zauważyłam, że pada śnieg :(
U Juleczki było dzisiaj w nocy pogotowie - tak bardzo wymiotowała, że aż omdlewała momentami.. lekarz stwierdził, że to nietolerancja Bactrimu :mad: czy wiedziałyście, że Bactrim to zwykły Biseptol - taki, który nam mamy podawały kiedy byłyśmy małe? ma tylko zmienioną nazwę..

Jestem zmęczona i tak mi żal mojej ptaszyny :( krzyczała na całe gardło, że brzuszek boli.. to omdlewała po uporczywych torsjach.. Prawie całą noc spałyśmy w łazience przy wannie - po kilku godzinach była już tak przemęczona, że tylko łapeczką pokazywała, że chce wymiotować :(:(:(:( Teraz śpi, biedna moja malutka córeńka..

Pewnie nie pojawię się w najbliższym czasie na BB..

Pozdrawiam Wszystkich.
 
Hej dziewczyny z Łodzi i okolic zgłaszajcie się. Powymieniamy się radami odnośnie lekarzy, sklepów i szpitali :)
 
AGAWA tak mi przykro z powodu Juleczki. Biedne dziecko.
Razem z chłpocami życzymy jej
DUZO, DUZO ZDRÓWKA


Kochane, może wy mi coś poradzicie, bo ja juz nie wiem co robić.
Chodzi o mojego Kamilka. W zasadzie to on jest bardzo grzecznym chłopcem i nie mogę na niego narzekac. Jednak od jakiegoś czasu, są momenty, ze jest nieznośny i to bardzo.Jak sie na coś uprze to koniec. Próbuje to wymóc na siłę.Zdarza się nawet, że zaczyna ttupać nogami, kłaść sie na podłodze, machać noghami i rękoma.Do tej pory nigdy się to nie zdarzało, a od kilku dni, codziennie mam takie szopki.Nie wiem jak mam postąpić,przeczekać jego płacz. Dzisiaj próbowałam przeczekać, ale trwało to strasznie długo, i w końcu było mi go tak żal, że wziełam go na ręce i przytuliłam.Wtedy się uspokoił.
Nie wiem czy to taki wiek, czy to moje dziecko ma taki charakterek.
 
reklama
Cześć ja jestem z Ozorkowa i pomimo tego ze to moje 2 dziecko nadal zastanawiam sie gdzie rodzić .Boje się bardzo że będzie tak jak 1 raz, czyli ciezko pomimo tego że miałam cesarke która była planowana, ale bóle złapaly mnie w sobote kiedy nie było mojego lekarza i lerzałam w nich 10 godzin i byłam gotowa rozszarpac cały personel za to ze nic nie robią w kierunu wykonania cięcia.
 
Do góry