reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Dzieki za miłe powitanie. :) Postaram sie aktywnie włączyć do kręgu łódzkiego :)
Hmm nie lubie pisać o sobie hihi. Ale dla potrzeb forum.. prosze bardzo:
Mam 28 lat, pracuje jako księgowa w jednym z łodzkich szpitali.
Od pół roku jestem mężatką
- a pod tym linkiem historia jak poznałam mojego męża :)) http://sympatia.onet.pl/0,2279,1300433,,historia-magdy-i-piotra,artykuly.html
 
reklama
heh :laugh: niezła love story! ::)
bardzo ładne zdjęcia !!
kolejny dowód na to, ze w necie można znalezc milosc ;D
 
Cześik :)

Elpis78,
Zapraszamy! Coraz nas więcej i coraz nam cieplej w takim gronie :)

Mamusiuagusiu,
Pewnie maluch dostał w zastrzykach Biodacynę albo Amikin? Ja już miałam problemy z zakupieniem Biodacyny kiedy Julka miała zapalenie płuc więc zdaję sobię sprawę jak na głowie stawałaś żeby ja dostać.. Te leki przeznaczone są teraz do leczenia zamkniętego (tylko szpitale) więc pozostaje w iniekcajch Zinacef.. ehh.. ja tez mam nerwy na lekarzy.. Julka ma w wywiadzie RTG pewne nieprawidłowości związane z serdeuszkiem a termin na KCH wyznaczyli ma w październiku 2006.. zapisałam ja prywatnie i bardzo się martwię - wizytę mamy dopiero 30 marca..

U mnie nawał pracy po-chorobowej.. na dodatek te wahania ciśnienia mnie wykańczają - caly czas jestem na Ibupromie..

Bociany chyba zabłądziły po drodze bo ponoć już wcześniej niż zwykle wyleciały ;D A wiosny nadal nie widać..


 
:) ano spotkał sie Wschód z Zachodem na necie :) (Widzew z Retkinią) ;))
A na pewno "wykorzystam" Was mnóstwem pytań itd... chociażby gdzie u nas jest jakiś sklep z wózkami - i żeby było dużo róznych w jednym miejscu, bo w tym małych sklepikach to mają zazwyczaj jednej firmy i nie mozna nic na miejscu porównać. Słyszałam ze w Zgierzu albo w Pabianicach jest jakiś sklep z róznymi artykułami dzieciecymi i jest tanio? Wiecie cos o tym?
 
Elpis78,
Niestety w tym temacie ci nie pomogę.. znam tylko parę sklepów w Galerii Łódzliej, Tup-Tup, Babyland, Cubus.. i takie osiedlowe sklepiki..
Julka już z wózka wyrosła ;) więc w temacie nie jestem..

Anetas,
Biodacyna to Amikin tyle, że produkują go różne firmy. Pudeł możesz szukać w aptekach, sklepach - mnie do przeprowadzki panie odkładały.. raz poszłam na szabry pod śmietnik :p bo ktoś wieeelkie pudło po kosiarce do trawy wystawił i dzięki temu miałam "przenośna garderobę" ;D
Jest w Łodzi hurtownia pudeł: Box Hurtownia - Zakład Opakowań
Godz. otwarcia Pn-Pt od 08:00 do 16:00
Tel. (42) 652 61 00 , (42) 640 50 91 , (42) 650 50 33 kom. 507183 908 fax. (42) 650 50 33
zadzwoń może i spytaj..
Szczerze mówiąc - nie zazdroszczę ci, ja także nie lubię przeprowadzek..

Moja bielizna woła do mnie - umieram! Ale ja nawet teraz czasu nie mam na chodzenie po sklepach :(

Pozdrowionka :)
 
Witam ponownie :)
Jestem z Radogoszcza (Zachodu), mam 26 lat ( jak w biurze matrymonialnym hihi).
Remont u mnie trwa i mam nadzieję że do czerwca się skończy. Jestem na etapie upartego poszukiwania informacji na temat najlepszego dla mnie wózka, ponieważ podejrzewam, że czwarte piętro mnie wykończy....Chociaż z drugiej strony mam dużą piwnice i tu zaczynaja się dylematy :)
No i oczywiście imię dla chłopczyka, a miała byc Hania... ;D
Pozdrawiam Was wszystkie
 
AGLES,a ja dwadzieścia kilka lat mieszkałam na Radogosczu - zachodzie.Tam sie wychowałam.Wprowadzilismy sie do nowych bloków, jak miałam około 4 tygodni, a wyprowadziłam sie po slubie, czyli ponad 3 lata temu.

 
Mamusiaagusia - ja mieszkałam od urodzenia również ponad dwadzieścia lat (dokładnie 24 lata) na Julianowie, czyli nieco bliżeja, ale potej samej str. Łodzi co Radogoszcz, a teraz "wywiało" mnie na Janów. Mieszkam tu od 5 lat, czyli od ślubu. Jak na razie mamy podobne lokalizacje ;)
 
No witam Panie!
Ja się odliczam! Wróciłam do domu na niecałe dwa tygodnie i wracam do porodu 29 marca. Leżalam krótko bo na OCP nie było miejsca i wylądowałam na Perinatologii a tam powiedzieli, że skoro jestem stałą pacjentką OCP to mnie trzymać nie będą i po niecałych trzech dobach puścili mnie do domu. Rozmawiałam z lekarzami z OCP na ICH (!) prośbę i umówiliśmy się na koniec kwietnia, bo łożysko ma już drugi stopień i wolą mnie mieć na oddziale wcześniej na wszelki wypadek.
Elpis polecam w Zgierzu sklep "Panda" na ul. Witkacego 2. Bardzo miła obsługa, kupić można wszystko a ceny chyba przeciętne. Ja dużo zakupów nie robiłam, ale jak sie orientowałam to łóżeczka i wózki są trochę tańsze niż np. w Słoniu a poza tym Słoń jest trochę przereklamowany. Jak pojechałam tam na zakupy to nawet nikt do mnie nie potrzedł żeby zapytać co potrzebuję a w Pandzie od półki do pólki chodziłam z ekspedientką i ta mi doradzała nie będąc nachalną. Mają malutie ubranka i większe też, pampersy, butelki, wózki, łóżeczka i co sobie zażyczysz. Wybór różnych firm produkujących akcesoria niemowlęce a w Słoniu tylko jedna czy dwie. Fachowa obsługa - panie, które wiedzą o czym mówią i umieją odpowiedzieć na każde pytanie. Fajny sklep. Tylko nie wiem jak z ceną pieluch bo nie mam porównania. Może dziewczyny wiecie ile w hipermarkecie kosztują Pampesy 1? W Pandzie zapłaciłam ok. 28 zł. za 44szt.
Anetas wspólczuję przeprowadzki. Ja się od rodziców rok wyprowadzałam! A mieszkam w bloku obok!
A jak będziesz miała coś ciężkiego do przeniesienia to w aptece czasem pożyczają p;lastikowe kufry, bo niestety leki przywożone są właśnie w takich a pudeł już dawno nie używamy.
Kończę! Idę się domeczkiem nacieszyć! ;D
Pozdrawiamy! Ola z Synusiem! P.S. Waży już 2900g! A jaką ma buzię fajną! :-* :angel: ;D
 
reklama
Ale ten świat mały, co?
Tak sie składa ze na Julianowie wychowywała sie moja mama, a  teraz mieszka tam tez rodzina mojgo męza( chrzestny, z żoną i dwójką dzieci). :)
Była u Nas wczoraj pani doktor, no i z zasztrykami koniec
HURRA.
Muszą sie jescze doleczyć SUMMAMEDEM.OBAJ,
Kamil, ma nadal zmiany w oskrzelach, podobno. :mad:
Dziwne, ze po porzedniej dawca sie nie wyleczył.
Cóż nie jestem lekarzem, i nie mam zielonego pojęcia, w tych kwestiach. Doktorowa stwierdziła ze tak moze być.
Zobaczymy, jak to sie skonczy.
 
Do góry