reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie z Łodzi

Agawa, nistety nie mogłsm sie dziś skontaktować z koleżanką farmaceutka.Spróbuje jutro.
Co do serduszka to ja nie mam pojęcia, cóż to może oznaczać.Wynika mi że powiększona komora serduszka, ale co więcej.Naprawde nie wiem.
Mam nadzieję,żenic poważnego.
 
reklama
Witam po dłuższej przerwie!!!!!

Nie odzywałam się bo chwilowo nie miałam dostępu do netu :(
Teraz też mam troszkę ograniczony do niego dostęp ale postaram się tu zaglądać w miarę możliwości. Możliwość taką będę miałą szczególnie wieczorami.

Witam wszystkie nowe kobitki :) :) :)

U mnie wszystko w porządku. Już zaczynam wariować bo termin mam na 21 lutego a u mnie wciąż nic się nie dzieje. Jeśli do niedzieli nie zacznę rodzić to w poniedziałek sama mam się zgłosić do szpitala. Tak bardzo chciałabym już urodzić......

Pozdrawiam!!!!!
 
czesc
nie mialm neta...
z tytusem przezylam koszmar. goraczka nie chciala spadac, ale w koncu antybiotyk zadzialal i teraz jest juz ok. w piatek ostatnia kontrola. niestety, nadal nie wiadomo, co to bylo, grunt, ze sie skonczylo :)
a u nas wielkie zmiany. pawel dostal prace w irlandii i juz w poniedzialek wylatuje. a ja dopiero w czerwcu, jak zamkne sasje. chyba umre przez te 3 miechy... :(
 
czyli drenaż trwa...
pieprzony kraj :mad:
niedlugo żadnych znajomych tu nie będę miala!!!
 
fajne fotki, anetas :)
pozwolilam sobie wrzucic je na kwiecien
ale mamy przystojnych synow...
dobrze moze, ze beda tak daleko od siebie, bo by dziewuchy masowo schizofrenii sie nabawily :)
 
witam ,16 lutego urodziłam w 36 tc w rydygierze córke niestety wcześniak z rzadką wrodzoną wadą serca o nazwie wspólny pień tętniczy,teraz Ninusia leży w Matce Polce na intensywnej terapii i czeka na poważną operacje z mężem jesteśmy w szoku ta wada jest bardzo śmiertelna! w 50% dzieci umierają w pierwszym miesiącu a 70-85% dożywa roku,nie mogłam małej nawet przytulić miałam cesarke ,boje się że operacja sie nie powiedzie i nigdy już jej nie przytule!!!!!! poród w rydygierze nie wspominam dobrze wszyscy olali problem a w szczególności mój lekarz prowadzący nazwiska nie wymienie bo nie jestem mściwa.czy któraś z was ma podobny problem a może wiecie coś na temat forum z tą wadą serca?
 
reklama
Dawno sie nie odzywalam bo moja niunia powaznie chora i siedzimy w ICZMP a ja sie na chwile wyrwalam do domu bo z moim brzusiem mi ciezko tam siedziec bez przerwy i jeszcze te france na oddziale nie dały mi łózka przy mojej niuni wiec siedze całe dnie na fotelu i juz ledwo zywa jestem, chodze na noc do tego hotelu w ICZMP ale on nie jest 5 gwiazdkowy nawet 1 gwiazdkowy nie jest - cos okropnego no ale jakos mi leci staram sie nie zalamywac bo druga niunia w drodze i tak chce napisac do ANETAS ze tak mi sie spodobaly ime twojego synusia ze nakrecam mojego meza zebyśmy tez tak dali naszemu, ale mój mężus ma problem z wymową R i tak jakos troche nie moge go przeknac bo on chce Maxymiliana.
 
Do góry