reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie z Łodzi

kara1980,

Jeżeli brzuszek twardnieje ci nie dłużej niż do ok. 1 minuty a skurcze są niebolesne i nieregularne - nie mogą się powtarzać kilka razy w ciągu godziny - to zapewne skurcze Braxtona-Hicksa.
Czasem jednak to "twardnienie" to zwykłe rozpychanie się maluszka w brzuszku ;) ale ostrożności nigdy za wiele.. na twoim miejscu poszłabym już teraz do lekarza i powiedziała o tym co cię niepokoji bo przy skracaniu sie szyjki macicy brzuszek także twardnieje i podbrzusze pobolewa - jeśli trzeba będzie to zapewne przepisze ci Fenoterol. Sama No-Spy nie bierz!

Wiem, że najgorsza jest niepewność..bo urodziłam wcześniaka ale z zupełnie innego powodu.
 
reklama
Witajcie.Ja tak po krótce.Mąż, Kamil i Oskar zapalenie oskrzeli i Ci dwaj mniejsi dostają KLACID, mąż AUGMENTIN.W sobote u Kamila było pogotowie, bo dostał temperaturę 40 st.Okazało się ze z gardła przeszło na oskrzela.Ja na raazie się trzymam, pomimo kaszłu i oooooooooooooooooooogromego kataru.Zobaczymy jak długo.
Chłpcy już zdrowieją i jutro idziemy na kontrolę.Trzymajcie sie. Pa pa.​
 
mamusiuagusiu,
Trzymamy za was kciuki... mooooocno!

A my kiblujemy znowu w domu - po 7 dniach w przedszkolu - kolejna infekcja.. Boże dopomóż! Zaczynam tracić siły :mad: :(
 
mamusiuagusiu my tez trzymamy kciuki zebyscie sie wszyscy szybciutko wykurowali!!!
i za Juleczke Agawy tez! ;D nie dajcie sie!
u nas ok. szczepienie odlozone do nastepnego tygodnia bo maly dopiero od poniedzialku robi normalne kupki, wczesniej mial biegunke przez 5 dni i byl oslabiony (36.2). dr powiedziala ze lepiej odczekac bo a nuz sie nawroci. okazuje sie nasza niania tez miala jakas taka infekcje. mam nadzieje ze to paskudztwo juz sobie odlecialo.
kara1980 daj nzac jak brzuniek!

buziaki 4 everybody :)
misiu6ez.gif
 
Witajcie mamuśki :)
Mam pytanko czy jest wśrod was może jakaś z Pabianic?
Ja sie tu nie dawno przeprowadziłam i kurcze nikogo nie znam za bardzo :/ Było by miło kogoś poznać z kim można by było na spacerki chodzić i kawusie wypić :)
Pozdrawiam :)
 
KURCZE no nie wiem ten brzucho mi ttwardnieje na dłuzej niz minute, ale nic mnie nie boli, sama juz nie wiem, a teraz jeszce musze isc do szpitala z moja córeczką bo podejrzewają lekarze MUKOWISCYDOZE boze chyba sie załamę, robiłam juz jej badania na to choróbsko i wyszły oki, ale lekarz mi powiedział ze trzeba zrobic kilka razy ze raz to za mało.No i umieram ze strachu. Ide do ICZMP na oddział gastroenterologii we wtorek w walentynki.
 
kara1980,
podejrzewają lekarze MUKOWISCYDOZE
Na jakiej podstwie podejrzewają?
Kurcze, dzielne bądźcie - trzymam kciuki z całej siły!

A my wczoraj byliśmy z Julką na pogotowiu.. nic więcej nie piszę, żeby nikogo nie dołować i nie wprowadzać nerowej atmosfery :(
mamusiuagusiu, taaa.. w cierpliwość to jam uzbrojona już po czubek głowy.. tylko ręce opadają :(

miyu, ja Łodzianka z wyboru jestem.. ale Pabianice tak niedaleko nas leżą ;) wpadaj na pogaduchy :)

mam nadzieje ze to paskudztwo juz sobie odlecialo
No chyba nie piszesz o niani ;) Pozdrowionka dla syneczka - podawałaś mu HIPP ORS2000? - Julce pomagał..

Papatki - idę głowę do poduszki przyłożyć bo do 4.30 Julce zbijałam gorączkę..

 
Cześć dziewczyny od niedzieli jestem szczęśliwą mamusią Michałka. :D
Urodził się po dwóch godzinach porodu, więc się nie namęczyłam :D
Mały ma 56 cm, 3400 g i 9 APG urodził się w 38 tygodniu ciąży.
Ponieważ jest to niedzielny chłopak zachowuje się jak hrabia nawet na cycusia muszę go budzić, chociaż czasami w nocy dokazuje to ogólnie jest ok.
Postaram się napisać więcej i wkleić zdjęcia.
Pozdrawiam
Tweety z Michciem
 
reklama
Ale masz fajnie dzidzia juz na swiecie.
MUKOWISCYDOZE podejrzewają na podstaiw ogolnego wywiadu, dziecko ma problemy z plucami i gastrologiczne i co wazne jest SŁONA caly czas.
 
Do góry