reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

ja z gornej, ale to juz pisalam chyba z 5razy. Moze wymienimy sie gg albo tel, bo ja na b roznie bywam, a czesciej na gg czy kom.
moj M tez pracuje prawie cale dnie a czasem i weekendy, ja to czasem jade do rodzicow, spotykam sie z beata, byla tu na bb jakis czas, ale teraz na wakacje pojechala, ja w tym roku nie mam wakacji.
ide zmienic pampercha mojemu malem skunksowi znalazl se miejsce do zabawy w skrzyni na posciel.

slYSZAŁa moze któraś z was o bizuteri z sutaszu.
 
reklama
Zea ciesze się, że wiesz co się dzieje z maluszkiem. Teraz czeka was leczenie. Mam nadzieję, że szybko pozbędziecie się tej bakterii. Mam w pacy koleżankę, której córka zmagała się z tym problemem. One leczyły się ostatecznie w Szczecinie, bo tutaj nie znalazly dobrego specjalisty. To było jakieś 10 lat temu. Jak bedziesz potrzebowała to bedę dowiadywać się szczegółów. Mam jednak nadzieję, że antybiotyk który dostaje zakończy sprawę.
 
hej
Antybiotyk kończymy w niedziele. W poniedziałek robimy mocz na cito i posiew i na 18 mamy wizytę w ICZMP. Zobaczymy co na wizycie. Generalnie mam nadzieję, że umówią nas na CUM. Wiem, że badanie nieprzyjemne, ale chyba lepiej wiedzieć czy to jakaś wada czy po prostu bakterie.
A Daria ma się dobrze. Mamy 2 jedynkę i nawet marudzenia nie było. Mała pociesznie raczkuję i ogólnie widać, że leczenie działa, bo śpi super (od 20 do 6-7 rano) i apetyt na potęgę.
Pozdrawiam i dzięki za wsparcie :)))))))))))
 
hej,
U nas w normie. Tylko mała strasznie chce do dzieci - wczoraj w parku zaczepiała ją taka 2,5 letnia dziewczynka - myślałam, że mi z wózka wyskoczy... dzisiaj do lekarza i jeśli wszystko ok to w poniedziałek spowrotem do żłobka, ja do pracy i miejmy nadzieję, że wszystko wróci do normy...
 
Zea moja corka od 4 miesiaca zycia srednio co miesiac miala zapalenie ukl moczowego, ja jako niedoswiadczona mama nie wiedzialam z czym sie to wiaze, az trafilam na lekarza ktory jak zobaczyl jej karte i ilosc razy zum od razu dal skierownie do pradni nefrologicznej. Miala robiona cystografie, badanie koszmarne, i na twoim miejscu jezeli twoja mala zapalenie miala pierwszy raz poczekalabym. U nas okazalo sie to wada genetyczna, i leczylysmy sie 3 lata, obylo sie bez zabiegu na szczescie ale badanie bylo wiecej razy wyknywane i naprawde trauma dla mnie i dla corki.
My chodzilysmy do poradnie w korczaku, trafilysmy na fajna pania doktor z podejsciem do dzieci (niestety z doswiadczenia wiem ze coraz mniej jest takich pediatrow). Mam nadzieje ze u was to bylo jednorazowe i nie bedziecie musialy sie wiecej razy borykac z ta choroba ;-)
 
reklama
Zea bardzo się cieszę, że u was jest znacznie lepiej. Mam nadzieję, że skonczą się wasze problemy raz na zawsze.
Ma pytanko, w co mogę się bawić z taki maluszkiem jak mój Adaś? On właściwie jeszcze nic nie umie, a ja bardzo chciałabym jakoś choć trochę pomóc mu się rozwijać. Na razie nauczył się całować, bo właście ja głównie go całuje lub łaskocze. Już i tak mam straszne wyrzuty sumienia, że samodzielnie nie siada. Nie chce przez brak doświadczenia hamowoć rozwoju mojego skarba. Napiszcie co wasze dzieci w podobnym wieku potrafiły robić i czego je uczyłyście lub uczycie oraz jakie zabawy wymyślacie?
 
Do góry