reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
no widzisz to nie czuje sie odosobniona...oj poczatek byl straszny nie wiedzialm jak sie za nia zabrac..
nie wiedzialm czego moze chciec jak placze -a ja w tym czasie watpilam w to czy sie do tegp wogole nadaje.:no:. teraz juz moge powiedzec ze sobie radze i ciesze si z karzedej chwili z nia:-) a tobie jak idzie z malenstwem???
 
no imalenka ie rozchorowala jak sobu poradzic z katarem???
Kup sól morską w sprayu do rozrzedzania katarku i jakiś aspirator (np. frida) do wyciągania gilków, często układaj Malutką na brzuszku, żeby łatwiej wypływała wydzielina i... uzbrój się w cierpliwość. A jeśli katarek jest już zielony, a nie przezroczysty to wędruj do lekarza.
 
ja sobie radze juz teraz ale poczatki rowniez bywaly straszne. A w jakiej dzielnicy mieszkasz?? co do katarku to podluz jeszcze malutkiej cos pod główkę, mój maly caly czas ma lekki katarek ale to chyba taka uroda :tak: wiec moze i tak u ciebie ;-)
 
wrrr janów jak ja nienawidze tego osiedla :tak: oj bardzo, mieszkałam tam pare dobrych lat :tak: a teraz mieszkam koło ronda solidarności, okolice dołów ;-) a tobie jak się tam mieszka?? jedyne co tam fajne to cisza i spokój ale ludzie ehhhh szkoda gadać ;-)
 
Już nie świeżo upieczona ale mama :) Z okolic Łodzi i często w Łodzi bywam. Też chętnie się spotkam.
 
ja tu mieszka, od nie dawna przeprowadilam se pod koniec cazy i nikogo tu nie znam.. mieszkalam qwczesniej na retini ... wsumie z tad t wszedzie daleko i to jes uciazliwe duzo mam z wozkami widuje;-) a na jakiej ulicy mieszkalas??
moze wiesz co tu ciekaweg jest.. bo dla mnie to jedno wielke zadupie
 
reklama
ja tez w wieku 17 lat urodzilam.. jak dalas sobe rade ze szkola??
i wogole udalo ci sie ulozyc soie zycie pomimo ciazy????
 
Do góry