reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
...no własnie dziewczyny jakoś tu cicho w tej naszej łodzi a wiem ze jest nas sporo,wczoraj byłam w CZMP i nie widziałam naraz tyle kobiet w ciazy:szok:
 
Cześć Łodzianki :)

Z chęcią do was dołączę.

Dina82 na kiedy masz termin? Ja też chcę rodzić w Matce Polce. Dzwoniłam do SR, ale mam się odezwać pod koniec miesiąca, wtedy będą kompletować grupę majową.
 
dziewczyny potrzebuje na cito dobrego pediatry i alergologa. najlepiej z nfz ale możecie polecić kogoś prywatnie to też biorę.

cześć :-D ja nie wchodziłam dłuuuugo na regionalne, bo pusto :dry:

Alergolog - chodziłam jak byłam mała i dużo ludzi chodzi do Dr Buczyłko (tzn może nie do niego samego...ekhm... ale do jego kliniki). Polecam Dr Stasiak (specjalista alergolog / pediatra)

Łódź 90-553, ul. Kopernika 67 69, tel. (42) 6334402


LEKARZE CENTRUM ALERGOLOGII W ŁODZI - specjalista alergolog specjalista chorób wewnętrznych alergolog otolaryngolog otolaryngolog dermatolog pediatra chorób płuc pulmonolog anestezjologia i intensywna terapia laryngolog dziecięcy
 
Ja bylam wlasnie w tym cantrum na kopernika i bylam zniesmaczona i niezadowolona, ale to pewnie bardziej od lekarza zalezy a nie samego centrum. Nas przyjela dr. antoniak, i zamiast zrobic wywiad dac skierowanie na badania zwiazane z tym z czym przyszlismy, dowiedzialam sie tylko ze powinnam juz wysadzac malego na nocnik, dziecko ma zeza, a nic konkretnego. Skierowanie na badania szczegolowe dostalam od "naszego" lekarza z przychodni...Takze na kolejna wizyte sie juz nie umowilam, bo szczerze mowiac szkoda mi bylo pieniedzy na takie pogadanki z ktorych niczego nowego sie nie dowiedzialam.

Teraz troche czasu zajelo mi szukanie okusty dzieciecego, bo do kazdy do ktorego dzwonilam i powiedzialam ze dziecko ma 15 miesiecy mowil ze tak malymi dziecmi sie nie zajmuje...Na szczescie znalazlam pania okulistke, jestem srednio zadowolona;-) ale to bardziej ze strony finansowej, bo ma podejscie do dzieci, i starsza corke szczegolowo przebadala, a z takim malym bablem wiadomo jak jest i na ile jej sie udalo na tyle zobaczyla co i jak z jego oczkami.
 
Ja bylam wlasnie w tym cantrum na kopernika i bylam zniesmaczona i niezadowolona, ale to pewnie bardziej od lekarza zalezy a nie samego centrum. Nas przyjela dr. antoniak, i zamiast zrobic wywiad dac skierowanie na badania zwiazane z tym z czym przyszlismy, dowiedzialam sie tylko ze powinnam juz wysadzac malego na nocnik, dziecko ma zeza, a nic konkretnego. Skierowanie na badania szczegolowe dostalam od "naszego" lekarza z przychodni...Takze na kolejna wizyte sie juz nie umowilam, bo szczerze mowiac szkoda mi bylo pieniedzy na takie pogadanki z ktorych niczego nowego sie nie dowiedzialam.

Teraz troche czasu zajelo mi szukanie okusty dzieciecego, bo do kazdy do ktorego dzwonilam i powiedzialam ze dziecko ma 15 miesiecy mowil ze tak malymi dziecmi sie nie zajmuje...Na szczescie znalazlam pania okulistke, jestem srednio zadowolona;-) ale to bardziej ze strony finansowej, bo ma podejscie do dzieci, i starsza corke szczegolowo przebadala, a z takim malym bablem wiadomo jak jest i na ile jej sie udalo na tyle zobaczyla co i jak z jego oczkami.
na próchnika 1 bodajże jest takie centrum okulityczne i ja tam byłam z małym jak miał 8 miesięcy. pani dr znała się na rzeczy. nazwiska teraz nie pamiętam ale znajdę gdybyś była zaintereowana.
 
reklama
milo by bylo powymieniac sie swoimi spostrzezeniami na temat macierzynstwa w mlody wieku ... ja sama jestem bardzo mloda mama i chciala by wiedziec jak radza sobie inne mlode mamy czy maja podobne rozterki
 
Do góry