reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

A no właśnie hihi. :tak:
Lilac, raz widziałam jakiś wózek niby zielono-stalowy,ale nie byłam pewna i wstydziłam się podejść:zawstydzona/y:.A jaki masz ten wózeczek-normalną gondolę,czy takie nosidło a`la gondola??
No babeczki,może kiedyś nam się przyjdzie spotkać :tak:.Ja w przyszłym tyg. wybywam na działeczkę,ale do tej pory jestem w parku codziennie od ok 15.00-16.00,no chyba,że pada:-)
 
reklama
a ktora mamusia chodzi na spacery po Parku Julianowskim-od niedawna mieszkam w tej okolicy i niestety musimy z synkiem chodzic sami i troche nam sie nudzi i przydalo by sie towarzystwo innych mam ;)
 
A no właśnie hihi. :tak:
Lilac, raz widziałam jakiś wózek niby zielono-stalowy,ale nie byłam pewna i wstydziłam się podejść:zawstydzona/y:.A jaki masz ten wózeczek-normalną gondolę,czy takie nosidło a`la gondola??
No babeczki,może kiedyś nam się przyjdzie spotkać :tak:.Ja w przyszłym tyg. wybywam na działeczkę,ale do tej pory jestem w parku codziennie od ok 15.00-16.00,no chyba,że pada:-)

Mamy zwykłą gondolkę Kubusia. A teraz maluszek mi się troszkę pochorował więc w tym tyg posiedzimy w domciu.:-:)-:)-(
Daj znać Żyrafko jak wrócicie z działeczki.
 
Lilac, współczuje choróbska. Czy lekarz zabronił spacerów?Taka ładna pogoda, my mogliśmy wychodzić, jak Emilka miała infekcję-choć to w sumie takie przeziębionko było...
 
Lilac, współczuje choróbska. Czy lekarz zabronił spacerów?Taka ładna pogoda, my mogliśmy wychodzić, jak Emilka miała infekcję-choć to w sumie takie przeziębionko było...


A wiesz, że z tego wszystkiego zapomniałam zapytać. Ale myśle, że może posiedzę w domku bo jak mu gorączka spada to bardzo się poci i łatwo moze go przewiać. Zresztą myślę, ze troszkę dzięki mojej mamie tak właśnie się załatwił. Sama nie wiem, może nie mam zupełnie racji z tymi spacerami. I jeszcze z paczkę pieluch musiałabym wziąćś, bo bardzo rozwolnienie go męczy:-:)-:)-(
W czwartek kontrola, a zobaczę jak się będzie czuł, bo w nocy myślałam, żeby na pogotowie dzwonić, w ogóle gorączka mu nie spadała. Ale w końcu jakoś.... No mówie, życie do góry nogami.
 
Cześć chciałam się przywitać ze wszystkimi:tak::tak:,czasami was podczytywałam nie jestem pewna czy czegoś nie naskrobałam...jestem mamą trójki pociech syn lat 10 ,córa 8 i najmłodszy narybek córa 3,5 miesiąca.

Udanych spotkań na realu ,też czasami bywam przy zegarze....
 
najlepsze i najbardziej fachowe USG a przede wszystkim na swietnym sprzecie u rewelacyjnego lekarza ale nie najtaniej to u dr.Dudarewicza - prawdziwy specjalista!
 
popieram, jak USG to tylko u niego. Też próbowałam keidyś taniej gdzie indziej i to było najgorsze USG w moim życiu. Od DUdarewicza zawsze wychodziłam zadowolona.
 
reklama
Do góry