reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Ana78 mam kogoś kto pomógł mojej bratowej i mojemu bratankowi, ale w Aleksandrowie krążą o niej różne opinie. Podam kontakt jak wejdziecie w trójkę. Dziś też zajrzał Franio. Jak on ładnie mówi! Super gość! Jestem jedyną kobitką w aptece, pracuję z dwoma panami, więc nie trudno mnie indentyfikować. Zresztą poznałam już Twojego Męza. ;-) Pozdrawiam! Zajrzyjcie koniecznie!
 
reklama
zyrafka, lilac musimy się razem wybrac na spacer:-)
przepraszam bo się odezwałam a potem zniknełam... ale cięzkie dni były ostatnio u nas a jeszcze nadrabiam moje marcowe forum i nie wystarczylo mi czasu.... ja najczęściej jeżdże na widzew albo na retkinię, bo mieszkam przy Piotrkowskiej i jeżdżenie do parku sienkiewicza jakoś nie bradzo mi się usmiecha. mnóstwo ludzi ciagle, a że najczęściej cjodzę z psem to musze miec troche przestrzeni.
zyrafka ty rodziłas w madurowiczu prawda? doradzałaś mi na wątku o szpitalach, ja miałam tam cc planowane - i jestem zadowolona. poza oddziałem noworodkowym to nie moge narzekać. tylko ten oddział był nie do zniesienia:-p poza tym wszystko ok.
 
słuchajcie może przydałoby się uporządkowac jakoś to forum bo nie wiadomo jak i gdzie szukać, a poczatek mam z łodzi sięga 2005 roku... nawt nadrobi nie można. jakieś pomysły na porządki?
 
Justa 337 - Jestem 2X za

Dobry pomysłz tym spotkaniem. Ja jestem otwarta. Czasem też jeżdż ne Retkinię do mamci. Tak tak zielooono:-D nie to co centrum, bleee:-p

I dobry pomysłz tym posprzątaniem, niestety nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Może nowy wąteczek dla mam aktywnych??? Tylko proszę mnie nie burać, to tylko jakiś pomysł.
 
Sprzątanie jest zawsze dobrym pomysłem,ale chyba nie możemy stworzyć drugiego takiego samego wątku, bo i tak moderatorzy połączą.
Justyna, ja rodziłam teraz w CZMP, o Madurowiczu się wypowiadałam tylko-to co wiedziałam:tak:. Chciałam tam rodzic,ale w styczniu był zamknięty:tak:
No to jak dziewczyny z centrum-do Parku Śledzia może macie blisko z wózeczkiem??
 
Żeby się nam nie myliło, proponuję trochę porządku:-). Ciężko połapać się w tym, kto z Łodzi jest aktywny na forum, a kto juz dawno nie... Dlatego wydaje mi się, że przyszedł czas na Nowy Wątek - Nowy Początek.

Ja mam na imię Justyna. Mieszkam w samym sercu naszego miasta - z okien widzę kursujące tramwaje i riksze... Piotrkowska to nie jest najlepsze miejsce do spacerów z maluchem dlatego najczęściej pakuję córcię w samochód i wywożę na retkinię (na stare śmiecie - tam się wychowałam, więc znam kąty) lub na widzew - bo do teściów blisko. Moja córa ma teraz dwa i pół miesiąca - urodziła się w marcu. Ma na imię Zuzia, jest bardzo chcianym, wyczekiwanym i wystaranym dzieckiem. Choć starac sue długo nie musieliśmy na szczęście:-) ciągle jeszcze jest mi się cięzko pozbierać w domu z ogarnieciem wszystkiego - ale powoli dochodze do wprawy. Gdyby nie moja mama byłoby jednak bardzo cięzko, ona pomaga jak może. Z resztą pomagała całą ciążę, którą spedziłam w domu. Nie wolno mi było w zasadzie nic robić więc siedziałam na kanapie i zełzami w oczach patrzyłam jak odkurza...:baffled: Mój ąz zwykle pracuje w tygodniu a do domu wraca na weekendy. Teraz akurat jest w domu - ale i tak jaknby go nie było. Ciagle coś...ale narzekać nie mogę, nie mogłabym chcieć, żeby był lepszym ojcem - tylko, że rzadko w domu bywa. Mamy tez psa - co nieco utrudnia sprawę, bo wychodzenie w centrum z czworonowgiem to nie lada problem. Więc kiedy męża nie ma najczęściej znów pojawia sie moja mama która zajmie się albo psem, albo Zuzią. TYle o mnie narazie;-)
 
Sprzątanie jest zawsze dobrym pomysłem,ale chyba nie możemy stworzyć drugiego takiego samego wątku, bo i tak moderatorzy połączą.
Justyna, ja rodziłam teraz w CZMP, o Madurowiczu się wypowiadałam tylko-to co wiedziałam:tak:. Chciałam tam rodzic,ale w styczniu był zamknięty:tak:
No to jak dziewczyny z centrum-do Parku Śledzia może macie blisko z wózeczkiem??


Jestem Za! Po weekendzie dysponujemy kupą wolnego czasu. Możemy spotkać się np pod zegarem.
 
Nie rozumiem po co nowy watek. Nie trzeba nadrabiać od samego poczatku. Ja jestem prawie od początku i przewineło się tutaj tyle mam, wiele się nie odzywa. Zawsze pisałyśmy na jednym, głównym, inne były mocno poboczne. Winikało to stad, że kiedys "Regionalny" to było osobne watki dla każdego miasta a działy powstały stosunkowo niedawno, dla tych regionów, które były najbardziej popularne.
Ale widze, że nowe mamy lubią porządki... Niech i tak będzie.:cool: Dla mnie to dublowanie watków bo i tak ogólna dyskusja toczy się na jednym. Teraz będzie tylko problem na którym? I będzie się tak skakać, bo jedna napisze coś na jednym a odpiszą na drugim...
Jak już zakładać nowy watek to tematyczny, tak jak są: o przedszkolach, lekarzach, placach zabaw, imprezach, atrakcjach w mieście. Balaganu nigdy nie było, na atku odzywają się same "aktywne mamy" bo z definicji te "nieaktywne" się nie odzywaja bo nie zaglądają.
Chyba, że "aktywne" oznacza coś innego?
 
reklama
Irlandia masz racje z tym przenoszeniem.Jesli bedzie ktos nowy to na bank zajrzy na łódzkie mamusie bo to bardziej kojarzy sie z temtyka.Wydaje mi sie ze ten podział to własnie bardziej zasmieci niz uporzadkuje.Kazdy odpowiada w miare mozliwosci i podział na aktywne i nieaktywne(cokolwiek to oznacza) MOIM ZDANIEM jest nonsensem.Ale jesli chcecie to nie widze problemu.Z tym ze wystarcza mi(i pewnie niektorym z was tez) ten wateczek.No i swoja droga nikt nie karze nikomu czytac od poczatu istnienia forum zanim przystapi do pisania z nami;-)

Z GORY PRZEPRASZAM JESLI KTOS SIE POCZUŁ URAZONY.NIE TAKI BYŁ MOJ ZAMIAR!
 
Do góry