reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Moja Zocha miala wade ukladu moczowego, badania robilam co 3 tygodnie, i mialam zaznaczone ze nie wolno lapac mi w woreczek. Moze u zdrowych dzieci gdzie jest badanie ogolne nie zrobi to roznicy czy normalnie czy w woreczek sie lapie.
 
reklama
no właśnie miałam unikać woreczka, bo one zbierają bakterie ze skóry, ale chyba nie mam wyjścia, bo albo siuknie za mało albo obleje i mnie i pół pokoju przy okazji:szok::confused2:. Dziś idę więc po woreczek.

Dziś Dzień Dziecka więc życzymy wszystkim maluszkom i starszakom dużo, dużo radości, uśmiechów, słodyczy i słonka.:laugh2::laugh2::laugh2:
 
I ja zycze wszystkim dzieciaczkom samych usmiechow i radosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilac daj sie dzicku duuuzo napic i poloz go bezpampersa, jak zacznie sikac wtedy cos zlapiesz, na badanie ogolne nie potrzeba wiele, na posiew zreszta tez.
 
Czy tu w ogóle ktoś zagląda czasem??????????:-:)-:)-(
Jakieś zapomniane to forum:-:)-:)-(
Gdzie wy się wszystkie podziewacie??????????

Szukam dobrutkiego pediatry, co zna się na dzieciach i umie dobrze pokierować. Daremne moje starania jak do tej pory. Ach! Najlepiej z NFZ.
 
Czy tu w ogóle ktoś zagląda czasem??????????:-:)-:)-(
Jakieś zapomniane to forum:-:)-:)-(
Gdzie wy się wszystkie podziewacie??????????

Szukam dobrutkiego pediatry, co zna się na dzieciach i umie dobrze pokierować. Daremne moje starania jak do tej pory. Ach! Najlepiej z NFZ.
Jakoś nie ma czasu na forum :zawstydzona/y:
Lilac, ja z Piotrusiem chodzę do dr Tyczyńskiej. Ona przyjmuje w przychodni na Wielkopolskiej. Jak na razie jestem bardzo zadowolona. Babka jest konkretna, zna się na rzeczy i już z nie jednego choróbska Piotrunia wyprowadziła :tak:
 
Czy tu w ogóle ktoś zagląda czasem??????????:-:)-:)-(
Jakieś zapomniane to forum:-:)-:)-(
Gdzie wy się wszystkie podziewacie??????????

Szukam dobrutkiego pediatry, co zna się na dzieciach i umie dobrze pokierować. Daremne moje starania jak do tej pory. Ach! Najlepiej z NFZ.
Jakoś nie chce mi się pisać ostatnio:zawstydzona/y:
A lekarza ja też szukam na gwałt sensownego, ostatnio byłam u pediatry prywatnie -super babeczka (Piotrkowksa 5),ale 80 zł zawsze wydawać,ech.... U mnie w przychodni wszystko na chybcika,jak zadaję jakieś pytania z pielęgnajcji, to mam wrażenie,że marnuję czas Pani doktor-najlepiej tylko badanie, wypisanie recept i następny (bo zawsze jest dużo pacjentów). No, ale mając niemowlę w domu, raczej trzeba się zapisac do najbliższej przychodni, bo często się korzysta z wizyt domowych(jak dziecko jest chore), ja właśnie dlatego wybrałam taka,a ni inną (lepszą) przychodnię. Bez sensu, bo jestem baaaardzo niezadowolona,najbardziej z tego,że nie ma podzialu na poradnię dla dzieci zdrowych i chorych. Jak przychodze z maleństwem na szczepienia, to musimy czekać z chorymi dziecmi (jak jest ciepło, to wychodze na zewnątrz). Ech, mogę o tym pisać i pisać...
 
szkoda czasem strzępić język. Nasza pediatra z koleji na niczym się nie zna, co sama mówi. Tylko umie wypisać recepty. Nie wie czy ciemiączko dobrze zarasta, nie wie co to za syfki mu się często robią, nie wie jak urozmaicać dietę, nie zna się na odruchach, nie zna się na karmieniu piersią... Toż to SZOK!!! Chyba tylko formalnie tam siezi żeby podpisać kartę dziecka bo wszystko robią 2 inne pielęgniarki. A jeszcze na szczepieniach zalecanych się nie zna, bo nie wie ile dawek której i jak jej mówię to wypisuje receptę ale jak nie to nie.
 
reklama
hmmmm ja jestem w przychodni na Teofilowie zapisana do dr Batorowicz . teraz od miesiaca na zwolnieniu jest i placze z rozpaczy. Kiedy bym do niej nie poszla to zawsze znajdzie czas na kazde pytanie odpowie i nie tak szybko bo kolejny pacjent czeka tylko powoli , zawsze moge liczyc na jej pomoc kiedys mialam nagly przypadek zadzwonilam po 13 do przychodni prosic zeby lekarz przyzszedl do domu to zjawila sie za 30 minut juz (mimo tego ze zglaszalam wizyte pozno gdyz formalnie zglasza sie takie wizyty rano no i mimo tego ze bylam ostatnia zglaszajaca przyszla do mnie pierwsza:) jak tylko cos sie dzieje zawsze przepisze badania aby sprawdzic czy faktycznie nic nie dolega. ogolnie jestem zadowolona:tak:
 
Do góry