reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Witam
Ja z nieco innej beczki. Czy są w Łodzi kina, gdzie organizuje się seanse dla mamuś z dziećmi? Ja po długiej przerwie, korzystając z pomocy koleżanki, mogłam pójść do kina na "Slumdog.Milioner z ulicy". (polecam - tu jest opis -
Sybil ) i chętnie bym częściej chodziła do kina, ale razem z dzieckiem, bo niestety babcie i ciocie daleko. A wiem że w dużych miastach są organizowane takie przedpołudniowe seanse.
 
reklama
Cześć mamusie, postanowiłam dołączyć do Waszego forum, nie sposób przeczytać wszystkich wypowiedzi, więc robiłam to po łebkach, gdzieś tu widziałam kilka mam z osiedla Teofilów, też jestem stąd:-)..
Chętnie zapoznam się z Wami tym bardziej, że łódź, to tylko mój życiowy przystanek, niestety brak mi znajomych-mam, które pogadają o wszystkim i niczym, w grupie zawsze raźniej.
MamaKwietniowa a propos tych seansów,nie wiem czy odbywa się to w Łodzi,ale wiem, że na pewno w Wawie-niestety....chętnie też bym się na to skusiła, bo też nie mam komu podrzucić synia..spróbuje poszperać w necie.
Pozdrawiam Was i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona.


p.s. a na dole MY
 
Dzien doberek, jakos tu cisza znowu nastala;-) Wiosna w koncu za oknem tylko snieg moglby juz calkiem zniknac:tak:

Dominikaak, nie wiem czy dobrze kojarze ale duphaston to chyba ma taki sam sklad jak luteina, tzn tak samo dzialaja. Chcesz sprzedac czy spodziewasz sie potomka:-p

Julitakrol witamy, ja nie jestem z teofilowa ale z aleksandrowa a to w sumie tez niedaleko. Łodz to tez dla mnie taki przystanek, bo teraz pracujemy nad tym zeby przeprowadzic sie na slask, ale co zycie przyniesie to zobaczymy.
 
julitkakrol, witaj:-D. Jakie masz sliczne maleństwo:tak:.Kurcze, ciagle ktoś z Teofilowa-za daleko ode mnie:sorry2:
Magda, wydaje mi się,że raczej luteina to co innego.Nie wiem,jak jest ze składem,ale ja brałam i to i to i raz mi lekarz powiedział,że chyba duphaston bierze się do któregoś tam tygodnia ciąży tylko-nie pamietam dokładnie.
 
Jak bylam w ciazy ze stasiem to lekarz mowil mi ze dupaston i luteina dzialaja w zasadzie tak samo, tyle ze luteina jest naturalnym lekiem czy cos w tym stylu.
Z zosia bralam duphaston, ale to 5 lat temu bylo, a teraz tylko luteine.
Zyrafka a gdzie ty mieszkasz??

Coraz cieplej sie robi, a tu cisza, Wiki sie nie odzywa, byla jeszcze jedna mamusia z ZR...i bede musiala sama na spacery chodzic;-)
 
Hej dziewczyny, tak mi przyszło na myśl może znacie jakieś fajne miejsca w Łodzi jakieś place zabaw lub coś podobnego gdzie można wesoło spędzić czas z bobasem niekoniecznie za pieniądze;-)
I czy na Wodnym Raju woda jest ozonowana? Chciałabym wybrać się tam z Ksawerym
...Gdzie te mamy z Teofilowa?:-)
 
Hej dziewczyny, tak mi przyszło na myśl może znacie jakieś fajne miejsca w Łodzi jakieś place zabaw lub coś podobnego gdzie można wesoło spędzić czas z bobasem niekoniecznie za pieniądze;-)
I czy na Wodnym Raju woda jest ozonowana? Chciałabym wybrać się tam z Ksawerym
...Gdzie te mamy z Teofilowa?:-)
Jestem jestem teofilów sie zglasza:-D:-D:-D
 
reklama
prosze o informacje na temat fajnych miejsc na terenie łodzi gdzie mozna spedzic czas z dwulatkiem.( plac zabaw, park, sala zabaw), głownie chodzi mi o miejsca na świeżym powietrzu:):cool2: , ale bede wdzieczna za wszystkie informacje:).pzdr:-)
 
Do góry