reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Moje dziecie jest ostatnio bardzo grzeczne idzie spac o 21 i wstaje miedzy 6 a 7 rani bez zadnej pobudki:-D:-D w dzien tez troszke pospi a jak go wsadze do lezaczka to jest tak zafascynowany zwierzakami ze moge w tym czasie mieszkanko ogarnac czy cos upichcic:-D:-D dzis taka piekna pogoda za oknem ze trzeba sie wybrac na jakis spacerek tylko tak troche smutno samemu jakies towarzystwo by sie przydalo;-)
 
reklama
Miałam tam chodzić,ale były problemy z ciążą i wybrałam gabinet obok siebie:-). Jednak mój poród prowadził Dr.Hincz i tak się nim zachwyciłam,że będę do niego teraz chodzić:tak:.

Nio ja tez ciaze mialam nieciekawa a prowadzil mnie krekora i dzieki niemu mam filipka:tak::tak: Byly momenty ze chodzilam do niego codziennie na zastrzyki i sprawdzenie czy ok ale masz racje sa to naprawde super lekarze i gdy tak jak w moim przypadku wwizyty wypadaly bardzo czesto bral mniej kaski za nie czasami prawie wogule;-) a na imieninki dostalam od niego darmowe usg ze zdjeciami dzidziusia:-D:-D
 
ja niestety nie pomoge w sprawie lekarzy bo ja chodzilam do naszej pobliskiej przychodni i lepiej trafic nie mogłam.Moja ginka jest dla mnie ginkowym guru wiec nigdzie wiecej lekarzy nie szukalam.
A pogoda nam sie tak zwalila ze nawet nie ma jak wyjsc z domu.Ja tylko z pracy i do pracy i siedze z moimi mezczyznami w domu.Taki przesileniowy len nas dopadł.:tak:;-)
 
ja niestety nie pomoge w sprawie lekarzy bo ja chodzilam do naszej pobliskiej przychodni i lepiej trafic nie mogłam.Moja ginka jest dla mnie ginkowym guru wiec nigdzie wiecej lekarzy nie szukalam.
A pogoda nam sie tak zwalila ze nawet nie ma jak wyjsc z domu.Ja tylko z pracy i do pracy i siedze z moimi mezczyznami w domu.Taki przesileniowy len nas dopadł.:tak:;-)
Chyba chodzimy do tej samej pani ;-) :-)
My też mamy lenia :sorry2:
 
Nio ja tez ciaze mialam nieciekawa a prowadzil mnie krekora i dzieki niemu mam filipka:tak::tak: Byly momenty ze chodzilam do niego codziennie na zastrzyki i sprawdzenie czy ok ale masz racje sa to naprawde super lekarze i gdy tak jak w moim przypadku wwizyty wypadaly bardzo czesto bral mniej kaski za nie czasami prawie wogule;-) a na imieninki dostalam od niego darmowe usg ze zdjeciami dzidziusia:-D:-D
Krekora mnie przyjmował na oddział-fajny gość:tak:.W szoku byłam,jak do mnie gadał na luzaku hehe:-).
 
reklama
Dziewczynki, mam takie pozatematyczne pytanie...
Macie może namiasry na jakieś tanie mieszkanko do wynajęcia, jakaś kawalereczka nieduza w Łodzi... Dajcie znać jak byście cos wiedziały, zależy mi też na czasie...:confused:
No i jednak ponawiam pytanie o dobrego lekarza na NFZ w Łodzi:confused:
 
Do góry