reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
Czesc dziewczyny,
a ja taszcze na góre samą gondole a podwozie wrzucam do bagażnika, bo od tachania całości mi się rece urywały szczególnie że córcia też coraz cięższa.
 
Viki, zagłosowane:tak:.Na innym forum przeczytałam,że jest jakis błąd na stronie i z tego samego kompa możan oddać głos rano i wieczorem:tak:.
 
zaniedbałam was bo cały tydzien na wysokich obrotach,Teraz dziecie spi-mezus moczy sie w wannie wiec mam chwile spokoju.Tak sie czułam styrana po tym tygodniu ze musialam sie dzis zregenerowac.Wyspac mi sie nie dali, ale chociaz sciełam sobie troche włoski sama i walnełam henne na brwi.Jak to dobrze byc samowystarczalnym.Do czegos sie czasami szkola przydaje;-):-D
Dzis zaliczylismy dwa spacerki i moje wielkie rozczarowanie.Mialam taka ochote na słonecznik(jaki kolwiek) i ngdzie na naszym osiedlu go nie ma.Obeszlam wszystkie sklepy:-(jestem niepocieszona bo mam na ten slonecznik juz dobry tydzien wielka chcice.:tak:
A co u was laseczki?jak mija weekendzik?
 
Witam Was drogie łodzianki
co prawda mam już za sobą 7 miesięcy ciąży, jednak jestem zmuszona na zmianę lekarza na jakiegoś z Łodzi. Stąd też pytanie do Was... Czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego lekarza (np. z Matki Polki) na NFZ w Łodzi. Będę bardzo wdzięczna za szybką odpowiedź, gdyż zależy mi na czasie...
Pozdrawiam gorąco :tak:
 
imagination, jest w CZMP przychodnia ginekologiczna na NFZ, gdzie przyjmują lekarze tam pracujący.Jednak z tego co się orientuję, terminy wizyt są dość długie. Kiedyś chciałam się zapisać i podali mi miesięczny termin, ale może to nie do każdego lekarza? Z porodówki polecam dr.Hincza-złoty człowiek, świetny lekarz.Niestety nie wiem,czy przyjmuje w przychodni szpitalnej.Wiem,ż prywatnie pracuje na Matejki razem z dr.Krekorą:tak:. Zbyt wiele nie pomogłam:sorry2:
 
A ja polecam z czystym sumieniem dr. Sosnowskiego albo dr. Jerzynskiego, pierwszy przyjmuje prywatnie w salve, a drugi w swojej przychodni na kase chorych. Obaj pracuja w madurowiczu
 
reklama
imagination, jest w CZMP przychodnia ginekologiczna na NFZ, gdzie przyjmują lekarze tam pracujący.Jednak z tego co się orientuję, terminy wizyt są dość długie. Kiedyś chciałam się zapisać i podali mi miesięczny termin, ale może to nie do każdego lekarza? Z porodówki polecam dr.Hincza-złoty człowiek, świetny lekarz.Niestety nie wiem,czy przyjmuje w przychodni szpitalnej.Wiem,ż prywatnie pracuje na Matejki razem z dr.Krekorą:tak:. Zbyt wiele nie pomogłam:sorry2:


a ze tak sie spytm chodzilas moze w ciazy do Prima medu na Matejki????;-);-)
 
Do góry