reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
oj jak ja bym chciała znowu na porodówce wylądować.....:tak:
No ale nikt nie mowił ze bedzie łatwo mimo ze z pierwszym nie było prpblemów i zaciazyłam za pierwszym razem....
 
to mnie pocieszyłas z tymi 3 latami.We wtorek ide do ginka na przeglad i chce poprosic o jakies skierowania na badania.Jakie warto zrobic?moze mi cos podpowiesz.....:-)
 
U nas Zocha to byla mila niespodzianka, taka nieplanowana ale od razu kochana i bardzo chciana. Stas byl planowany i udalo nam sie za pierwszym razem;-):-)
 
U nas Zocha to byla mila niespodzianka, taka nieplanowana ale od razu kochana i bardzo chciana. Stas byl planowany i udalo nam sie za pierwszym razem;-):-)

oj jak ja bym chciała znowu na porodówce wylądować.....:tak:
No ale nikt nie mowił ze bedzie łatwo mimo ze z pierwszym nie było prpblemów i zaciazyłam za pierwszym razem....

U mnie podobnie mimo tego iz rodzilam 2 miesiace temu juz sie nie moge doczekac kiedy znow bede w ciazy i kiedy znow wyladuje na porodowce:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: poprostu w ciazy czlowiek czuje sie taki wyjatkowy :laugh2::laugh2::laugh2: :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
U mnie podobnie mimo tego iz rodzilam 2 miesiace temu juz sie nie moge doczekac kiedy znow bede w ciazy i kiedy znow wyladuje na porodowce:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: poprostu w ciazy czlowiek czuje sie taki wyjatkowy :laugh2::laugh2::laugh2: :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

hmmm ja to w ciazy czulam sie jak slonica:-D:-D I jakos specjalnie nie tesknie za tym czasem, no chyba za wyjatkiem czucia kopania:tak:;-)Po za tym dla mnie to czas nerwow,wyczekiwania,spuchnietych nog;-) . Za to za nic w swiecie bym nie zamienila chwili kiedy dowiedzialam sie o ciazy,kiedy pierwszy raz uslyszalam bicie serduszka, pierwszy raz zobaczylam fasolke i kiedy pierwszy raz zobaczylam moje dzieci:tak:po porodzie:-) Na wiecej dzieci narazie sie nie zanosi, no cyba ze tak nieoczekiwanie ale oby teraz nie, ale za okolo 8 lat...czemu nie;-):-)
 
hmmm ja to w ciazy czulam sie jak slonica:-D:-D I jakos specjalnie nie tesknie za tym czasem, no chyba za wyjatkiem czucia kopania:tak:;-)Po za tym dla mnie to czas nerwow,wyczekiwania,spuchnietych nog;-) . Za to za nic w swiecie bym nie zamienila chwili kiedy dowiedzialam sie o ciazy,kiedy pierwszy raz uslyszalam bicie serduszka, pierwszy raz zobaczylam fasolke i kiedy pierwszy raz zobaczylam moje dzieci:tak:po porodzie:-) Na wiecej dzieci narazie sie nie zanosi, no cyba ze tak nieoczekiwanie ale oby teraz nie, ale za okolo 8 lat...czemu nie;-):-)



hhihi ja to sie z Madzia zgodze :-) ja od trzeciego miesiaca wygladalam jak w 6 wiec za czasami mamy jamy to tez nie za barzdo tesknie hihih brrr a w szczegolnosci czasu porodowki ojj ciezzzzko bylo brrr ale w sumie to prawda ze sie tego nie pamieta ( jezu jak mnie to denerwowowalo w ciazy jak ktos mi mowil zapomnisz o bolu hhihihi:-Da teraz marze o Majeczce tylko jakos narazie produkcja zawieszona hihihihih:-D
zmykam do lozeczka papap
 
to mnie pocieszyłas z tymi 3 latami.We wtorek ide do ginka na przeglad i chce poprosic o jakies skierowania na badania.Jakie warto zrobic?moze mi cos podpowiesz.....:-)
Ja miałam robione USG czy jest jajeczkowanie prawidłowe i w sumie żadnych badań nie robiłam. Po prostu tak musiało być że nie zachodziłam. Później zaszłam i poroniłam ale za 5 miesięcy znowu byłam w ciąży i jest Marlenka:) a teraz będzie Zuzia:)
 
reklama
hmmm ja to w ciazy czulam sie jak slonica:-D:-D I jakos specjalnie nie tesknie za tym czasem, no chyba za wyjatkiem czucia kopania:tak:;-)Po za tym dla mnie to czas nerwow,wyczekiwania,spuchnietych nog;-) . Za to za nic w swiecie bym nie zamienila chwili kiedy dowiedzialam sie o ciazy,kiedy pierwszy raz uslyszalam bicie serduszka, pierwszy raz zobaczylam fasolke i kiedy pierwszy raz zobaczylam moje dzieci:tak:po porodzie:-) Na wiecej dzieci narazie sie nie zanosi, no cyba ze tak nieoczekiwanie ale oby teraz nie, ale za okolo 8 lat...czemu nie;-):-)

U mnie tak samo:rofl2: takie same odczucia:-D
 
Do góry