reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Witajcie!
Ja trochę nie bywalam na BB, ale po malutku wracam. Witam nowe kolezanki i zauwazyłam, ze anetas wrocila! Na stałe? :-)
U nas teraz się urlopujemy. Byliśmy na krótkich wakacjach a teraz celebrujemy wspólnie ostatnie dni razem. Od poniedziałku Olo idzie do rówieśników - znaleźliśmy cos pośredniego miedzy żłobkiem a przedszkolem - nazywa się Sielankowo. Jest w Rabieniu (Kropecko znasz to miejsce?) i mam nadzieję, że Olo się tam zadomowi. Mam prośbę, jeśli któraś z Was wie. O co musze poprosić prowadzące placówkę - jakie dokumenty - żeby mieć pewność, że oddaję dziecko pod dobrą opiekę? Czy placowki bez stausu przedszkola tez mają stawiane jakieś wymagania? Podzielcie się informacjami jak coś wiecie?
Poza tym Junior gada jak najęty, broi i szaleje.
Anetas co u Was, na długo wróciliście?
 
Ostatnia edycja:
reklama
:) moj Franek tez idzie w poniedzialek pierszy raz do rowiesnikow:) i rowniez do Sielankowa...... jest ty chyba bardziej przerazona niz moj Frano:) hihiihi mam nadzieje ze sobie poradzi:confused: hmmm kurka mi do glowy nie przyszlo zeby ich zapytac o dokumenty :szok: ja rowniez prosze o porade:)
do zobaczenia Irlandia :)
pozdrawiam Viki ... cos ostatnio nie widze Cie na spacerkach????


Witajcie!
Ja trochę nie bywalam na BB, ale po malutku wracam. Witam nowe kolezanki i zauwazyłam, ze anetas wrocila! Na stałe? :-)
U nas teraz się urlopujemy. Byliśmy na krótkich wakacjach a teraz celebrujemy wspólnie ostatnie dni razem. Od poniedziałku Olo idzie do rówieśników - znaleźliśmy cos pośredniego miedzy żłobkiem a przedszkolem - nazywa się Sielankowo. Jest w Rabieniu (Kropecko znasz to miejsce?) i mam nadzieję, że Olo się tam zadomowi. Mam prośbę, jeśli któraś z Was wie. O co musze poprosić prowadzące placówkę - jakie dokumenty - żeby mieć pewność, że oddaję dziecko pod dobrą opiekę? Czy placowki bez stausu przedszkola tez mają stawiane jakieś wymagania? Podzielcie się informacjami jak coś wiecie?
Poza tym Junior gada jak najęty, broi i szaleje.
Anetas co u Was, na długo wróciliście?
 
:)
pozdrawiam Viki ... cos ostatnio nie widze Cie na spacerkach????


taaaak..bo zaczeła sie szkoła wiec czesto korzystając z tego ze jade odebrac Damiana - wyjezdzam wczesniej i na spacer ide sobie do aleksandrowa, poza tym w niedziele mąż rusza juz na statek w związku z tym ostatnio mielismy duuuuzo spraw do pozałatwiania.

z nowości u nas to raczkowanie Pawła....po prostu musze miec oczy wszedzie..i pilnowac zeby nic nie było na podłodze bo zbiera wszzystkie okruchy, n ie mowiąc juz o zabawkach damiana na ktore ma ogromną chrapkę!!!

miłego
 
Ana w takim razie fajnie, ze nasze dzieci będą razem. Olo też zaczyna od poniedziałku. Zawiezie go mój małżonek. My się jakoś nie stresujemy. Byliśmy tam kilkakrotnie z Juniorem, podobało mu się, co jakiś czas pyta kiedy psiećkole.
Dacie radę! Bardziej sie boję chorób i choróbek, ale będzie dobrze.
Pozdrawiam!
 
Dopiero teraz znalazłam ten wątek-ja tez jestem mamusią z Łodzi:-). Mam 8-letnia córkę-chodzi do SzP nr 81, my mieszkamy przy Pl.Wolnosci. W grudniu urodze drugą córę-własnie sie zastanawiam w jakim szpitalu:confused:.Moim lekarzem prowadzącym jest dr Guzowski, przyjmuje w OMEGA na Piotrkowskiej,pracuje tez w Madurowiczu-POLECAM, bardzo miły i rzetelny:tak:.

JA rodziłam w madurowiczu i było no nie najgorzej a jak masz tam jeszcze swojego lekarza to zdecydowanie wybierz ten szpital
 
no i my juz jestesmy po pierwszym dniu w sielankowie i niestety nie obylo sie bez lez:( cos mi mowi ze niestety zblizaja sie klopoty.....
zobaczymy jak bedzie jutro
 
Witam Mamusie z Łodzi:-).Słuchajcie,własnie mam remont i montaż dużej szafy i mam zbędną meblościankę.Jest niespełna dwuletnia,zupełnie niezniszczona,a naprawdę fajna..Może ktos z Łodzi byłby chętny?Znajoma miała ją wziąc ,ale sie rozmyśliła,a juz nie mam czasu wystawic jej na allegro.Jutro montuja u mnie szafe wnękową i nie mam zbytnio miejsca na tyle mebli:szok:.Robimy miejsce na łózeczko i rzeczy dzidziusia:tak:.Cena do dogadania:-).
Jest to system mebli TRENDI.
 

Załączniki

  • 07-trendi-tdm03_mini.jpg
    07-trendi-tdm03_mini.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Zapraszamy wszystkie osoby niepracujące, wychowujące dzieci, pragnące po urlopie wychowawczym powrócić aktywnie na rynek pracy (bezrobotne lub nieaktywne
zawodowo) z województwa łódzkiego na szkolenie: Profesjonalny
Pracownik Biurowy. Kurs jest całkowicie bezpłatny (finansowany przez
UE), trwa rok, w programie jest kurs języka angielskiego (możliwe
różne poziomy, 120 godzin), kurs komputerowy, kurs obsługi biura.

Zajęcia odbywają się w Łódzkim Domu Kultury, który jest w pełni
przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Uczestnicy dostaną zwrot kosztów transportu, dodatki szkoleniowe,
dla soób posiadających dzieci zapewniona jest opieka nad dziećmi w
czasie trwania kursu.

Startujemy w połowie października.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 0 665 888 488 lub 42 633 59 20
 
Do góry