reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
Dziewczyny, a co za róznica kto dłuzej a kto krócej.Zawsze kazda nowa mama jest mile widziana.Im NAs wiecej tym lepiej:-) .
I napewno nie jest to tylko moje zdanie, ale wszystkich dziewczyn które tu zagladają.

ULIK jesli chcesz sie wygadać to pisz.Jestem do dyspozycji.
Bedzie dobrze, zobaczysz.
Trzymaj sie.
 
Leika,dziekuję bardzo!:-D Ja sobie właśnie poczytuję Wasze posty i oglądam zdjątka...Same słodziaki na nich!!!:tak:
 
No, ja mam nadzije ze bedziecie czesciej zagladać.

My dzisiaj zostajemy w domu.Darujemy sobie przedszkole bo leje jak nie wiem co.
Nie bedziemy moknąć.
 
reklama
Po nagłym i szybkim ataku zimy , znowu zapanowała typowo jesienna aura. Plucha, mokro , zimno , paskudnie.

Zuzka urządziła mi dziś w nocy mały koncert. Górne jedynki idą i dziecko jest marudnowate na potegę.

Kocia!

Z twojej Zuzanny śliczna panna.:-D Nie ma to jak Zuzie, szczególnie te z Łodzi:-).

Całuski dla Zuzanek i reszty dzieciaczków!:-D
 
Do góry