reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Witam

Mamusią zostanę dopiero w listopadzie - jestem właśnie w 13 tc.
Trafiłam na to forum dopiero dzisiaj i to całkiem przypadkowo. A tu tyle Łodzianek :)

Mam 25 lat, jestem mężatką z 3 letnim stażem i jak już wspomniałam oczekuję maleństwa - pierwszego :)

Czy mogłyśmycie mi polecić dobrą osobę robiącą usg? Mam namiar na dr Małgorzatę Perenc i dr Elżbietę Baś. Jestem umówiona na wtorek do dr Szulc - Lewandowekiej w Palmie - ale podobno jest bardzo niemiła - wiadomo, że najwazniejsze jest czy jest profesjonalna - no ale tego też do końca nie jestem pewna. Bedę wdzięczna za wszelkie info na temat usg.

A moze któraś z Was zna dr Skrzyńską?

Pozdrawiam
Kasia
 
reklama
WITAMY CIE SERDECZNIE :)
No sporawo NAs tu.
Mi USG robil moj ginekolog.
Wiec nikogo nie moge Ci polecic.
A jesli mozna wiedziec, to z ktorej czesci Lodzi pochodzisz???
 
Cześć :)

Witaj KM!

Wróciłysmy z wypadu całe i zdrowe - opuchnięte od czystego górskiego powietrza ;D Droga - niezła.. szkoda tylko, że nie mam autoamtycznego pilota bo widoki taaaaaaaaaaaakie pięlkne były :D Julka co chwilka krzyczała - ja cie! mama popatrz!

Obecnie Julinda u dziadków a ja się byczę :p Siedzę, leżę.. stare kości prostuję.. ale już za nia tęsknię..

Koleżanki sznowne Boromby nie znają? Glusia? Kajetana Chrumpsa, Kota Makawitego (pospolitego przestępcy, który wszedł na drogę prawa i stał się przykładnym obywatelem)? A dziury do innego wszechświata i Gżdaczy?
To se przypomnijcie ;D http://web.pertus.com.pl/~mysza/bromba/spis.html

:p :p :p :p :p Piwko wypiję więc sama 8) A Anetas to pewnie gigantyczne wiewwiórki porwały bo coś nie pisuje ;)

Papatki - idę.. leżeć ;D 8) ;D 8) ;)
 
A tu w naszym wątku znów głucha cisza.
U nas w zasadzie nic sie nie dzieje.
Szara zwykła codziennosc.
Pocieszam sie ze niedługo (tzn za miesiac) jedziemy nad morze do Pogorzelicy.
Prawdopodobnie wyjedziemy w Boze Ciało, zeby załapać ten długi weekend.
Chłopcy maja tam raj na ziemi, są cały dzień na świezym powietrzu, w pięknym lesie.
A co najważniesze AZS znika, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.Śladu po tym paskudztwie nie ma.
Co prawda nie wiem jak bedzie u Oskara, bo z tego co widze, u niego AZS jest duzo bardziej rozwiniete, niz u KAmilka.
No ale do wyjazdu jest jeszcze troche czasu.Więc mogę sobie tylko pomazyć o pięknej nadbałtyckiej plazy ;D
 
hehehhe
ja jestem :)
co u ciebie mamusiuagusiu??
u nas spoko. juz mysle o wakacjach ... ::)
ale narazie tyram - moze w koncu uda sie cos odlozyc ;) bo w czasie wakacji nie bede zarabiac :p zostanie jedna pensja...
a ta wasza emigracja to kiedy??
 
U NAs wszystko dobrze.Tez czekamy na wakacje.
Co do wyjazdu.
Mój mąz planuje wyjechać we wrzesniu, jak tylko studenci przestaną okupowac irlandzki rynek pracy.
No a my.Cóż.Nie wiadomo, mozliwe ze dołaczymy po dwóch miesiącach, a moze dopiero po pół roku.
Nie mam pojeciamoze byc róznie.
 
reklama
aha. a moge zapytac czym sie mąż szanowny zajmuje? albo raczej czym ma sie zajmowac tam? z czystej ciekawosci ;D no i co ty zamierzasz tam robic? a w ogle chcesz? cieszysz sie? jak tak sie zastanawiam ciagle nad ta emigracja i po prostu lubie sluchac opinii roznych ludzi :)
 
Do góry