reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Dziekuję, dziękuje.
Przepisu nie mam.
Nigdy nie farbowałam.Myję w szamponie TIMOTEI do brazowych włosów.Czasami przeciw łupiezowym, bo z łupiezem mam problem.Niestety :(.
To jeakie sa to chyba mam w genach, po dziadku :).
Ale jak widziałas AGAWA, Oskar po mnie włosów nie odziedziczył ;D.
A no i czasami do płukania włosów, uzywam naparu z koru dębowej, która tez bardzo podkreśla ciemny kolor włosów.
To wszystko :)
 
reklama
Witajcie.Anetas, to super ze udało sie wam w spokoju dolecieć.
Cóż, mnie pewnie tez bedzie czekała podróż, samolotem, tyle ze do Anglii lub Irlandii.
Mój mąż już dostał, pare ofert pracy, do tych krajów, czeka na rozmowe kwalifikacyjnĄ.
Jest zdecydowany zeby wyjechać, i juz nie wracać.
Więc po jakimś pół roku jego pobytu, bedziemy do niego dołączać.
Mozliwe ze bedzie to jeszcze na koniec tego roku,lub na poczatku przyszłego.
Przelot samolotem tez mnie czeka, tyle ze chłopaki będą więksi.
 
anetas :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
mamusiaagusia - no, prosze, ile nas laczy. mnie jest teraz okropnie smutno bez pawla, ale juz odliczam tygodnie... polecam irlandie :) jest piekna. i nie trzeba placic w polsce podatkow.
 
Marianeczka, my narazie jesteśmy jescze razem, bo do mojego Artura dzwonili na razie tylko po to aby sprawdzić jego znajomosc Angielskiego.
Ale przypusczamy, że jakąś propozycje pracy dostanie.
W kazdym razie zobaczymy.
Ja długiej rozłąki, sobie wogóle nie wyobrazam, poniewaz najdłuzszy czas jaki sie nie widzielismy przez 8 lat naszej znajomosci, najdłuzsze nasze rozstanie to bodajże tydzień, i to chyba nawet nie cały.
perspektywa 6 czy 8 miesiecy mnie jest dla mnie niewyobrazalna. :)
 
Hej :)
Anetas - powodzenia na obczyźnie :)

Ponieważ mój chłopina ma szkolenie antyterrorystyczne i w doma go nie będzie zadecydowałam, że żeńska część rodziny opuści domowe pielesze i w dniu jutrzejszym wyruszy na podbój rzeszowszczyzny ;)
Tak więc pakujemy trochę fatałaszków i jutro skoro świt pedzimy w stronę słońca ;).. dopiero 2 dni chłodu i deszczu a ja już mam dość ;D ciepełka, ciepełka chcemy!
Mam do przejechania ponad 300 km więc idę spać.. mam nadzieję, że drogi będą szerokie i puściuchne ;D
Do usłyszenia więc moje drogie łodzianki!

Wszędzie dobrze gdzie jesteśmy bo to właśnie my, bez na byłoby nam smutno i wogóle wstyd! - która zgadnie skąd to - stawiam browarka!
 
reklama
Do góry