reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Milenka trochę późno się za lokal wzięłaś. U nas już we wrześniu okoliczne lokale były pozajmowane. Ceny faktycznie z kosmosu. my w "stolycy" płaciliśmy 70 zł za obiad plus kilka przystawek na stole, we własnym zakresie tort, ciasta, ale taka cena to był ewenement, przeważnie powyżej 100 zeta. Nic tylko lokal w pobliżu kościoła otworzyć
 
reklama
Milenko ale to na drugi rok komunia jak u nas w 3 klasie? ?? Bo właśnie dzisiaj teściowa mi wykład zrobiła że co my sobie wyobrażamy że już wszystko zajęte :oo2:
 
Tak dziewczyny komunia w 2017 roku i pozajmowane. W mieście chyba łatwiej bo dużo lokali tańszych w stylu bar mleczny, pizzeria itp u mnie większość to sale bankietowe.
Musimy zapuścić się dalej o
Ale to już z 15_20km będzie trzeba jechać a nas trzyma że druga msza o 16 juz będzie i co gości na 2 godziny zostawimy?
 
Milenka a na tą drugą musicie iść?
Jak tak to może jutro chociaż dwa miejsca obskoczę co są koło nas bo rzeczywiście może być ciężko.
 
Katjuszka - oby bliżej niż dalej tych brzuszkowych spraw.

My cały dzień na polu. Cieżko go było do domu na jedzenie zagonić. Nawet po lesie dzisiaj chodził. Jak padł na drzemkę to spał ponad 3 godziny. Pózniej znowu na polu aż się ściemniało. I tym oto sposobem Dzieć padł w 5 minut wiec mam luzik [emoji108]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Wow przefszkole juz zaliczylam z opoznieniem. Ale komunia to jeszcze przede mną.
Katjuszko ja tez nie szukalabym winy w jedzeniu. Na pewno dbasz o diete. Z musi brzuszek dojrzec, trzymam kciuki zeby jak najszybciej.
U was też taka zima?
 

Załączniki

  • 1457984176237.jpg
    1457984176237.jpg
    59,6 KB · Wyświetleń: 50
  • 1457984192842.jpg
    1457984192842.jpg
    94,3 KB · Wyświetleń: 47
Nieustannie bawi mnie to Wasze "pole" ;-P
Mój też najchętniej zamieszkały w piaskownicy pod blokiem ;-)
We czwartek idzie z niania na impreze- dzień otwarty w przedszkolu. Szkoda, że ja muszę pracować :(
Katjuszka, a Ty nie skusilas się na mm?
 
Matko kochana, to ja już powinnam myślec o jakims terminie. To masakra jakaś.

Loka u mnie podobnie wygląda ;)

Katjuszka współczuję kolek, oby szybko minęly.
 
reklama
Do góry