reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Kochane ja komunie na 2019 rok zamawialam uwaga przy chrzcie juniora, czyli w 2014. A teraz starszak zostaje jeszcze w zerowce i cyrk bo komunia pewnie bedzie w 2020 roku, ktrory jest caly zajety przez... 5 latki(ktore i tak do komuni pojda w 2021). Ale przepisac nas nie moga puki tamci sie nie przepisza.
 
Kochane ja komunie na 2019 rok zamawialam uwaga przy chrzcie juniora, czyli w 2014. A teraz starszak zostaje jeszcze w zerowce i cyrk bo komunia pewnie bedzie w 2020 roku, ktrory jest caly zajety przez... 5 latki(ktore i tak do komuni pojda w 2021). Ale przepisac nas nie moga puki tamci sie nie przepisza.

Poważnie?
Nie wierzę w to co czytam. To ja jestem w czarnej d.... i nawet nie miałam pojęcia, że to tak wygląda.
 
Truskawkowa czy już wszyscy kompletnie powariowali? ?? 2019?? 2020?? To gdzie wy mieszkacie? Przecież to trzeba dokładną datę znać a może to tylko ja zacofana jestem..

U nas dzisiaj pięknie było ciekawe jak jutro..

Mój padł dzisiaj o 20 :)
 
Truskawkowa HAHA no poszłaś po bandzie tym 2020
Ja sie do tego przymierzałam lokalu,ale się spózniłam
okolica6.jpg
 
Loka bo jak się ma małą rodzinę,jedno rodzeństwo to nie ma problemu,mój jeden brat ma trójkę nastoletnich dzieci,nasza czwórka a gdzie do tego chrzestni i rodzeństwo męża,ponad 20osób wyjdzie,i w sumie to najbardzie mniej obiad w domu przeraża bo wiem co było na chrzcinach.
 
U nas komunia zawsze w 2 niedziele maja.
Loka u mnie najblizsza rodzina to juz ponad 30 osob. Wiem, ze cyrk ale tak to wyglada. A jeszcze smieszniej bedzie jak pozmieniamy rezerwacje, a proboszcz wroci do komuni z 2 klasy haha
Na razie zostawiam tak, jak jest. Martwic bede sie za 4 lata;-)
 
Ja pamiętam jak Truskawkowa zamówiła salę :-) nawet m ostatnio o tym mówiłam.

My mamy chrzciny 03.05, we wtorek. Za 100 zł jest obiad z deserem, zimna płyta, owoce, napoje bez ograniczeń. W Skawinie ;-) tam gdzie chrzciny K były też.

Viltutti nie skusilam się, bo rozmawiałam z lekarka i jakoś tak wyszło, poza tym wiem i pamiętam co było z K na mm.. jeszcze gorzej niż z Z teraz więc jeszcze trwam na cycu. Ona z butelki tez łyka powietrze bo tak lapczywie zlopie. Żeby spokojnie zjadła to musiałabym ją na polsnie karmić :-( zlamalam się dziś i zamówiłam sab simplex, K trochę pomagał wiec może i Z pomoże jakimś cudem..
 
reklama
Do góry