reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Truskawkowa 3 pralki:szok: Od sąsiadów pranie zgarnęłaś?;-)
U mnie dziś leniwie. obiad mam, posprzątałam wczoraj. Rowery w parku zaliczone, teraz E drzemie, potem na festyn na pożegnanie wakacji idziemy.
Dziś jeszcze cieplutko, ale od jutra już 17 st tylko ma być. Zaraz zaczniemy narzekać na zimno, zwłaszcza, że wszędzie jakąś hardcorową zimę przepowiadają.
Miłego weekendu
 
reklama
Hej.
Boże, dziewczyny jakiego wy powera macie:szok:. Ja dziś tylko miasto z rodzinką zaliczyłam, udało mi się fajne tuniki z długim rękawem dla E kupić, kupiłam dla przyjaciółki z Polski rzeczy o które mnie prosiła, i jeszcze upiekłam ciasto marchewkowe bo mąż prosił, tylko jeszcze krem muszę utrzeć...Ale leń mnie ogarnął. Emmi lepiej, temperatury nie ma tylko nr dwa nie może się zdecydować na poprawę;-)
 
U mnie czasu na nic nie ma. Dziś od rana gotowanie dla dzieci, pranie, prasowanie, porządki w butach i ubraniach, oraz rzeczach potrzebnych mi do pracy i jest godzina 13 a ja padam. Dobrze że obiad mamy bo trzeba jeszcze posprzątać mieszkanie i muszę się na jutro do pracy przygotować. Nie ma jeszcze podręczników więc trzeba coś wymyślić a jutro 6 lekcji. Jak tak dalej pójdzie to długo już nie pociągnę :-( A chłopcy w tym wszystkim nie pomagają bo wyją. A jak mają nie wyć skoro nie mam czasu się nimi zająć i siedzą w kojcu biedaki.
 
U nas to samo odkąd zaczęła się szkoła to nie ma czasu na nic. Teraz H zasnął po długiej walce uwaga przy odkurzaczu :sorry: no ale czego się nie robi dla chwili spokoju. Ja idę nadrabiać prasowanie póki śpi bo w tygodniu znowu nie będzie kiedy. Starszak szkołę zaczyna codziennie 11.45 na przemian z 10.45 do tego dwa razy w tygodniu przed szkołą basen i po południu po dwa razy judo i piłka nożna tylko środa luźniejsza w międzyczasie odrabianie lekcji i ogarnięcie młodszego który wszelkich spraw nie ułatwia. Też chcę żeby się z nim bawić albo na rączki (wczoraj go ważyłam ma 14kg) jest kochany tylko taki psotnik że przydałaby się dodatkowa para rąk i oczu ;-) Wieczorem padam razem z chłopakami :).
Jak już wpadniemy w rytm i wszystko będzie jako tako zorganizowane to postaram się pisać częściej a narazie spróbuję chociaż podczytywać na bieżąco.
 
widzę, że nie tylko ja w ciągłym niedoczasie:-(
Ola od 1 klasy ma na zmiany lekcje, ale do tej pory jak byłam w domu jakoś dało się spokojnie ogarniać, ale teraz te zmiany plus lekcje, których w 4 klasie już nieporównywalnie więcej będzie plus basen ,angielski , plastyka dodatkowo plus Ewa i Zosia plus praca zawodowa plus wszystkie domowe obowiązki to masakra jakaś
Moje towarzystwo jakieś kichające dzisiaj. Chyba pora z przyjacielem inhalatorem się przeprosić
 
Witam :-)
Jak fajnie poczytać, że nie tylko ja nie mam na nic czasu :-p
Ja od jutra mam 2 zmiany, pierwsze od niemal 2 lat. O ile same 2 zmiany lubię, bo rano mam czas ogarnąć się ze wszystkim przed pracy. To obawiam się tego jak starsza poradzi sobie sama z nauką i lekcjami. Zawsze miałam ją na oku i jak czegoś nie rozumiała to tłumaczyłam, a teraz nie będzie komu.
No i zobaczymy jak Kinia będzie zasypiać bez mamy, choć raczej babcia da radę ;-)

U mnie prawie cały dzień pada, ale udało się wyjść na krótki spacer. A tu coraz zimniej będzie :baffled:
Matka myśli zawczasu i upolowała już kombinezon Wójcik dwuczęściowy kombinezon dla dziewczynki (5649891674) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Współczuję dziewczyny braku czasu ale mam nadzieję, że jednak jak wszystko już ogarniecie i jak ancona pisze wpadniecie w rytm to będziecie częściej zaglądać:tak:
Czyli co zostają i podtrzymują forum te które siedzą w domu i "nic nie robią";-):-D


Edysiek starsza córka na pewno sobie poradzi:) A Ty teraz będziesz robiła tak tygodniami na zmiany czy ta 2 zmiana to na dłużej?
 
Kroczek wracam na stary system czyli tydzień na tanio tydzień na popołudnie. I przyznam, że mi to odpowiada. Mąż jak wróci to idzie na przeciwną zmianę.
 
reklama
Dzien dobry.
Poniedziałek przywitał nas deszczem i.....stanem podgorączkowym u starszaka. Do tego katar i kaszel(chyba skutek odstawienia leków). Dzis robimy wolne, włączamy wszystkie leki na alergie i nurofen....
 
Do góry