reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witam :-)
Starsza w szkole, mała robi mi demolkę w pokoju a ja piję sobie kawusię :-D

Truskawkowa zdrówka dla dużego.

A gdzie reszta? Meldować się tu, bo będzie publiczny lincz :angry:
 
reklama
Ja w szkole spędziłam weekend, więc nawet nie miałam siły zajrzeć.
Truskawkowa zdrówka dla starszaka. My mamy szczepienie w czwartek.
 
Czyli co zostają i podtrzymują forum te które siedzą w domu i "nic nie robią";-):-D

coś w tym jest:-p
Teraz zastanawiam się co ja robiłam z ogromem czasu do tej pory. Jak swoją domową aktywność na którą miałam 12h mam upchnąć w 3-4h to myślę, że chyba strasznie się opitalałam

Truskawkowa zdrówka dla starszaka
 
Edysiek nie bij. Ja na urlopie ;-)
Byliśmy autem po zapasy jedzenia to wysadzilam m z K na placu zabaw i jestem sama pewnie z godzinkę :-) ogarnęłam chlew który robimy i może uda się poczytać z 15 min.

Edysiek super ten kombinezon. Natchnelas mnie :-) patrzyłam, ale te z Wójcika nawet używane mają kosmiczne ceny, także gratki, że za taką cenę się udało :-)

Magda, Ty mi nie mów bo podziwiam z ogarnianiem. Ja mam jedno i pracę i ciężko. Co prawda drugie jednak wysysa energię, ale trójka to już masakra jeszcze w różnych placówkach..

Mika a Ty wracasz do L? może odwiedzisz smoka wawelskiego?

A Milenka rozplynela się jak kamfora. Tej to się baty należą ;-)

Uciekam korzystać z chwili :-) a tak w ogóle to mam nadzieję, że rodzeństwo różnie przechodzi ząbkowanie, bo przysiegam, że mnie i K ono wykończy. Nawet po nurofenie jęczy pół nocy :-( dolna czwórka od tyg rozpulchniona i nic. Górna jak wyszedł kawałek z tydzień temu tak stoi. Ja nie wiem czy to z K jest coś nie tak czy co. Niania mówi, że pierwszy raz się spotyka z tym żeby dziecko się tak męczyło i żeby tak wolno szły. A przypominam, że ma prawie 20 lat doświadczenia.. :-(
 
Jestem.
Obiad robię, a w międzyczasie wydzwaniam po rodzinie z Polski i staram się jakoś poumawiać. Ale jak to w każdej rodzinie umówić się jakoś razem, wspólnie, nie ma szans, i to nawet nie ze względu na brak czasu ale wewnętrzne animozje:crazy:
Mąż jest lekko, podkreślam lekko przeziębiony i oczywiście umiera, mam ochotę mu coś zrobić takiego żeby naprawdę źle się poczuł:angry:

Pytanie: czy wasi panowie też szukają schronienia w toalecie? Noż kurde, ile można się wypróżniać? Podejrzewam, że się chowa, bo wie przecież, że z wucetu go wyciągać nie będę. I to tak ze dwa razy dziennie znika, a potem narzeka na dolegliwość na H. Jakbym ja, za przeproszeniem tyłek dwa razy dziennie zawieszała nad toaletą na prawie pół godziny to też by mnie coś bolało:wściekła/y:

Truskawkowa - zdrówka dla starszaka!
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja po przerwie. Miałam ostatnio tyle roboty, że nie wiedziałam w co najpierw ręce włożyć.

Madzikm pomysłowego masz męża. Mój jeszcze nie wpadł na taką wymówkę.

Katjuszka całe szczęście już powoli finiszujecie z zębami. Mój za to ma połamaną 1 i nikt nie chce się przyznać komu upadł tak nieszczęśliwie.

Magda to i tak jakiś cud, że wszystko ogarniasz.

Edysiek fajną okazję upolowałaś

DJMka a co Ty w weekend w szkole robiłaś?
 
U nas też leje od rana i dzięki temu mamy popołudnie wolne bo trening na Orliku odwołany.

Madzikm mój też znika w toalecie na dłuższy czas ale jaka to przyjemność grać w WC na telefonie :confused: to pewnie tylko panowie wiedzą :-D

Edysiek to Ci się okazja trafiła :tak: my narazie musimy rajstopki kupić :)

Agunia to ktoś ładnie J pilnował :no:

Katjuszka każda chwila spokoju jest na wagę złota :) a ząbki w końcu wyjdą i będzie spokój ;-)

H miał ciężką jęczącą i bezsenną noc a rano wstał z flukami do pasa. Narazie innych objawów brak to tylko Wit C dostał i inhalator wrócił do łask ;-)
 
Hehe moj tez w kiblu znika... Jak konczy wczesniej lub ma wolne to sie niby M zajmuje, ale co to za yajmowanie jak ten siedzi z kompem, a M po nim chodzi. Ale mimo, ze mowi ze opieka nad dzieckiem i ogarnianie domu to ciezkie zajecie to jest nadal przekonamy, ze jego 8 godz i silownia 2 razy w tyg to super meczace zadania, a ja to odpoczywam. Ale niedlugo do roboty chce wracac to zobaczy jak to jest.
Chodzi ktores z dzieciaczkow do zlobka?
 
reklama
Ancona - chyba faktycznie trzeba być facetem. Bo jakoś nie potrafię zrozumieć przyjemności z używania smartfonu lub tabletu w wc:eek:

Madziolina - typowe stwierdzenia dla słabszej płci
 
Do góry