reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

ja tylko na chwile..
jedyne co przeczytałam to ostatnia wiadomość Dagmar. Kochana jedz na IP.

U nas w nocy znów temp 38 i wymioty i biegunka czyli jelitówka pełną para...... teraz lepiej ale nie chce pić smecty....dziewczyny padam na twarz...nie mam sił.... jeszcze wczoraj się dowiedziałam, że zmarła nasza znajoma...dziewczyna 31 lat, 2 dzieci....rak płuc mimo, ż enie paliła...
 
reklama
ja tylko na chwile..
jedyne co przeczytałam to ostatnia wiadomość Dagmar. Kochana jedz na IP.

U nas w nocy znów temp 38 i wymioty i biegunka czyli jelitówka pełną para...... teraz lepiej ale nie chce pić smecty....dziewczyny padam na twarz...nie mam sił.... jeszcze wczoraj się dowiedziałam, że zmarła nasza znajoma...dziewczyna 31 lat, 2 dzieci....rak płuc mimo, ż enie paliła...

Straszne, biedne dzieci
 
Witam popołudniową porą :-)

Dagmar - leż kochana, leż. Pranie zostaw Amelii do powieszenia. Da radę! Sen Kajetana super :-). Oby tylko szybko zrozumiał, że małej to jednak nie będzie mógł z łóżeczka wyciągnąć i ponosić po domu :-)

TruskawkowaMamba - dużo zdrowia dla Igora, niech szybko wraca do siebie. Ze znajomą - to straszna tragedia :-(

Ja dziś wybyłam na zakupy, pochwalę się na odpowiednim wątku troszkę później, bo z telefonu jak piszę to mi się źle zdjęcia wstawia. Teraz poleguję bo wyprawa mnie zmęczyła. Odpocznę i za chwilę idę robić brownies bo jutro znajomi na obiadek wpadają, więc wypada mieć coś słodkiego na później :-)
 
Ostatnia edycja:
Hejka!pytanie do dziewczyn które mają doświadczenie z kolkami u maluchów co robić??żadne kropelki,herbatki,czopki,butelki,masaże,okłady ciepłe nie pomagają:szok:Na całe szczęscie nie przerabiałam tego...i nie wiem jak szwagierce pomóc.Bidula ledwo żyje..
 
Truskawkowa zdrówka dla Igorka a dla Ciebie sił dużo. Straszna tragedia ze znajomą:(

Laski faworków mi się chce:baffled::baffled:
 
Hej próbuję nadążyć dzisiaj za wami .
Dopiero teraz udało mi się wejść miałam z P dzień organizacyjny na temat wyprawki a że z nim ciężko to zajmuję to dużo czasu . Na całe szczęście udało nam się wybrać wózek :-) A co do dnia to dla mnie on jest ciężki pewnie ta pogoda tak na mnie działa i do tego boli mnie ucho więc pewnie będe musiała się wybrać do lekarza z nim bo za często się to zdarza .
A wy jak tam się czujecie ?
 
Dagmar i jak z Toba? Zostajesz w domu czy jedziesz na IP? Jejku, jak ja bym chciala zeby Ci te bole przeszly i wszystko sie uspokoilo :(

Truskawkowa, zdrowka dla synka!

Mandziolina, swietnie ze kicius wrocil :) Ja bym chyba w 2 dni osiwiala gdyby moje futra byly wychodzace.

Mnie dzis spotkala mila sytuacja w sklepie z eko zywnoscia. Pojechalysmy z Mama na spore zakupy spozywcze, miedzy innymi 6kg marchwii na sok. Pani kasjerka widzac ze jestem w ciazy najpierw poprosila nas na poczatek kolejki, a potem zadzwonila na zaplecze po kolege, ktory nam zaniosl zakupy do samochodu :) Niby drobiazg, a jaki mily :)
 
Sandra ja się dziś dobrze czuje. Ja zawsze z rana mam kiepski początek bo po leku spada mi ciśnienie i muszę się kawą ratować
Jouluatto mała rzecz a cieszy:))
A Ty jak się czujesz?
 
reklama
Hejka!pytanie do dziewczyn które mają doświadczenie z kolkami u maluchów co robić??żadne kropelki,herbatki,czopki,butelki,masaże,okłady ciepłe nie pomagają:szok:Na całe szczęscie nie przerabiałam tego...i nie wiem jak szwagierce pomóc.Bidula ledwo żyje..

zwolnij ile ma dziecko i jak jest karmione?


Hej próbuję nadążyć dzisiaj za wami .
Dopiero teraz udało mi się wejść miałam z P dzień organizacyjny na temat wyprawki a że z nim ciężko to zajmuję to dużo czasu . Na całe szczęście udało nam się wybrać wózek :-) A co do dnia to dla mnie on jest ciężki pewnie ta pogoda tak na mnie działa i do tego boli mnie ucho więc pewnie będe musiała się wybrać do lekarza z nim bo za często się to zdarza .
A wy jak tam się czujecie ?

kupiłaś wózek? Jaki?

Dagmar i jak z Toba? Zostajesz w domu czy jedziesz na IP? Jejku, jak ja bym chciala zeby Ci te bole przeszly i wszystko sie uspokoilo :(

Truskawkowa, zdrowka dla synka!

Mandziolina, swietnie ze kicius wrocil :) Ja bym chyba w 2 dni osiwiala gdyby moje futra byly wychodzace.

Mnie dzis spotkala mila sytuacja w sklepie z eko zywnoscia. Pojechalysmy z Mama na spore zakupy spozywcze, miedzy innymi 6kg marchwii na sok. Pani kasjerka widzac ze jestem w ciazy najpierw poprosila nas na poczatek kolejki, a potem zadzwonila na zaplecze po kolege, ktory nam zaniosl zakupy do samochodu :) Niby drobiazg, a jaki mily :)

Jak miło :) Bomba.

Ja też chcę, żeby przeszło ale puki co, nadal jestem przywiązana do łóżka

Truskawkowa zdrówka dla Igorka a dla Ciebie sił dużo. Straszna tragedia ze znajomą:(

Laski faworków mi się chce:baffled::baffled:

proszę bardzo- sprawdzony, szybki przepis

Lekkie, chrupiące, bąbelkowe faworki ( chruściki)
 
Do góry