reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Dagmar bo moj Ignas chyba wyczul nasz stres i tak mi nawala po szyjce macicy i dole brzucha ze az mi sie slabo robi. Jak nas dluzej bedziesz trzymac w napieciu to ja bede nastepna na IP!
 
Dagmar, trzymam kciuki az do bolu zeby sie te skurcze uspokoily! Daj znac, bo zaraz wszystkie bedziemy mialy nadcisnienie z tych nerwow...

Marcia, przykro mi ze nici z kredytu :( Ale faktycznie moze warto pomyslec o wynajmie?

Podziwiam Was kobitki, ze dajecie rade tak razem z rodzicami/tesciami i dziecmi, ja chyba gdybym mieszkala pod jednym dachem z rodzicami albo konca zycia bylabym bezdzietna stara panna, albo blyskawicznie trafilabym do Tworek ;)
 
Ostatnia edycja:
laski jestem.
doopa w wannie było lepiej ale jak wylazłam to znów się zaczyna.
Będę liczyć- jak nadal jest coś w miarę regularnie to pojadę (z dziećmi chyba)
No ale ten dół boli jak na taki mega wstrętny okres
 
dobrze mówisz Marcia.

No tak, wziąć taką jedną na forum i robi się "pod napięciem"

W ogóle to ja wam dziękuje bardzo, że jesteście, naprawdę:)

Chyba bym teraz sama z dziećmi tu zwariowała
 
reklama
Dagmar nie chce sie wymadrzac ale chyba lepiej zostawic dzieci z mama a co zrobiszjak cie zostawia? Bedacsie stresowal5 siedzac na korytarzu w czasie twojego badani
 
Do góry