reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Dagmar ja z tych wlasciwych skurczyl z pierwszego porodu pamietam wlasnie to ze bolalo glownie podbrzusze wlasnie tak jak na mocny okres. Caly brzuch raczej nie bolal, tylko wlasnie podbrzusze
 
Dagmar ja z tych wlasciwych skurczyl z pierwszego porodu pamietam wlasnie to ze bolalo glownie podbrzusze wlasnie tak jak na mocny okres. Caly brzuch raczej nie bolal, tylko wlasnie podbrzusze

łooo a mnie cały brzuch bolał. No przy Amelce nie- bo przy niej same plecy ale tak mega- jakby mi kręgosłup pękał na pół
 
ojj Dagmar my tu osiwiejemy przy tobie. Jak tak boli jak na okres to chyba niedobrze. chyba bez IP się nie obejdzie.

Adela- widzę że wspólnoty mieszkaniowe wygladają wszędzie tak samo. dla mnie temat rzeka jak zacznę to skończę jutro więc nie zaczynam. ale wiadomo jest do kitu i każdy by wolał sam.
 
Dagmar- ja jestem na lekach przeciwskurczowych i jedyne czego doświadczam to twardy brzuch od czasu do czasu jak wstaje na siusiu. Nie wiem jak takie skurcze wyglądają więc nie pomogę. A boli takich okresowych też nie miałam, jedynie kłucia ale to co innego. Olej słowa mamy i jak nie ma poprawy to jedź na IP. Ty i Malutka najważniejsze jesteście teraz!

Ale macie przerypane z tymi treściami/rodzicami. Na pewno to też na związki dobrze nie wpływa. Nie wyobrażam sobie takiego wtrącania się i ciągłych komentarzy. Ja od 2 miesięcy widuje się prawie codziennie z teściową lub mamą bo mi obiady przywożą i zakupy i mam dość czasem. Ale nie dlatego że są upierdliwe tylko nie jestem do tego przyzwyczajona żeby się tak często widywać będąc od 5 lat na swoim. A co dopiero Wy! Współczuję!
 
Ostatnia edycja:
Dagmar jak widac kazdy inaczej odczuwa bole porodowe. A i kazdy porod pewnie inny.

Eh ja sie dzisiaj nie wypowiadam na tematy mieszkaniowe. Jak ochlone i wszystko jeszcze raz przemysle to sie wlacze do dyskusji. Teraz za bardzo mnie to denerwuje a stres niewskazany. Wystarczy ze denerwujemy sie skurczami Dagmar :-)
 
reklama
Ja naprawdę nie wiem, co Ty tu jeszcze robisz... Chyba że czekasz na pogotowie, a w międzyczasie przeglądasz forum. W podskokach powinnaś galopować na IP... jak się nie ruszysz natychmiast, to zacznę przemawiać Ci do rozumku "po mojemu". A to nie będzie miłe... Dagmar, prosimy, jedź!
 
Do góry