reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Moja droga bo włosy w ciąży nie wypadają- u większości a u mniejszości wypadają.
Kup biotynę, bierzesz witaminki bo nie pamiętam?[/QUOTE]

no wlasnie biorę.. regularnie, diete tez mam raczej zbilansowana.. juz nie wiem co robic.. boje sie ze do porodu bede łysa :angry:
 
Widzialam,ze pisalyscie o wlosach,mi tez dosc mocno wypadaja. Ale to chyba wina mdlosci i kiepskiej diety, mysle ze w 2 trymestrz Mi to minie, bo w 1 ciazy w 2 i 3 trymestrze mialam super wlosy i skore :-)

Dzis zrobilam wywiad srodowiskowy i moja teoria odnosnie luteiny sie sprawdzila, tzn zgadza sie ze przez nia mam wieksze mdlosci. Pogadam z ginem za 1,5 tygodnia i poprosze o zmniejszenie z dwoch do jednej na noc,moze to pomoze. Juz jestem taka zdesperowana ta niemoca ze zrobie wszystko by sobie pomoc...
 
Washka Ja tez mam okropne mdlosci, cala dobe.

Akana Ja po wstaniu mam energie na godzine. Synek zasypia po 3 godz. i ja ledwo wytrzymuje do tego czasu.

Zadzwonili do mnie od gina i mam kolejna wizyte za 4 tygodnie i 1 dzien po pierwszej wizycie! A na mojej pierwszej wizycie, jak pisalam, tylko mnie pomacali i stwierdzili, ze macica ma rozmiar jak na 8tc (czyli ok). Krew mi pobrali i mocz ale jakos nie dzwonia zeby powiedziec jakie sa wniki :/ Chyba kazda w Was juz miala USG a ja je bede miala w 12tc! Nawet maszynka nie sprawdzila czy serce bije... W sumie moglo przeciez jeszcze nie bic i bylaby moze tylko panika niepotrzebna. No nie wiem.

Czekam az zaczne sie czuc lepiej bo jest ciezko, bardzo ciezko.
 
Ameryka- nic się nie martw, położna mi mówiła, że jak są mdłości albo wymioty znaczy, że z dzieckiem wszystko ok. I ja bym się z nią zgodziła, gdyż w poprzedniej ciąży nic a nic mnie nie mdliło i niestety zakończyło się ciążą martwą. Więc rzygu rzygu i głowa do góry:happy2:
 
Zdecydowanie każda ciąża inna, poprzednią miałam totalnie bez objawów, zero mdłości, zero rzygania, leciutko coś mnie czasem zabolało w brzuchu, ale to też jakbym miała zatrucie i tyle, nawet piersi powiekszyły mi się pod koniec a zdecydowanie wszystko dobrze wyszło :)
ta ciąża za to jest mega mdląca troszkę rzygająca, ale nie aż tak sporo uffff
 
A u mnie objawy minęły... Nie mam mdłości,cycki już prawie nie bolą... Nie wiem,czy bardziej się cieszyć,czy martwić... A wizyta dopiero 23... Oszaleję. :-(
 
reklama
TruskawkowaMamba - to mnie pocieszyłaś, ani razu nei miałam rzyganka, a mdłości jakies miałam na początku, ale tez już nie mam :/

Kochana na pocieszenie mam to, że ja w 1 ciąży też nie wymiotowałam, zemdliło mnie tylko kilka razy tak w 6 tyg a Igor okaz zdrowia. W 2 ciąży objawów nie miałam ale plamiłam krwią od 7 tyg, w 8 tyg już rewelacyjnie się czułam a plamienia jak były tak były( nawet nie plamienia a krwawienia) i ciąża martwa była. A jak nie rzygasz to się ciesz- mnie też to ominęło. :happy2: Tylko apetytu nie mam i smaku już wcale-nic mi nie smakuje:szok:
 
Do góry