reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Dzień dobry,poniedziałek po weekendzie i wszystkie mamy chwilę zwątpienia;-).Ja do pracy na popołudnie i też bardzo mi się nie chce,też się denerwuję bo dół brzuch mnie kłuje przy wstawaniu i jak chodzę,czyżby znowu leżąca ciąża?:no:

POLISIA witaj,gratuluję i życzę wymarzonej córeczki;-).

Nikusia ten tydzień przeleci bo święto i krótszy będzie czas pracy.
 
reklama
Witajcie!!!
Polisia - Gratulacje!

Nie wyspałam się dzisiaj, nad ranem strasznie lało a później miałam zmasowany atak brzęczących much - tłukłam je a ich było ciągle tyle samo! Zwariowały chyba. Teraz idę robić synkowi śniadanko ale nie należy to do przyjemności kiedy mnie prawie od wszystkiego odrzuca :eek:
Niech nam się te mdłości już skończą, mam nadzieję że to nie będzie przez całą ciąże...?
 
Polisia gratulacje!!!!! Czemu się jeszcze na sierpniówkach nie pochwaliłaś??????
Ja też jestem sierpniówką 2012 i mam podejrzenia że mogę być w ciąży. Testu jeszcze nie robiłam i czekam niecierpliwie czy może zjawi się jednak @, bo brzuch pobolewa, a @ spóźnia się już 4 dzień. Ale jak się synek obudzi z drzemki to chyba nie wytrzymam i pójdę kupić test. Później się odezwę czy do Was dołączę
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny, u mnie dzisiaj też nerwowo :/ córka wstała w fatalnym nastroju i trochę mi pokrzyczała i awanturkę zrobiła z rana, na szczęście jakoś się opanowałam, ale myślałam, że nie wytrzymam i sama zacznę na nią krzyczeć (to chyba te hormony, bo zazwyczaj mam troszkę więcej cierpliwości). Okazało się, że się chyba nie wyspała, bo zasneła 15 minut temu, a to jej się praktycznie nie zdarza (na drzemkę idzie między 12, a 14).

Ja ogólnie czuje się bardzo dobrze, oprócz wzdęcia (co raczej jest zatrzymaniem wody w organiżmie, ale wygląda jak wzdęcie), wahań nastroju oraz ciągłego zmęczenia nic mi póki co nie jest. W pierwszej ciąży na tym etapie miałam już mdłości, ale mam nadzieje, że to nic złego nie oznacza. Jutro ide do lekarza po skierowanie na usg i wszystkie badanka.

Polisia - witaj i gratulacje :) fajnie widzieć tutaj kogoś z Warszawy ;) i widzę, że obie mamy dzieci z 2012, moja trochę starsza, bo ze stycznia :)
 
Polisia gratulacje!!!!! Czemu się jeszcze na sierpniówkach nie pochwaliłaś??????
Ja też jestem sierpniówką 2012 i mam podejrzenia że mogę być w ciąży. Testu jeszcze nie robiłam i czekam niecierpliwie czy może zjawi się jednak @, bo brzuch pobolewa, a @ spóźnia się już 4 dzień. Ale jak się synek obudzi z drzemki to chyba nie wytrzymam i pójdę kupić test. Później się odezwę czy do Was dołączę

powodzenia :) i czekamy na info!
 
Madziolinka - ja idę jutro to Ci opiszę. na razie byłam w tamten poniedziałek ale tylko na potwierdzeniu ciaży prywatnie wiec bez skierowań karty ciaży itp potem byłam w czwartek z plamieniem to tez inna wizyta. Jutro będzie taka pierwsza u mojej gin. mam nadzieję ze wszystko bedzie już dobrze i ze zalozy mi juz kartę
 
Ola - raz się obawiam komplikacji przy porodzie (chociaż wcześniej żadnych nie miałam), następnie mam obawy czy poradzę sobie z trójką (np. kiedy tak jak wczoraj moja dwójka dała nam w kość), mam obawy co do wstawania w nocy (zwłaszcza, że mąż pewnie będzie na delegacji, a na mojej głowie będzie trójka).

Aniołek - wspólczuję mdłości i łączę się z Tobą w bólu ;-)

milenka - trzymam kciuki, żeby ciąża nie była leżąca

ancona - miejmy nadzieję, że mdłości niedługo się skończą. Ja mam ten sam problem podczas robienia maluchom śniadania.

marcia - w takim razie trzymamy kciuki:-)

nicaa - brak mdłości to chyba raczej radość niż powód do martwienia się ;-)

madziolina - a co ty tak się stresujesz pierwszą wizytą? Ja napisałam Ci ogólnie o moich pierwszych wizytach w pierwszej i drugiej ciąży. Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania to może na prv?

U mnie maluchy już po śniadanku. A ja standardowo chleb z masłem, bo nic innego nie mogę...
 
Madziolinka - ja idę jutro to Ci opiszę. na razie byłam w tamten poniedziałek ale tylko na potwierdzeniu ciaży prywatnie wiec bez skierowań karty ciaży itp potem byłam w czwartek z plamieniem to tez inna wizyta. Jutro będzie taka pierwsza u mojej gin. mam nadzieję ze wszystko bedzie już dobrze i ze zalozy mi juz kartę

a jak potwierdzal Ci ciaze? w ktorym tyg jestes?
 
reklama
Hej Dziewczyny :-)
melduję się jako mama kwietniowa-chociaż jeszcze nie do końca do mnie to dociera.Póki co zrobiłam kilka testów ciążowych i betę-w 29 dniu cyklu 775.Dziś powtórzyłam.
Też jestem z Warszawy:mój synek Tymonek też z 2012 roku :-) z połowy lutego :-)
Ja o dziwo mdłości nie mam,tzn.bardzo rzadko jak wstaję rano głodna,to wtedy parę razy mi się,że tak powiem odbije,ale nie jest źle-z resztą przy drugim smyku nie mam czasu myśleć o dolegliwościach ciążowych :-) Zawsze jest coś do zrobienia,a pomocy żadnej,bo mąż całe dnie w pracy.Ale jakoś sobie radzę,nie mam wyjścia :-)
jutro(chyba)mam wizytę u ginekologa-trochę za wcześnie,ale on aż do września nie ma terminów.
Pozdrawiam Was
 
Do góry