reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Witajcie dziewczynki :-)

Olu super że już wychodzicie, malutka duża :-) czekamy na szczegóły po powrocie do domku i jakieś fotki małej :-)

Milenka czekamy z niecierpliwością na wieści :-)

Ale u Mnie dzisiaj wieje :crazy: masakra deszcz, wychodzić się nie chce a idę na KTG dobrze że mężuś zostawił Mi samochód, kochany :-)
Nocka nawet nawet, no i w końcu katar przechodzi :-)
 
Witam się i ja!
Milenka - no to myślę że kolejny dzieciaczek będzie z nami :-) Trzymam kciuki!

Ja dziś na położną czekam. Ma być te kilka razy przed porodem zamiast szkoły rodzenia, bo przez to skurczykowe leżenie nie miałam okazji chodzić. A tak planowałam że i mąż się trochę podszkoli. No cóż! Lepszy rydz...
 
Co ja widzę? Milenka ukradkiem się w kolejkę wtryniła :szok: Chociaż ja Ci akurat nie żałuję, powodzenia :tak:

Mobilnym dziewczynom współczuję pogody, bo nam leżącym to przecież rybka :-)

A u mnie dzisiaj diametralny obrót sprawy. Piersi przestały boleć, zrobiły się miękkie i sira przestała lecieć. Hmmm.... cisza przed burzą,czy odroczenie wyroku?
 
O kurcze Milenka jakie wiesci. Trzymam kciuki za pozytywny rozwoj sytuacji.

No dobra nie ma bata, wyciagam dzisiaj torbe i zaczynam sie pakowac bo teraz to nigdy nic nie wiadomo.

U mnie noc przespana i nawet synek byl dzisiaj laskawy i pospal do 6.40. Lepsze to niz 5.30 lub 6.

Netii ktoras z dziewczyn juz Ci pisala o moczeniu nog w wodzie i podkladaniu poduszek na noc zeby je wyzej trzymac. Jak chodzilam do szkoly rodzenia w pierwszej ciazy to jeszcze polozna mowila zeby sobie diete surowkowa na 3 dni zrobic i jesc tylko same warzywa pod kazda postacia. Ale nie wiem czy skuteczne bo nie probowalam. A tak jak dziewczyny radza najlepiej powiedziec o tym lekarzowi bo to moze byc jakis wiekszy problem. Nie bez powodu w karcie ciazy lekarz na kazdej wizycie zaznacza czy sa obrzeki.
 
Wchodze na forum czytam i juz mialam pisac ze jednak nocna pelnia nie wykurzyla nikogo z brzuszka a tu patrze post milenki:tak:

No coz milenko życze szybkiego porodu chociazcc to szybko pojdzie i czekamy na wiesci:tak:

Rozumiem, ze inne dziewczyny jeszcze nie rodza wiec super... no moze poza Viltutti bo u Ciebie juz skonczony 38t:szok:

Wybaczcie Laseczki ale humor dzis taki jak pogoda czyli do niczego wiec pewnie bede czytac wasze wpisy ale raczej w ukryciu...
 
Witam :-)
Wychodzi na to, że pełnia jednak nie podziałała.
Milenka powodzenia.
Oj te dziewczyny niecierpliwe ;-) nie dają wyjść chłopakom pierwszym :-D
 
Milenka trzymaj się
Viltutti ojza bardzo tracisz cierpliwość coś mi się wydaje ze przenosisz i to sporo przecież możesz urodzić dopiero w 42 tygodniu czyli za miesiąc ja tak mialam no chyba ze jesteś jakoś z lekarzem umówiona
 
reklama
Milenka, no to czekamy na wieści!

Słyszałam gdzieś, że znacznie więcej dzieci rodzi się po terminie niż przed, rozumiem, że stanowimy jakiś wyjątek? Czy może jeszcze kilka maluszków wyskoczy w marcu, a reszta poczeka do końca kwietnia?:)
 
Do góry