reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witam sie porannie :-)

Ja tez sie nawet dzisiaj wyspalam, ale pewnie w dzien i tak mnie wezmie spanie. Na szczescie na razie mnie nie mdli ale to pewnie kwestia czasu.

a.m.g podziwiam Cie ze tak szybko zdecydowaliscie sie na drugie dziecko. Gdy drugie sie urodzi to Madzia bedzie niewiele starsza od mojego Tymka. Pewnie nie bedzie Ci latwo z dwoma maluchami. Chociaz pewnie mnie tez nie bedzie latwo. Ale co tam, damy rade :-)
 
reklama
Ok,już po wizycie. :-D Zaraz napiszę w odpowiednim wątku. ;-)

Co za dzień! Ostatnio jakoś mi mdłości przeszły,a dziś powtórka z rozrywki - dobrze,że bez żygolków. :-p
Do tego głowa mnie bolała... Ale nie wiem,czy to objawy ciążowe,czy wychodzi mi ostatni stres. :baffled:

A teraz zgłodniałam,kurde. :-p


Hej,

A jak wejsc, czy znalezc watek?
 
Ale dziewczyny piszecie, wszystko czytam ale nie nadążam z odpisywaniem...

Ja odliczam dni do L4, jeszcze tylko miesiąc i zostaję w domku. Też podobnie jak niektóre z Was, zasypiam na stojąco co jest dla mnie nowością, bo w 1 ciąży tak nie miałam...Mdłości mam mniejsze jak jestem w domu, a jak tylko muszę wstać o 5.30 to nie mogę się podnieść z łóżka...
Muszę sie zmobilizować do zrobienia badań, za dwa tygodnie wizyta kontrolna i wypadałoby mieć wyniki :)

Miłego Dnia :)
 
anutka_k-troche mnie uspokoiłaś, dzia:happy2: Ja się strasznie boję, że to serduszko znów będzie słabo bić a potem....ech ale na nic konkretnego wpływu nie mam, więc będzie co ma być- a ma być dobrze;-) Puki co cieszę się, że co chwile pojawiają się nowe objawy ciąży:-D
miłego wieczoru kochane

Też strasznie się tego boję, tak już mamy jak coś przykrego nas spotka. Wczoraj wymiotowałam dopiero o 14 i wieczorem raz i już nachodzą mnie takie myśli że znowu coś poszło nie tak.
 
Madziolina jak jestes na glownej stronie bb forum to wchodzisz w Przyszle mamy, potem kwiecien 2014 i tu masz wszystkie nasze watki. Agutka miala na mysli watek wizyt u lekarza i badan usg :-)

Oczywiscie tak jak myslalam dopadly mnie mdlosci. Powinnam sie przejsc na spacer z Tymkiem i do sklepu, ale jakos nie mam sily. Licze na to ze niedlugo go sen zmoze to i ja sie tez na chwile poloze. Chociaz ostatnio chyba szykuje sie do zmiany na jedna drzemke dziennie.
 
marcia331 różnica między dziećmi 14 miesięcy chociaz mam nadzieje ze urodze szybciej czyli w 37t.c. Zdaje sobie sprawe ze będzie ciężko :-:)-( tym bardziej że mąż w domu jest tylko na weekendy. Mam jednak nadzieje ze moje drugie stworzonko będzie choć w połowie tak grzeczne jak \madzia. Jak napisze że śpi od 20 do 10 rano z jedną przerwą o 7 na mleko to uwierzysz ? :-) Mało kto wierzy ale tak jest :)

tak jak pisałam gdyby nie problemy z zajeściem w pierwszą ciąże i fakt ze Madzia jest oazą spokoju to pewnie takiej decyzjim byśmy nie podjeli.

BOGU DZIĘKI ŻE NIE MAM MDŁOŚCI. Dziewczyną które mają naprawde współczuje mam nadzieje że szybko Wam przejdzie.
 
U mnie dzis ok, troche niedobrze, ale mozliwe, ze to po slodyczach :/
Dziś mam wizyte u lekarza, mam nadzieje, ze mi zrobia USG, choc wiem, ze lekarz nie ma w gabinecie aparatu to odrazu moze skierowac w tej samej przychodni.
No zobaczymy, boje sie :baffled:

Teraz jak do Was pisze, to mnie taki skurcz w zoladku zlapal, ze hej!
 
marcia331 różnica między dziećmi 14 miesięcy chociaz mam nadzieje ze urodze szybciej czyli w 37t.c. Zdaje sobie sprawe ze będzie ciężko :-:)-( tym bardziej że mąż w domu jest tylko na weekendy. Mam jednak nadzieje ze moje drugie stworzonko będzie choć w połowie tak grzeczne jak \madzia. Jak napisze że śpi od 20 do 10 rano z jedną przerwą o 7 na mleko to uwierzysz ? :-) Mało kto wierzy ale tak jest :)


tak jak pisałam gdyby nie problemy z zajeściem w pierwszą ciąże i fakt ze Madzia jest oazą spokoju to pewnie takiej decyzjim byśmy nie podjeli.

BOGU DZIĘKI ŻE NIE MAM MDŁOŚCI. Dziewczyną które mają naprawde współczuje mam nadzieje że szybko Wam przejdzie.

Zazdroszczę takiego śpicha!!! :-) ja w prawdzie do 10-go miesiąca życia mojej córki też nie mogłam narzekać, bo spała od 20 do 7 rano, ale to się zmieniło :/ teraz ma 19 mc i nadal się przebudza w nocy, na chwile na picie, ale jak sama nie znajdzie butelki lub jak się skońćzy picie to muszę wstać, a że pije strasznie dużo to z 2 razy dolewam jej w nocy.. więc ja się chyba wyśpię za 5 lat dopiero :/
Co do małej różnicy wieku to ma swoje plusy, szybko Twoje dzieci zaczną się razem bawić, a Tobie będzie łatwiej. Najgorszy będzie pierwszy rok zapewne, tym bardziej, że taki 14 miesięczniak to biega, ale na placu zabaw trzeba go mieć cały czas na oku. Ja sobie nadal nie posiedzę na spacerach, bo nadal muszę na córkę uważać. U mnie będzie różnica ok 27 mc, czy będzie łatwiej nie wiem. Planuje posłać córkę do przedszkola jak się druga dzidzia urodzi, ale muszę to zrobić jakoś delikatnie, żeby nie czuła się odtrącona :/

marcia331 - ja muszę rano szybko zjeść śniadanie i wyjść z córką na spacer, bo wtedy ja się lepiej czuje, a jak wracamy to ona szybciej się kładzie na drzemkę (ma tylko jedną drzemkę od 11 mc życia) i ja wtedy odpoczywam, zaraz jem obiad i też się kłade spać :-)

madziolina_p - powodzenia i daj znać po wizycie!
 
reklama
Zazdroszczę takiego śpiocha :) u nas ciągle dwie pobudki na mleko :) ale damy radę. Różnica będzie 19 mc, całkiem spoko, wcześniej nie wyszło :D
też wydaje mi się, że najgorszy będzie pierwszy rok, ale to tak, jak teraz, widzę, że już mały jest naprawdę fajny i mam nadzieję, że też tak będzie :)
co do urody to nie wiem, mi tam trochę syn odebrał moim zdaniem :D choć niektórzy twierdzili inaczej, jest też teora z kształte, brzuszka, ale to jeszcze brzuszki musimy mieć :D
 
Do góry