reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Myślę, że mogę tu zajrzeć, ale póki nie potwierdzę bety to się nie zadamawiam :) Ostatnio się tak zadomowiłam na lutówkach i teraz jestem już tylko rzadkim gościem ...

Czy wszystkie tu jesteście z terminem na kwiecień?? ;-)
 
reklama
Chyba się tu zadomowię...:) witam wszystkie kwietniówki. Ja wciąż nie wierzę, że tam na dole kwitnie fasola, chociaż dwa testy wyszły pozytywne. Pierwszy cykl i bach. No i zasypiam, bolą mnie brodawki przy dotyku (przed @ nigdy nie bolały mnie piersi), czasem miewam zawroty głowy i mdłości ale mam też problemy z żołądkiem i trzustką więc nie jestem taka pewna skąd się biorą nudności :p
Ewentualny termin to 16.04.14, prezent dla rodziny na zajączka :-)
 
reklama
Do góry