reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
wiatr&woda- dziękuję :)

Ja dostałam dziś na maila wyniki badań progesteronu, ale lekarka zadzoni do mnie dopiero w Piątek by je zinterpretować, powiedziala, ze jak bedzie za niski to bede musiala brac leki. I teraz sie tego piatku nei moge doczekac.

Dziewczyny, ja tak panikuje, bo jakies 2 lata temu, tez mialam dwie kreseczki na tescie, ale z tygodniowym opoznieniem dostalam miesiaczkę i po niej juz byla tylko ejdna kreseczka :/ Boję sie by się tak znów nie stało...
 
NICKWIEKOMTP
AniolekBB2627.06.201304.04.2014
ni_kusia3104.07.201315.04.2014
wiatr&woda2509.07.201316.04.2014
madziolina_p2710.07.201319.04.2014
Kali3425.06.201305.04.2014

Tygryseczek2527.06.201304.04.2014

 
oczywiście chodziło mi o pierwszy dzień ostatniej miesiaczki - też jestem ostatnio zakrecona :)

To chyba efekty uboczne ciąży:D jesteśmy zdekoncentrowane i siakieś takie zagubione. Do tego ta senność... Ja pracuję w salonie z domowymi tekstyliami, na środku stoi łóżko z piękną i miękką pościelą... Jestem w pracy 12h i patrzę tylko na to łóżko, a ono mnie przyciąga i kusi :-)
A tak w ogóle to zastanawiam się co z pracą... Nie mam ciężkiej, nie przemęczam się, ale z tego co mi wiadomo kobiety w ciąży nie mogą być zatrudniane wymiarze 12h/dzień, tylko maks. 8h/dzień. Mogę pracować po 12h tylko jeśli podpiszę oświadczenie, że pracuję tak na własną odpowiedzialność. Przejście na 8h z kolei nie byłoby byt komfortowe, bo automatycznie miałabym mniej dni wolnych i doszłyby popołudniówki (salon znajduje się w centrum handlowym, a więc czynny jest od poniedziałku do niedzieli 9-21). Któraś z Was również pracuje w takim wymiarze? Macie jakiś plan co zrobić z pracą?
 
Dzisiaj zrobiłam betę i wyszła 335,1. Ciekawe co przyniesie wynik z czwartku...Ciekawe tez czy to dzidzia czy pozostałość po poprzedniej ciąży...Trzymajcie kciuki ;-)
 
reklama
Do góry