reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Pytanko do dziewczyn które biora heparynę. Caly czas robicie zastrzyki w brzuch, czy już zmienilyscie miejsce? Boje się czasem ze zrobie ała młodemu :) powoli nie mam już za co chwytac :/
 
reklama
Kobitki,z tym świadkiem chrztu nie jest za łatwo, też tak próbowałam przeforsować kandydata, mi powiedzieli że stosuje się to w przypadku innych wyznań a nie związków niesakramentalnych. Niestety ja już miałam okazję interwencji w kurii i wiem jak proboszczowie działają, nam odmówili chrztu Majki bo mąż jest po rozwodzie i traktują nas jako rodzinę drugiej kategorii:angry:
 
Kobitki,z tym świadkiem chrztu nie jest za łatwo, też tak próbowałam przeforsować kandydata, mi powiedzieli że stosuje się to w przypadku innych wyznań a nie związków niesakramentalnych. Niestety ja już miałam okazję interwencji w kurii i wiem jak proboszczowie działają, nam odmówili chrztu Majki bo mąż jest po rozwodzie i traktują nas jako rodzinę drugiej kategorii:angry:

dlatego napisałam, żeby we własnej parafii się orientować. Niektórzy księżą nie uznają również dwóch kobiet czy mężczyzn jako chrzestnych. Trzeba się dowiadywać.
 
Zovitka ja biore Clexane i robie od kilku miesięcy w uda. Jak dobrze złapiesz to nawet siniaków nie bedzie:) Na brzuchu szybciej mi się siniaki robily.
 
A ja mam pytanie do tych z Was co są na własnej działalności gospodarczej. Jaki dokument do szpitala w dniu porodu trzeba zabrać, aby uwierzyli że się odprowadza składki? Legitymacji ubezpieczeniowej nie mam.

Teoretycznie nie powinni żądać żadnych dokumentów, bo każda rodząca jest przyjmowana do szpitala niezależnie od tego czy jest ubezpieczona czy nie. Ale ja miałam przy porodzie (3 lata temu) potwierdzenie przelewu ostatniej składki zdrowotnej do ZUSu i sprawdzali. Teraz jest EWUŚ, więc wystarczy znać swój pesel ;-)
 
Akana- wczoraj pytałam położnej i rzadnych dokumentów nie musimy mieć (chodzi o ubezpieczenie) wszystko jest teraz w tym Ewuś zapisane.

Co do chrzestnych moi znajomi mieli parę-małżeństwo na świadków i ich też wzieli za chrzestnych-byli ze Szczecina i mówili że u nich to normalne. Dla mnie to ma jak najbardziej sens.
Ja też mam problem, mam brata ale 15-letniego więc odpada. siostra moja jest chrzestną Alana. K. ma siostrę i ją by pasowało wziąść ale mieszka na dole w dodatku jej mąż jest chrzestnym Alana i szczerze to mam dosyć tego kiszenia się we własnym sosie. żaden to argument ale wolałabym kogoś "z zewnątrz".

Viltutti- głowa do góry, psinka na pewno wybaczy Ci złe humory.

Madziolina- ten brzuszek głaskany to twój? :tak:Zgadłam?

K. pojechał zawieżć moją mamę na IP bo strasznie zaczęła krwawić z dróg rodnych. Już tak miała parę lat temu robili jej jakieś czyszczenie potem leki hormonalne i było ok. teraz gin stierdził ze zmieni jej leki i się zaczęło:no:
 
Podejrzałam dzisiaj Lutówki i już tyle cudownych, ślicznych dzieciaczków jest na świecie ....niech ten czas szybko mija i luty znika w archiwum, potem marzec i startujemy MY !!!!!
 
Smog.pl - Taniec dziecka - taniec przed porodem
:szok:Widziałyście to??? Boli mnie od samego patrzenia a ta mama wydaje się być bardzo zrelaksowana.:-)


Oglądałam to kiedyś z mężem i stwierdziłam, że ja też bym chciała zobaczyć jak Maluszek tak wariuje ;D u mnie jak widać czasami tylko podnoszący się punktowo leciutko brzuch to już chwytam za kamere i czekam a nóż może coś uchwycę na pamiątkę ;D
 
reklama
Ja też widzę tylko górki pagórki na brzuchu i czuję jak np. się dziecko przesuwa z lewej na prawą i ledwo wtedy mogę wysiedzieć takie to mało komfortowe uczucie. a tutaj to normalnie lambada ostańczona.

Mama na oddziale za pół godziny bedzie miała usuwane polipy. :wściekła/y:wściekła jestem bo 6 dni temu była u gina na wizycie właśnie z powodu plamień i jakoś on polipów nie umiał dojrzeć. oczywiście jak by poszła do niego prywatnie to pewnie lepiej by się przyglądał. Brak słów .
 
Do góry