reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witam weekendowo
u mnie nocka wzgledna tylko wcześnie mnie mąż obudził bo mu obiecałam kanapki do pracy zrobić. Kawke wypiłam obejrzalam M jak miłość wstalam troche ogarnelam, tak wszystko robie na pół gwizdka ale wiecie co mam juz mniej tych skurczy za to brzuszek troche napięty jak chodzę ale skurcze zdecydowanie rzadsze. Przydałoby sie odkurzyc i podlogi pozmywac ale odpuszczam nie chce przedobrzyc.
lece poczytac co tam u was.
 
reklama
Dzień dobry :-) Ja mam miły poranek bo przeczytałam sms, że zostałam ciocią ;-)
Miałam nadzieję, że bratowa mi opowie jak jej się rodziło no ale zdrowie dzidziusia najważniejsze i musiało być CC.
 
Hej laseczki ciężaróweczki;-)
Ja się wczoraj pochwaliłam, że śpię znakomicie i.....dupa w nocy spać nie mogłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Teraz mnie głowa napierdziela i właśnie kawkę pije.

Dagmar babo jedna podłoga nie zając nie ucieknie

L-oka jak maluszek się rusza to ok. ja w ciąży z I. miałam sprawę do załatwienia w ZUSie. Kolejka była, więc usiadłam, a tam....zepsute krzesło i upadłam razem z nim na tyłek...tez się wystraszyłam, ale młody się ruszał i było ok. U Ciebie też będzie dobrze. Chyba, że coś Cie zaniepokoi to jedz wtedy do gina, ale ja myślę, że będzie dobrze.

A ja dziś na obiadek żurek robię:tak: A wieczorem mama obiecała zrobić chruściki-i jak tu nie przytyć, no jak sie pytam:-D:-D
 
hej laseczki!
Ale pogoda! Mróz, ale sloneczko piekne swieci, wiec jest milo :-)
piszecie o tych bezsennych nocach, a ja spie jak kamien, nawet raz sie nie obudze, dopiero ok 8 na siku, wiec nie mam z tym problemu :-)

Dagmar, czy Ty juz zapomnialas jakie skurcze mialas???

Dziewczynki tyle napisalyscie, ze ja juz nie wiem co ktorej odpisywac hehe, ale wszystko czytam i z Wami przezywam :-)
 
hej laseczki!
Ale pogoda! Mróz, ale sloneczko piekne swieci, wiec jest milo :-)
piszecie o tych bezsennych nocach, a ja spie jak kamien, nawet raz sie nie obudze, dopiero ok 8 na siku, wiec nie mam z tym problemu :-)

Dagmar, czy Ty juz zapomnialas jakie skurcze mialas???

Dziewczynki tyle napisalyscie, ze ja juz nie wiem co ktorej odpisywac hehe, ale wszystko czytam i z Wami przezywam :-)


Się babo nie ciesz, że spisz-ja wczoraj się cieszyłam, a dzis nie spałam;-)
 
Magda ciosek-:-) widzę że hormony szaleją. Mi też niewiele trzeba do ataku histerii.

Edysiek- no szczypiorek kupisz w każdym markecie ale co to za szczypiorek, lepszy swój wychodowany.:tak:

Kroczek- współczuję nocki. Miłego weekendu z rodzinką.

Ja pościerałam kurze i leżę. Zostało odkurzyć ale to dla męża zostawię jak jutro wróci chociaż nie powiem nosi mnie i najchętniej sama bym się za to wzięła.
 
Witajcie!
Nie nadrobiłam wszystkiego i nie dam pewnie teraz rady bo po tej glukozie (piłam o 9 rano) do tej pory mi niedobrze i odbija mi się non-stop :-( cieszę się że mam to już za sobą ale świństwo przeokrutne i przyznam że było kilka momentów kryzysowych ale udało się jakoś to wszystko wypić (300ml) i utrzymać w żołądku. Teraz tylko trzeba czekać na wyniki
 
reklama
Rila super że już po glukozie i jakoś to przetrwałaś :-)

A Ja dzisiaj kolejny nudny dzień w domku spędzam :-( na dworze -15 stopni i nie chce się wychodzić, choć słoneczko bardzo zachęcająco świeci :-) obiadek się gotuje, z mężem oglądamy jakiś głupi film i tak pewnie zleci ta sobota. Maż cieszy się i odpoczywa ale ja już powoli mam dość siedzenia w domku czasami tęskni mi się za pracą ;-) ale tylko czasami ;-)
Miłej soboty dziewczynki :-)
 
Do góry