reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

ja dziewczynki na chwile, bo musze zaraz do sklepu sie wybrac!
ide do Lidla, bo dresy sa w promocji, hehe, w inne spodnie nie wchodze juz :-) mam kupon do H&M na 120 zl, dostalam od dziewczyn na urodziny i moze wstapie dzis, cos bedzie ciekawego?

Ja tez dziewczynki praktycznie zadnych zachcianek, oprocz slodyczy, ktore polubilam :-)
Spie jak kamien, nie mialam w ciazy ani razu z tym problemu :-)
Sex...? mi sie chce w ciagu dnia itp, a wieczorem juz nie, bo spiaca jestem, a moj maz to roznie, ale on ma chyba opory przed dzidziakiem hehe

Dobra lece, bo musze sklep ogarnac, potem wroce to ciuszki poskladac i pochowac do szafy, bo juz wszystkie poprane, a potem kilka rzeczy wystawic na allegro. No nie mowie juz o ugotowaniu obiadu...
 
reklama
Hej laski. Pisze ze szpitala, i moze glupio to zabrzmi, ale jest tu fajnie :o oddzial fajnie wyremontowany, wyrko lepsze niz w domu, lazienka na sali, normalnie niezly hotel :p praktykantki biegaja usmiechniete, pomagaja we wszyskim i mozna je o wszystko wypytac :) dostalam zastrzyk z tego sterydu na rozwoj pluc u malego jakby jednak chcial sie wczesniej narodzic. Skurcze mam, zapisuja sie na ktg, ale nie strasza zeby to cos zlegoocno sie dzialo. No i mialam usg :/ mocno na "odwal sie" ze nawet nie widzialam malego :( aleee... Maly to kawal kloca, wazacy 1960g B-)
 
He he he to dobry ten kurort masz Viltutti:))
No i faktycznie kawałeczek klocka z tego Twojego synka:)) Dobrze że nic się nie dzieje złego:) Wczasuj się zatem i wracaj szybko:)

Dagmar a Ty gdzie dziś się podziewasz?
 
Ola ja mam płyn do prania dzidziuś i mam do tego też płyn do płukania i używam obu.

Kroczek jeszcze troszkę i synek wynagrodzi Ci te wszystkie miesiące leżenia. Ja ogólnie podziwiam Was wszystkie babeczki leżące i zmagające się z przeciwnościami.

Ja jak wiedziałam, że mam zakaz sexu to jakoś mi się nie chciało, ale jak znowu mamy zielone światło to i chęci wróciły;-) Choć chyba ciągle jakaś tam obawa we mnie jest.

Właśnie czekam aż mi ciasto drożdżowe wyrośnie i robię rogaliki. Obiadu nie musiałam robić, bo był z wczoraj to chociaż tyle zrobię.
A prasowanie dalej czeka:zawstydzona/y: ale mąż rano w domu i jakoś ciężko mi się było zebrać.
 
Witam,

Koczku- no pomalutku jakoś się przyzwyczajam do pozycji poziomej ale lekko nie jest plecy bolą, i jak tu zasnąc we własnym łóżku po całym dniu leżenia, na szczęście mój mąż- maniak filmowy ściąga mi filmy i tak oglądamy do 24 w nocy.
Miłej posiadówy z koleżankami.

Co do cery to ja też jestem zadowolona, normalnie to mimo prawie 30 na karku pryszczata jestem jak nastolatka a w ciąży - miodzio. Bużka gładka aż miło.

Seksić mi się tez nie chce tak czy tak nam nie wolno. Bardzo mi się chciało w pierwszym trymestrze ale wtedy też mieliśmy zakaz więc szczerze już nie pamiętam jak to jest. Szkoda mi bardzo K..dzielnie to znosi ale jednak facet to facet.

Z gotowaniem podobnie- żadnej weny. Ja najchętniej jem chleb z masłem. Na nic nie mam ochoty. aa no może jeszcze wafle ryżowe i jabłka. strasznie się to odbiło na wynikach krwi- dolna granica. Wczoraj byliśmy u mamy na obiedzie to trochę podjadłam , na słodycze wogóle nie mogę patrzeć a przed ciążą wcinałam jak głupia.

U nas ślizgawica straszna, w sumie to się cieszę bo mnie nadwór nie ciągnie mogę leżec i leżeć. tak sobie myślę o ile trudniejsze byłoby takie leżenie wiosną.

L-oka- no koniecznie czekamy na zdjecia nowych mebli.

Ewelinka- ja jak nie mam weny na obiad to robię żurek albo naleśniki albo gotowe pierogi kupuję.

Zakupiłam wczoraj balsam do prania dzidziuś i dzisiaj załadowałam pierwszą turę ubranek do pralki. Nigdy jeszcze nie uzywałam tego płynu zawsze proszek ale miałam problem bo nie pamiętałam czy po proszku dzidziuś używa się jeszcze płynu do płukania, za chiny nie pamiętam jak to robiłam przy Alanie. A wy jak robicie???

ja kupilam i płyn do prania i koncentrat do płukania :) nie mam doswiadczenia w tych sprawach wiec narazie tak, a jesli okaze sie zbedny to sobie daruje

Hej laski. Pisze ze szpitala, i moze glupio to zabrzmi, ale jest tu fajnie :o oddzial fajnie wyremontowany, wyrko lepsze niz w domu, lazienka na sali, normalnie niezly hotel :p praktykantki biegaja usmiechniete, pomagaja we wszyskim i mozna je o wszystko wypytac :) dostalam zastrzyk z tego sterydu na rozwoj pluc u malego jakby jednak chcial sie wczesniej narodzic. Skurcze mam, zapisuja sie na ktg, ale nie strasza zeby to cos zlegoocno sie dzialo. No i mialam usg :/ mocno na "odwal sie" ze nawet nie widzialam malego :( aleee... Maly to kawal kloca, wazacy 1960g B-)

no to spory ten Twój Synek :)
 
Viltutti dobrze, że Ci tam dobrze :-) A synek naprawdę spory, ale to akurat teraz na plus, bo gdyby zechciał szybciej wyjść to już kawal chłopa z niego ;-)

Zrobiłam rogaliki WP_001172.jpg
 

Załączniki

  • WP_001172.jpg
    WP_001172.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 65
Edysiek jak mozesz nam tu takie pysznosci pokazywac!!!

Viltutti super ze takie dobre warunki masz w szpitalu. No i najwazniejsze ze nic powaznego sie nie dzieje. Dostajesz jakies leki na te skurcze? Jak tam szyjka sie trzyma? No kawal chlopa z tego Twojego synka.

Eh nie moge sobie miejsca znalezc. Siedziec mi niewygodnie, lezec tez. Kregoslup mnie boli, Ignas mnie kopie pod zebrami tak ze nie moge siedziec bo go uciskam.

No wlasnie gdzie Dagmar sie podziewa?? Mam nadzieje ze lezy grzecznie a nie robi pranie i obiad.
 
Edysiek jak mozesz nam tu takie pysznosci pokazywac!!!

Viltutti super ze takie dobre warunki masz w szpitalu. No i najwazniejsze ze nic powaznego sie nie dzieje. Dostajesz jakies leki na te skurcze? Jak tam szyjka sie trzyma? No kawal chlopa z tego Twojego synka.

Eh nie moge sobie miejsca znalezc. Siedziec mi niewygodnie, lezec tez. Kregoslup mnie boli, Ignas mnie kopie pod zebrami tak ze nie moge siedziec bo go uciskam.

No wlasnie gdzie Dagmar sie podziewa?? Mam nadzieje ze lezy grzecznie a nie robi pranie i obiad.


Chyba jedynym lekiem naskurcze jest magnez bo tylko to mi dają. Szyjke całe szczescie mam ok, 5cm :) i to ze Olus wazy niemal 2kg to bardzo dobrze,bo to magiczna granica wagi ktora pozwala maluszkowi uniknac wielu problemow w przypadku porodu.
 
reklama
Do góry