reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

nicia wiem, że teoretycznie leci 8 tydzień, ale moja ciąża jest młodsza, więc ja liczę te tygodnie skończone jako tydzień ciąży.
A mi się wydaje, że mi się zatrzymuje woda w organizmie, a w sumie też nie piję za wiele, jem marnie a mimo to brzuch jak balon, taki nadęty, non stop mi się odbija, zjadłam przed chwilką arbuza potraktuje go jako kolację bo nic innego nie przełknę no i popijam mięte. Powiem Wam, że ogólnie masakra, nie sądziłam, że początki ciąży będą aż tak nie przyjemne, póki co nie rzygam ale gorąco współczuje tym których wymioty nie omijają. u mnie waga się huśta raz 0,5 kg w góre raz w dół.
Agutka - może faktycznie kicia lada chwila zacznie rodzić :) miej ją na oku:)
Wiatr&woda - mój też zdziwiony, że tak marnie jem, jest mi niedobrze i śpie popołudniami, niech chłop widzi ile się kobieta musi nacierpieć, myślał pewnie, że ciąża to pikuś :)
 
reklama
A ja juz sie wykapalam,wydepilowalam,zrobilam peeling i hennę. ;-)
Zuzia kończy budowle z Lego,wykapie sie i idę Jej,jak codzien,poczytac przed snem. :-)

A tu czekam na relacje z wizyt. :tak:
 
Bylam dzis u lekarza, ale takiego w najblizszej przychodni.
Opinie o tym lekarzu były beznadziejne, ale tylko ten mial taki termin, reszta na wrzesien i dalej, wiec postanowilam pojsc do niego na pierwsza wizyte, potem znalezc lepszego.
Sluchajcie- MASAKRA!!!
Stary, taki z 70 lat, gburowaty i oblesny. Zadal mi podstawowe pytanie, kazal usiasc na fotel, zrobil cytologie i pogrzebal w srodku, naciskal brzuch. Wszystko okropnie bolalo, a chodzilam kiedys czesto do innego faceta i byl mega delikatny, a ten...

Kazal sie ubrac i przyjsc 15 wrzesnia... ja powiedzialam, ze 7 wylatuje na 2 tyg do Hiszpanii, a on, zebym przyszla 4 i dal skierowanie na krew itp.
Nie pytal o kwas foliowy, magnez itp, nie zbadal mi piersi, no nic, co za typ!

Zapytalam tylko, czy moge poprosic o jakies potwierdzenie ciazy, a on, ze zrobilam przeciez 4 testy i macica powiekszona, wiec wszystko tak jak powinno byc, ale co on tam mogl wymacac...

Musze isc do innego, chciala bym zrobic usg, zobaczyc kruszyne, a sie tylko dzis wkurzylam...
 
Madziolina szkoda, że tak wyszło tylko niepotrzebnie się stresowałaś.

A właśnie dziewczyny chodzicie do lekarza prywatnie czy na fundusz? Ja na razie mam zamiar iść na fundusz. Zresztą chodzę tam od zawsze.
 
Ja na pierwszej wizycie byłam prywatnie, na drugiej tydzień później nic nie płaciłam ot taki fajny lekarz :) kolejną wizyte mam 25.09 też prywatnie a w październiku już na NFZ ogólnie u mojego lekarza na wizyte na NFZ terminy wolne za 5 miesięcy, ale myślę, że po nowym roku położna w rejestracji rozpisze mi wizyty na NFZ przynajmniej większość.
 
reklama
Edysiek, ja na razie na nfz - zobaczymy co powie moja ginka jak wróci z urlopu, bo na razie też byłam z przypadku.
A prywatnie pewnie pójdę na te ważniejsze usg..
 
Do góry