reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Hejka, ja tylko na chwilkę, zameldować się, że żyje. Czytam Was na bieżąco ale jakoś sił na pisanie brak, u mnie praktycznie cały czas mdłości i senność, a to dopiero połowa 7 tygodnia. Pozdrawiam gorąco :)
 
reklama
Hejka, ja tylko na chwilkę, zameldować się, że żyje. Czytam Was na bieżąco ale jakoś sił na pisanie brak, u mnie praktycznie cały czas mdłości i senność, a to dopiero połowa 7 tygodnia. Pozdrawiam gorąco :)

AniołekBB wg Twojego suwaczka jesteś już w połowie 8 tygodnia :)
 
Witam Kwietnióweczki:)

Agutka, dobry pomysł z wątkiem zamkniętym do zdjęć i zwierzeń. Też bym nie chciała w otwartym zamieszczać osobistych spraw.

Z objawów mam tylko senność i duszności - nie mam ani mdłości i jeśc mogę wszystko, oprócz płatków. Mam tez wzmożoną ochotę na mleko.

Chciałabym mieć możliwość zajżeć do tego brzucha tak przynajmniej raz w tygodniu, by wiedzieć co tam się dzieje :)

Trzymam kciuki za Wasze badania i dużo zdrówka życze :)
 
w sumie to ciesze sie ze mnie zabrali na te usg bo tak bym miala pierwsze dopiero za trzy miesiace ( takie przepisy w ie) wierze ze wszystko bedzie dobrze, no ba musi byc.
trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:tak: ja jutro do pracy bleeeeh niechce mi sie:-( w piatek mam egzamin na prawko:-p
 
Czołem mamuśki!
Dzisiaj w pracy śpię na stojąco. Popołudniu mnie zmuliło, a akurat zadzwonił mąż spytać jak się czuję. Mówię mu, że mi niedobrze, że czuję jak mi wszystko w gardle staje... On się martwi, a ja mu na to że czego się dziwi, teraz to już tak będzie. I mówi "Cooo? Ja myślałem,że to tylko trochę na początku". No owszem, na początku, ale raczej dłużej niż tydzień :-)
Brzuch mi tak wydęło że musiałam spodnie rozpiąć... mam jeansy z wysokim stanem i mnie cisną :/
 
Milenka,smacznego. :-D

Niunia,ja w ciąży z Zuzia tez mialam na początku torbiela,który to później zaniknal. ;-) Będzie dobrze. :tak:

Kali,ja tez bym chciala tak moc sobie zagladnac w brzuch. :-D :sorry2:

A Nasza Kicia dzis caly dzien chodzi,miauczy,caluje Nas i ciągle upomina sie o glaskanie -czy to symptom zbliżającego sie porodu u niej? Ja sie nie znam,bo pierwszy raz zostane Prababcia. :-o
 
TruskawkowaMamba Moze przybralas kilogram z dnia na dzien bo wiecej pijesz? Ja "chudne" jak sie stresuje, bo sie odwadniam. Wiem to na pewno. Chodzi tu raczej o jakies krotkotrwale stresy typu moj slub czy lot samolotem. Szybko wszystko wraca do normy. No a teraz w ciazy, gdy sie wiecej pije to raczej bardzo dobrze :)

Dane do tabelki --> Ja dostalam ostatnia miesiaczke 18 lipca. Test ciazowy zrobilam w 29dc i wyszedl pozytywny. Raczej prymitywny kalkulator terminu porodu pokazuje mi - 25 kwiecien 2014.

Milego wieczoru :-)
 
Ostatnia edycja:
TruskawkowaMamba Moze przybralas kilogram z dnia na dzien bo wiecej pijesz? Ja "chudne" jak sie stresuje, bo sie odwadniam. Wiem to na pewno. Chodzi tu raczej o jakies krotkotrwale stresy typu moj slub czy lot samolotem. Szybko wszystko wraca do normy. No a teraz w ciazy, gdy sie wiecej pije to raczej bardzo dobrze :)

Dane do tabelki --> Ja dostalam ostatnia miesiaczke 18 lipca. Test ciazowy zrobilam w 29dc i wyszedl pozytywny. Raczej prymitywny kalkulator terminu porodu pokazuje mi - 25 kwiecien 2014.

Milego wieczoru :-)


Może masz racę. Piję teraz dużo:tak: A właśnie jesteśmy na tym samym etapie ciąży:-D Kiedy wybierasz się do lekarza?? Bo ja się zastanawiam... chciałabym jak najszybciej, ale w sumie za dużo to nie da bo mi chodzi o bicie serduszka z racji tego, że w ostatniej ciąży w 6 tyg nie biło jeszcze, a w 7 już bardzo słabiutko...:-(
 
reklama
Padnięta jestem. Całe popołudnie robiłam ogórki. Tyle dobrze, że po powrocie z pracy zrobiłam sobie 15 minutową drzemkę, co mi się normalnie nigdy nie zdarza. Ale za to byłam pełna sił. Ale już mi się wyczerpały.
Jeszcze usmażyłam rybkę i zrobiłam w słoiki w occie. Normalnie jak lubię taką smażoną to tylko spróbowałam i była bleee :baffled: Za to w occie na pewno będę zajadać :tak:
Niunia dobrze, że wszystko się wyjaśniło i dzidzia rośnie :-)

Ja też mam wydęty brzuch i coś mi się zdaje, że tym razem szybko urośnie. Nawet mi się jeść dzisiaj nie chce. Tzn. sama nie wiem co mi się chce :-p na razie zrobiłam sobie musli z mlekiem.

Dziewczyny jak tam po wizytach?
 
Do góry