reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

cześć pisałyście o koszulach ja nie polecam tych z guziczkami bo jak się je kilkadziesiąt razy odepnie to potem się słabo trzymają i miałam taką sytuację że wieczorem przyszedł znajomy a ja gołym cycem świeciłam :)-D nie zapomnę jego miny)
wg mnie ta jest fajna CIĄŻOWE,DO KARMIENIA,KOSZULE 100% BAWEŁNA POLSKA S (3871008817) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a co do spodni od piżamy to nawet nie chodzi o bliznę bo z tym dało by się radę ale trzeba by je było co chwile ściągać i ubierać bo na obchodach chcą Cię ciągle oglądać i nie zapomnę hasła pana ordynatora "SZEROKO NOGI"
no i to nie ważne czy po porodzie czy po CC bo i tak się krwawi z dróg rodnych

Rila pisała o tym że się jest golusieńka na sali przy CC no nie do końca bo jak dają koszulę to taką która zakrywa tylko piersi a jak się ma duże to i tak wyskoczą :tak: poza tym po wszystkim się już nie czuje wstydu bo widziało cie tylu ludzi że trudno zliczyć nie mówiąc już o obchodzie gdzie ja miałam taka przyjemność że raz poza ekipą lekarzy (3 osób) pielęgniarek (4 osób) bab z sekretariatu od wypisów (2 osoby) przyszło 5 studentów :-)
więc głowa do góry
 
reklama
Marcia powiem ci tak lepiej ze doradca teraz jest szczery i bardzo trzezwo patrzy a nie mowi ze bedzie uroczo!
Nam wszscy mowili ze bedzie super ze dochod ok ze zdolnosc extra ze wszytsko supe ri zero problemow...a bujalismy sie 2 miesiace ( ledwo zdarzylismy z umowa deweloperska) i nagle okazalo sie to ze jestem na zwolnieniu to zle...ze to ze maz pokazuje najnizsza krajoa a ja mam duzo wieksze dochody to tez zle....i powiem szczerze wolalabym od razu miec takie gorzekie wiesci i miec nadzieje niz wiedziec ze bedzie super a potem napotykac na problemy!
Moge z mojego doswiadczenia powiedziec ze czasem warto miec tzw MASKE! tzn osobe ktora nie ma duzych dochodow ale stale i to tak na prawde osoba słup tylko po to zeby bank mial mniej watpliosci...mi proponowali mame ktora jest na emeryturze i ma dochodow 1200 zl miesiacznie wiec dla banku zadne!
 
cholera poodkurzałam 1 pokój i wyprałam 2 prania i co? skurcze.
Noż szlak.
Leżę godzinkę i puściły.

jeszcze trochę to się człowiek nie umyje...

Dzieciaki mi wyrwały odkurzacz i walczą- ojjj ale będzie nie dokładnie...ojjjj jak ja to przeżyję...
Dobra nie użalam się, założę ciemne okulary żeby nie widzieć okruszków i będzie ok.
albo nie wyjdę z łóżka- tu posprzątałam :/
 
Nadążyć za wami dziewczyny to graczy z cudem ale staram się jak mogę :-)
A co do wyprawki do szpitala to mam takie za pytanko czytałam dzisiaj na stronie szpitala że do wyprawki do dziecka trzeba wziąść chusteczki nawilżające i drapki i na tym się kończy , dość mało jak dla mnie a u was jak jest ? Zabieracie coś więcej albo swojego dla maluszka ?
dagmar widzę że też nie znosisz okruszków na podłodze czy dywanie ja też mam swój rytuał co dziennie kurze , odkurzanie i podłogi nie znoszę bałaganu i często bo mi mówią że mam coś nie hallo pod sufitem żeby sprzątać ale ja nic nie poradzę uwielbiam porządek i muszę robić to sama bo inaczej mi się nie podoba bo jest nie dokładnie .Aha bym zapomniała wszystkiego Najlepszego dla synka :)
 
Ostatnia edycja:
wiesz bo jak ja czasami widzę jak moje koleżanki sobie spokojnie żyja (sprzątając 1-2 razy w tygodniu, to też myślę, że powinnam się leczyć.

Zresztą mój mąż też tak sądzi :/

Teraz się powstrzymuję ze względu na małą, bo tak już by wypadało znów żyrandole i okna umyć :(
 
Dagmar nie taki bałagan straszny jak go malują:-D

My po wizycie i.....tak zamieniła mi pediatra leki:tak: Z racji buntu przeciw zawiesinie podałam mu wczoraj i dziś Pulneo i Neosine co okazało się strzałem w 10;-) Oskrzela dziś lepsze, więc do zestawu dołączył Lipomal-ukochany lek syna. Teraz chodzi i się cieszy, że pani doktor kazała piś lipomalek a tego białego leku nie:-D W nagrodę dostał zabawkę...uwaga-odkurzacz:tak::tak: W ten sposób syn szczęśliwy a ja mam wolny wieczór:tak:

Co do koszul-ja mam 2 z poprzedniego porodu-może jeszcze 1 dokupie-taką ładniejsza, ale też bez przesady- żadnej ciążowej nie kupie-bezsensowne wydawanie kasy(bo potem już do niczego się nie przydadza)
 
hej! Ale sie napisalyscie!
Ja dzis pierwszy dzien na zwolnieniu :-) ale wczoraj przywiezlismy 3 kartony ciuszkow po jej 2 synkach i dzis caly dzien sobie wybieralam i segregowalam. Dziewczynyile ich bylo... tak napchane, ze nie spodziewalam sie, ze ilosciowo bedzie tyle, macie zreszta ponizej zdjecia, ktore uwierzcie mi nie oddaja tej ilosci!

DSC_0772[1].jpgDSC_0773[1].jpg

Wlasnie piore juz drugi raz, a zostala mi jeszcze jedna partia :-)

Co tam Kate u Ciebie?

Dziewczyny nie przesadzajcie z tym sprzadaniem, ja sprzataniem, ja sprzatam srednio raz na tydzien i git! no chyba, ze Wy siedzicie w domu to co innego :-)

Zmeczona jestem, musze odpoczac i poczytac inne watki :-)
 

Załączniki

  • DSC_0772[1].jpg
    DSC_0772[1].jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 49
  • DSC_0773[1].jpg
    DSC_0773[1].jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 47
Już pisałam kiedyś w wątku zadbana mama - że mam taką koszulę:
Koszulka nocna ciążowa oraz do karmienia S/M (3851687957) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
kupiłam zaraz po tym jak na izbę awaryjnie musieliśmy jechać:-D i teraz muszę dokupić tylko nie wiem czy jedną czy dwie. Będę mieć cesarkę chyba - myślę, że dwie starczą, ale cały czas mam wizję, że wolałabym mieć jedną w zapasie, nie chcę siedzieć w brudnej he he he albo gdyby w szpitalu zatrzymali czy coś - nie wiem może to głupie...
dziewczyny u nas się ślisko zrobiło - dzisiaj wyszłam tylko na chwilę z pieskiem, bo mi żal jak w domu siedzi cały dzień, a maż pracuje do 20... super taki krótki spacerek, trochę się dotlenić i dalej do domowej rutyny. Tylko mi własciciel małego wilczura cienienie podniósł, aż na niego nakrzyczałam. Piesek młody nieposłuszny puścił się do mojej staruszki z obszczekiwaniem. Ja już wcześniej ją na smycz wzięłam bo widziałam, ze idzie z psem, a ten nic. No i ja się szarpać musiałam, Ech jak ja nie lubię takich sytuacji. No ale spacer i dzień poza tym udany.

Wszystkim chorym dzieciaczkom życzę zdrówka!!
 
Dagmar, podziwiam ze Ty przy tak duzej rodzinie masz sile co chwile latac z odkurzaczem i jeszcze o zyrandolach pamietasz :) Ale teraz lepiej faktycznie zaloz ciemne okulary i nie szukaj sobie dodatkowej roboty, tylko sie ciesz ze masz takie fantastyczne dzieciaki!

A ja mam takie glupie pytanie, widze ze czesto w tematach przewija sie kwestia poloznych, ze ktos dzwoni albo sie umawia... Powiecie niedomyslnej po co sie ma polozna, poza porodowka? ;)
 
reklama
Jouluatto może się mylę ale rozmawiałam z mamą ostatnio o tym i powiedziałami że skoro mam mieć planowaną cesarkę to mam się nie martwić. Po porodzie opłacę sobie tylko pomoc żeby w razie czego pomogła mi w nocy i przy dziecku i tyle:) Myślę że położna bardziej potrzebna przy porodzie sn:))
 
Do góry