reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Dałam radę !! powiem Wam szczerze, że spodziewałam się bardziej obrzydliwego smaku tej glukozy. U mnie problem polegał na tym, że nie mogłam zapanować nad sennością. Czułam się jakby ktoś mi obciążniki zaczepił na powieki MASAKRA!! i ten głód .. Nie znoszę badań nie ze względu na kłucie czy ranne wstawanie ale przez fakt, że robi się je na czczo a ja budzę się już skrajnie głodna więc to dla mnie mordęga wysiedzieć tyle bez jedzenia:p

moi_pas
Po prostu nie wiem czy dałabym sobie radę z tymi pieluchami. Może i drożej wychodzą jednorazówki ale na pewno są łatwiejsze w obsłudze;-)

kroczek_k
Dzięki za wsparcie :-) A jak Twoje wyniki?? moje będą dzisiaj po południu i mam nadzieję, że mąż je odbierze bo ja trochę przeceniałam dziś swoje możliwości i z tesco wracałam taksówką bo prócz mroczków przed oczami zwyczajnie nie miałam siły już iść...

Viltutti Ale się naśmałam ! Muszę to przeczytać mojemu mężowi:laugh2:
 
reklama
No to ja widze że dziś chyba ta pogoda taka do tyłka i dlatego:) Kubuś się rusza i to najważniejsze:)

Ja wyniki mam przed sobą i chyba jest okmocz ok, morfologia teź, i glukoza przed obciążeniem 74 a po obciążeniu 117 zobacze co powie na to lekarz:)
 
No to ja widze że dziś chyba ta pogoda taka do tyłka i dlatego:) Kubuś się rusza i to najważniejsze:)

Ja wyniki mam przed sobą i chyba jest okmocz ok, morfologia teź, i glukoza przed obciążeniem 74 a po obciążeniu 117 zobacze co powie na to lekarz:)

eee nie masz się co martwić. wyniki super!!!! ja po 2 godz miałam 138 i lekarz w sumie za bardzo nie skomentował. nakazal dietę i tyle, więc Ty możesz słodyczy jeśc do woli:-D:tak:
 
Ufff to super bo jak nie mogłam patrzeć na początku na słodycze tak teraz nie mogę się im oprzeć:))


Co jedynie znów mi powie że za dużo kg ale co tam:)
 
Ja aż się boję stanąć we wtorek na wadze ;D w lustrze już widzę, że za szybko przybieram ;p Ale jakoś nie mogę się opamiętać z tym jedzeniem :D wszystko mi tak smakuje :-)
 
W sensie, że czepia się jak się za dużo przytyje. Do 2 kg miesięcznie luz, ale powyżej jest troche słuchania:tak:
Pamiętam jak w 1 ciąży po raz drugi przytyłam 2,9 kg to lekarz popatrzył w karte i powiedział, że jak jeszcze raz tyle przytyję to mnie na patologię wyśle.

Mnie jego "pilnowanie" wagi nie przeszkadza, a wręcz pomaga-ograniczyć apetyt:-D Bo gdyby nie jego kontrola to pewnie już jak słonica nałapałabym kilogramów. mam tendencje do tycia, a poza tym jestem niska(156cm) i znów startowałam z za wysokiej "wagi".....

Wystarczy, że jem białe pieczywo i w ciągu tyg tyje kilogram lub 2:wściekła/y::wściekła/y:I to nie będąc w ciąży:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry