reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Oglądałam wczoraj i dzisiaj. Mała obejrzała pół godziny, ale koleżanka przyszła. One trochę oglądały trochę się bawiły a starzy siedzieli i na bajkę patrzyli ;)
Dla mnie to jedna z lepszych bajek, a bajkowa jestem bardzo :D
Owszem Ania robi dobre wrażenie, ale ja tam Olafka wolę, zwłasza za tekst "Dla niektórych warto się roztopić".
 
Ostatnia edycja:
reklama
Edysiek no dobry jest.Chodziło mi o to że nie znając bajki myślałam że tam pierwszy plan gra Elsa bo to w nią są dziewczynki wpatrzone.
 
A ja bogatsza ;-) udało się sprzedać fotelik z bazą.. 10 zl drożej niż sama ten komplet zdobylam.. także amortyzacja plus dwójka dzieci i być na plusie to super :-) opłaca się jednak takie rzeczy używane kupować..
 
Katjuszka no widzisz,ja bym używanego fotelika nie kupiła bo nie ma pewności że nie powypadkowy.
Ja chyba też na olx wystawię albo allegro bo na tych grupach to się targują i wiadomości na priv dostaje że za 30zł np kupi krzesełko fisher price używkę a pchacza vetch za 20o_O.Wolę to dać za darmo komuś niż sprzedać za takie grosze,zwłaszcza że sama duużo więcej zapłaciłam za to.
 
No widzisz Milenka ja jakoś takich obaw nie mam, bo wystarczy dobrze obejrzeć.. no ale mówi to ktoś kto sobie kupił auto od turka (sama, bez pomocy, był tylko kolega który się nie zna na autach ale za sejf służył.. ) we frakfurcie a potem w nie wsiadł, zwiedził trochę i przyjechał do Polski ;-) także ten tego... dużo różnych używanych rzeczy już kupiłam w życiu ;-)
Ja byłam w jakiejś krakowskiej grupie i nawet nie wiem kiedy z niej się usunelam, ale to stanowczo nie mój klimat. Ani nic tam kupić nie umiem ani sprzedać.. ludzie mi na nerwy działają. Wolę dac ogłoszenie czy aukcję, choć też się rozne przypaly zdarzają. Odpukac jednak i hustawke i fotelik z bazą udało się szybko i za dobre ceny sprzedać, ale to jednak są porzadne i szukane towary..
 
Nie pokazywało mi powiadomien o nowych postach
W skrócie: Psi Patrol jest na Puls2 w tygodniu o 13:00, ja tez mam tylko TV naziemna a Młody zakochał się w tej bajce.
Reklamacji też nie umiem załatwiać, bo za duży stres dla mnie ale postęp zrobiłam bo jakiś rok temu założyłam segregator i wpinam tam ksero paragonow. Miałam akcje z butami z CCC Lasockiego , kupione za 300 zł rozpadły się po 2 miesiącach. Za ciężko na nie pracowałam, żeby odpuścić i skończyło się na Inspekcji Handlowej. Dosłownie po kilku dniach był zwrot pieniążków, co wcześniej było niemożliwe z powodu " złego użytkowania obuwia" chyba na nosie wg. nich nosiłam
Co do sprzedaży to ja swego czasu też prężnie na allegro działałam. Teraz chciałam sprzedać młodego łóżeczko i cisza. Szafę z przedpokoju za 60 zł wystawiłam to się pytali czy z dowozem a najśmieszniejsze to było jak stara kabinę prysznicowa wystawiłam za 50 zł i się zabijali o nią. A wystawiłam bo nie chciałam za wywoz gabarytów płacić jakby nie było zainteresowania to za darmo bym oddała ale skoro ktoś za kasę chciał :)
Największy zarobek? Kupiliśmy w firmie auto za 14 tys. a po roku sprzedałam je za 23 tys. Niestety szef tego nie docenił :) he he he. Kadrwa sprzedającą samochody musiała się wg. niego wykazać chyba ha ha ha.
 
Ja dzisiaj sprzedałam koleżance zestaw zabawek z FP w tym szczeniaczka uczniaczka za 50 zł.
Jakby ktoś dał mi 20 zł za oznacza to bym sprzedała i tak leży na strychu.
 
Edysiek - dojechał już nowy wypoczynek ? Miałaś sie pochwalić [emoji6]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
edysiek też czekam na fotkę,pozbywam sie zabawek i już planuję przemeblowanie pokoju jak mi się miejsce zrobi:rofl:
Sprzedałam wszystko...,do jutra mam umówione odbiory,zostały mi do wysłania 2przesyłki i jedna do odebrania:tak:.
Polecam teraz pozbywanie się zabawek bo mikołaj za pasem i zainteresowanie duże.
Jutro powiem m żeby mi auta bo starszym przyniósł ze strychu i powystawiam:-D
 
Do góry