reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

A ja ostatnio wystawilam kilka rzeczy na olx i zero odzewu. Poczekam kilka dni i wystawie na allegro.
Naklejki mają cenę 9.5 Milenko ;-)

Kurcze to ja dziwna jakaś. Nigdy mi się podszewka nie rozprula, a widzę że to częsty problem. Buty też mi się nie rozlecialy ;-) prędzej coś się m dzieje, ale on butów używa tak, że dziwię się jak pol roku wytrzymują..

Milenka ja mówię że nie spotkałam promo na WSZYSTKO w sklepie np -75%. Zawsze jest to kilka najgorszych sztuk a reszta 30% ;-)

Ancona gdzie Ty kupujesz? ?!! Jadę :-D
 
reklama
Też nie lubię takiego kombinowania, no ale "Polak potrafi". Raz po jednym założeniu sandały z daichmana mi się rozpadły i od razu wymienili mi na nowe. Piotrkowi po sezonie w zimowych podeszwa się odkleiła to też nówki dostał, ale żaby z tego sposób na życie zrobić to sama nie wiem czy potępiam czy podziwiam za inwencję.
U nas leje cały dzień. Z Ewą na chwilę tylko tyłek przewietrzyłam, po obiedzie basen z całą trójką - bagaż jak na urlop niemalże
 
Ja tez jestem daleka od "pomagania" reklamacjom, nawet ich nie chcę, bo najczęściej dotyczą rzeczy, które lubimy, a w ramach reklamacji często jest zwrot kasy. Niemniej co jakiś czas coś się psuje i jak się ma paragony i sprawdza terminy to trochę tego jednak wychodzi - w tym roku mieliśmy buty rozklejone, schodzące powietrze z materaca (nie używanego) , zaciągnięte nowiutkie rajstopy (droższe, nie noszone), odpadająca taka przyklejana kieszeń do kurtki i skargę na kuriera za niewywiazanie się z płatnej usługi (ustawienie agd w mieszkaniu). A i ostatnio hit czyli mole w jakiś pestkach (za krótko u nas były, żeby to było od nas). W życiu nie pomyślałabym, że można taki produkt oddać, a po przeanalizowaniu chętnie doliczyłabym sprzedawcy koszt tępienia tego ustrojstwa ;) Przede mną reklamacja telefonu, ale opieram się rękoma i nogami...
A w ogóle dziś mam dzień matki pracującej. Mąż zabrał dwójkę do teściów. Z samą Natą, więc działam cały dzień. Niestety efektów nie widać (poza furą śmieci ;) )

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też znam osoby które reklamują po roku zajechane buty żeby nowe dostać.
Ja nigdy nie składam reklamacji, bo albo nie muszę albo nie mam paragonu.

Byłam dzisiaj w kinie z dużą na filmie " Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" :)
Dzisiaj obejrzałyśmy Gdzie jest Nemo. Ona lubi takie dorosłe bajki ;)
Teraz oglądam Krainę lodu z dużą. Mała śpi to jutro z nią obejrzę :)

W sklepach rzeczywiście masakra. Po kinie poszłam pooglądać zabawki, ludzi pełno, zabawek też ale nic nie znalazłam, chyba w necie zamówię.
 
Katjuszka to taki mały sklep z rzeczami dla dzieci :)

Zuzanka sporo rzeczy do reklamacji, nic tylko wymieniać na nowe :)

Edysiek i jak film? Bo chcemy K zabrać :)

Ja nie dawno chłopakom tatusia przywiozłam i jest szał :)
 
Kto ogląda kraine lodu? Moja narazie wpatrzona a myślałam że jej nie zainteresuje bo to dla starszy dzieci.

Ancona wow ja przy takich cenach to bym ciężarówkę potrzebowała żeby się spakować heh

Edysiek ja wózek młodej też na allegro, w markecie drobne rzeczy kupiłam długopisy z imieniem i książeczki itp bo mam więcej dzieci.
Jeszcze się wprosilam na spotkanie z Mikołajem u młodego w szkole także paczkę kolejna musze jej zrobić.
 
Hehe włączyłam tv na finał tego lodu ;-) ja oczywiście poza tym że wszędzie te motywy są to nawet pojęcia nie miałam co to, czy to film czy serial czy co ;-) klarze sie spodobało bo ona księżniczki lubi i stwiedzila że to dwie księżniczki..
 
reklama
Do góry