reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Ancona a mnie nie zdaznilas:) Ja tam nie narzekam na pogodę;)

He he he Milenko a ja zrobiłam tak jak nigdy nie robię czyli dałam szwagierce kase na prezent dla mojej chrześnicy.

Kubie póki co na Mikołajki kupiłam kulę ze śniegiem i bałwankiem oraz upatrzyłam grę Pory Roku.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nic konkretnego nie kupiłam,generalnie pjechałysmy kupić paczki do szkoły ale nie udało się całego planu zrealizować.
Młodej kupiłam na gwiazdkę lalkę bobasa pijącą z butelki i sikająca na nocnik[ale chyba jeszcze tej opcji nie będą pokazywać bo mi dom zaleje:D]
do tego książeczki z puzzlami w środku,jajka kinder kilka rodzaji;-) ;).I dla miłośniczki Elzy sporo gadżetów.

Jechałam z jedna mamą z klasy ]babka koło 50]majętna rodzina i gadałysmy o zakupach.Oni na wszystko trzymaja paragony bo ciuchy czy zabawki mają przeważnie gwarancję 2lata.I wszystko reklamują jak tylko się coś porobi to zwracają i dostają nowy towar albo kupon na następne zakupy.Ze wszystkim jezdzą czy to jeansy za 50zł czy buty za 100,nawet jak chodzone przez rok i się coś stanie nie z jej winy to od razu rekla:szok:macja

A pod koniec roku jak w Zarze jest promocja -30-50% to kupują co im się tylko podoba,czekają 2-3tygodnie jak będzie wyprzedaz 75%,jadą zwrócić co kupili i kupują to samo w obniżce 75%
 
Ostatnia edycja:
Milenka szok jak ludzie kombinują :szok:

Loka tak pojechali w podróż życia do Paragwaju, nad wodospady one są na granicy Argentyny z Brazylią i Argentyna. Odważni są bo wykupili tylko bilety przylot mieli w Paragwaju a odlot będzie w Argentynie a w międzyczasie sami wszystko organizują.

H dzisiaj znowu spał całą noc do 7.30 i pewnie spałby dłużej gdyby sąsiadka z góry nie zaczęła latać na odkurzaczu . A wczoraj kolejny raz urządził sobie drzemkę od 16 do 18 ale nie było tragedii bo o 22 zasnął:)
 
Milenka a ja to twierdzę że ta babka to jakaś super fantastka.. ok, reklamacje rozumiem, choć przyznajmy ile rzeczy się psuje? Raz do roku coś? A z tą Zara to pojechała równo :p po pierwsze nie uważam (oczywiście wypowiedź subiektywna) żeby te ciuchy były czymś czy można się szczycić, ile razy tam nie poszłam to nic nna mnie dobrze nie leżało, a jakość materiałów pozostawia wiele do życzenia. Ot, zwykla sieciowka. A dwa- z tymi przecenami to pojechała równo- bo jak ona to niby robi? Oddaje i czeka aż jej przecenia i bierze? Niemożliwe. Albo ma tam kogoś kto jej to robi.. Raz w życiu widziałam tylko wyprzedaż 75% na wszystko i było to w DE. Promocja taka że do sklepu kolejka z 300m miała. W PL takich wyprzedaży po prostu nie ma.. choć po akcjach w Lidlu to ja już w Polaków całkiem zwatpilam ;-)
 
Ancona - podróż życia. Wstawiaj więcej fotek to przynajmniej tak "pozwiedzam".

Męża, siostra tak robi z oddawaniem rzeczy. Nie do tego stopnia jak ta kobieta, o której Milenko piszesz, ale buty to u niej zawsze podlegają wymianie, ja nie wiem jak ona to robi, plus spodnie i torebki, nieważne czy cos kosztuje 10 zł czy 500zł, rachunki zawsze trzyma i kombinuje. I tym oto sposobem co sezon nowe rzeczy [emoji3]

Jeśli chodzi o Zara to ja nigdy dla siebie tam znaleźć nie mogłam i w dalszym ciagu nie mogę, wiec nawet tam nie chodzę.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Filip zawsze ma taki porządek jak się bawi? Jeśli tak to pozazdrościć.

Katjuszka ja już się nie mogę doczekać, aż chłopcy będą się ze sobą bawić.

Ancona boskie widoki.

Loka wzięłaś antybiotyk?

Nieźle ludzie kombinują. Ale jak tak myślę to mi sporo rzeczy się psuje, ale notorycznie gubię paragony, albo mi się zwyczajnie nie chce reklamować.

Ja zarę lubię za fasony, ale prawdą jest, że jakość materiałów i wykończenia pozostawia wiele do życzenia.

Napisane na Redmi 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Milenka mój mąż jest dobry w te klocki. Myślę, że raz na miesiąc - dwa składa jakąś reklamację ;) (nie tylko na produkty, ale też usługi). A ja się tego trochę uczę. Oczywiście za kilka groszy mi się nie chce, ale z rzeczami o większej wartości jak najbardziej. No i mam opory przed składaniem reklamacji w sklepach prywatnych/małych firmach, bo wiadomo, że często to idzie to z kieszeni właściciela (znam ten ból :/) Ale sieciówek mi zupełnie nie żal. Z Zarą też myślę, że to ściema. A raczej, że może raz jej się tak przypadkiem udało, ale chciała Ci pokazać jaka jest sprytna/zaradna ;)
Ancona... Też tak chcę... Zresztą moja siostra niedawno wróciła z Tajlandii (kierunek bardziej popularny, ale też sami sobie wszystko organizowali) i to jest świetna sprawa... Koszt niedużo większy niż tu, a wrażenia nieporównywalnie... A my to chyba przez następne 5 lat poza polskie morze nie wyskoczymy ;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry