reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

My z dziewczynami mamy tez cudownych mężów którzy skaczą nad nami jak tylko mogą ale my mamy zmiany nastrojów i czasami strasznie wyzywamy :angry: :wściekła/y: oczywiście to z miłości bo jak mówi moja mamunia obrywa ten najbliższy i najukochańszy :happy2:
 
reklama
Oj, to u was faktycznie hormony buzują:szok:
Jak się czyta to się śmieszne wydaje, ale wiem, że was to dużo nerwów kosztuje.
Najważniejsze, że każdy mąż w końcu się opamięta, w wlecze tyłek po kebaba dla świętego spokoju:-D

Ja liczę kolejne trymestr wg podziału 40 tygodni ciąży na trzy części, każda po 13tyg i 2dni. 13t3d to początek 2 trymestru :-)
 
No ale mi posta urwalo...:baffled:

Ja ogolnie panuje nad nerwami,ale mam cos takiego ze jak jestem glodna to lepiej nie podchodz,tak bylo juz nawet przed ciaza a teraz jak dojdzie do tego jeszcze zachcianka...typu "kebab" no to wiadomo:-p

oczywiscie malo wazne ze zjadlam pol tego kebaba i mialm dosc a on biedny patrzyl na mnie i pewnie obie myslal moglem jeszcze pol godziny spac a nie jezdzic dla ksiezniczki po jedzienie:zawstydzona/y: no dobra ale nic nie powiedzial przyjol to na klate:-D
 
na moje oko masz nadczynnosc tarczycy :) ja mam calkowicie na odwrót i mam niedoczynnosc. Wystarczyla wizyta u endokrynologa i dostalam niską dawke tabletek, calkiem ponoc bezpiecznych w ciazy.
 
Wita wieczorowa pora :)

ale duzo napisalyscie :) generalnie co do mezów - bo widze ze to dzisiaj temat top - to ja tez nie moge narzekac. Ale zauwazylam ze najbardziej wkurza mnie rano :) pozniej juz jest oki, moze to dlatego ze jak caly dzien jestw pracy i wroci to juz sie stesknie. Z pomaganiem jest roznie, ale sie stara. No i znosi moje fochy calkiem niezle :-D

ja jutro wybieram sie na poszukiwanie spodni ciazowych. Juz w spodnie swoje nie wejde. Wymysliłam sobie ogrodniczki, bo mozna kupic ciut wieksze i regulowac na szelkach jak brzuch bedzie rósł. Co o tym myslicie?

dzisiaj caly dzien przespalam, sily na nic nie mialam. Kurcze kiedy sie ta niemoc skonczy :)

pozdrawiam
 
reklama
Dziewczynki

ja was doskonale rozumiem cały zeszły tydzien miałam taki nerw na meza że nie wiem co...no i na mamusie moja co wie wszytsko lepiej i co mam jesc robic siedziec lezec wszytsko....a jak wiadomo co za duzo to nie zdrowo:)))
Ja miałam takie nerwy az do tej akcji co mi sie przydarzyła teraz normalnie tak mi szkoda maluszka ze mowie nie bede sie denerwowac bo juz i tak maluszek dostał za swoje! ....ciekawe ile wytrzymam a kiedy znow mnie nerw dopadnie:))) bo to że dopadnie to pewniak:)))
Ja ogólnie teraz staram sie dzielnie odpoczywać i nie stresować ......:)
Co do tarczycy ja od jakis 4 lat mam niedoczynność tarczycy i już 3 razy zmieniałam dawke w ciąży bo najpierw było za wysoki tsh potem za niskie potem znow za niskie ....ale podobno to w ciąży normalne i się tego nie uznaje za jakieś duże anomalie...teraz znów musze zrobić badania na tsh żeby skontrolować!
Jeszcze a propo ruchów to lekarz powiedziała że na serio mogę już czuć tylko nie wiedzieć bo jak się jest ogólnie szczupłym to w tym okresie już można to czuć - u mnie jeszcze powiedziała " ojej jaka duża macica jak na ten tydzień ciąży " ( co to oznacza nie mam bladego pojęcia)
Dziewczyny a powiedzcie mi czy myślałyście albo chodziłyście we wcześniejszych ciążach na jakieś zajęcia dla kobiet w ciąży bo ja się zastanawiam że może te więzadła to z tego że do czasu ciąży byłam dosyć aktywna a od tamtej pory jestem leniuchem ?
 
Do góry