reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Brrrrr zimno u nas [emoji15]na przyszły tydzień zapowiadają ładną, ciepłą pogodę to sobie odbijemy.

F narazie sie trzyma i nic Go nie łapie (tfu, tfu, tfu)
 
Witam:) Już odwiedziłam lekarza. K ma dosyc wysoka temperature. Jakies wirusowe paskudztwo sie przyplatalo. Moze uda sie zdusic w zarodku. Na razie Neosine i Tandum Verde oraz Nurofen Forte. Jak temp przekroczy 39 to mam podac Ospamox. Licze ze do soboty mu przejdzie bo nie wyobrazam sobie ze zostanie z dziadkami. Szczerze to odechcialo mi sie tego wesela:baffled:

Zdrowka dla chorowitkow bo jak widze sezon mozna uznac za otwarty.

Agunia szkoda ze K rozebral wirus bo myslalam o tym naszym spotkaniu:( No zawsze cos:/
 
Hej
Nie powiem, mnie też się zdarza przeglądać katalog, który mamy w wc bądź etykiety na kosmetykach ale dłużej niż dwie minuty nie spędzam. Wolę posiedzieć gdzieś gdzie nie ma "aromaterapii";-)

I nas też chorobowo. Emmi gorączka przeszła za to ma katar po pachy i kaszle. Nic tylko do Polski jechać:baffled:

Dziś mieliśmy ostatnią wizytę w szpitalu, Emmiś podlegała pod taką opiekę ze względu na fakt bycia wcześniakiem. Generalnie to tylko taki wywiad jak się rozwija. Wiele sobie nie pogadałam z lekarzem bo na jego widok Emma wpadła w taką histerię, że aż mi szczęka opadła:eek:. Tyle że dała się zmierzyć i zważyć, 11.1 kg i 84 cm.

Dziewczyny, damy radę się spotkać w Krakowie powiedzmy w sobotę albo niedzielę, chyba to jest 18-19 wrzesień? Igdzie ewentualnie i kto ma ochotę?
 
Madzik do nas mają przyjechać znajomi w ten weekend, ale potwierdzą w który dzień dopiero niedługo przed. Tak czy tak ja się piszę, jestem za czymś nie w samym centrum, ale się dostosuje.
 
Madzikm ja też postaram się dotrzeć,o dzielnicy już wspominałaś z katjuszka to wybierzcie konkretnie miejsce bo ja nie znam ruch rejonów.

Tak czekałam na ten nowy serial skazane i się spóźniłam
 
Milenka jak nie lubię polskich seriali filmów itp to ten mi się podoba bardzo :)

Nerw mi dzisiaj puszczał cały dzień aż w końcu puścił i z tego wszystkiego nażarłam się ciastek z kremem a teraz jeszcze bardziej jestem zła bo mi nie dobrze! :wściekła/y: oj głupia ja głupia muszę znaleźć inny sposób na nerwy :eek:
 
Żeby nie było to ja Ruczaj też średnio znam. Ja Wadowiczanka jestem, a Kraków to tylko studia i poznany tam mąż:-) Ruczaj dla mnie to blok, w którym kupiliśmy mieszkanie, Tesco przy Kapelance i zalew na Zakrzówku. Katjuszkooo. Może ty się orientujesz, czy jest gdzieś w tych rejonach jakieś miejsce gdzie mamy mogą sobie usiąść a dzieci pobawić?
 
reklama
Do góry