reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Oto moja sukienka:) Nie jestem zwolenniczką mega wypasionych kiecek weselnych więc ta jest taka uniwersalna że na pewno jeszcze ją wykorzystam:)
CAM00495.jpg
 

Załączniki

  • CAM00495.jpg
    CAM00495.jpg
    49,6 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Widzę, że kilogramy szczęścia na tapecie :) u nas chyba 11 kg a chyba bo na wadze domowej się ważymy - u lekarza nie było to możliwe technicznie :). Wzrost 90 ale ciuszki na 86 tez są ok. A krótkie spodenki to ma z przedziału dla dzieci 6-9 miesięcy bo inne mu z tylka spadają. Dresy wiązane w pasie kupujemy ale i to czasami nie pomaga :)
Tylko, że mój syn ciągle w biegu :)
Anacona ja też ciągle słyszę jaka ładna dziewczynka chociaż młody ewidentnie na chłopaka ubrany :)
Ale to jeszcze nic- wczoraj babka powiedziała do młodego " co babcia bawi Cie?" - mąż ją poprawił, że chyba Mama na co ona oświadczyła mi, że tez późno miała trzecie dziecko. Myślałam, że zęby zgubie. No bo, że aż tak źle wygladam nie sądziłam. Mam motywacje do fryzjera i kosmetyczki.
Więc moim zdaniem pyla coś z kosmosu i ludzie źle widzą :)
Katjuszkaa jak u Was sytuacja?
 
Dzieki za podpowiedzi o Smyku [emoji8] jutro kupię na próbę, zobaczę czy bedą ok. Mózg mam sprany i uciekam spać. Jutro więcej szczegółów [emoji6]
 
Kroczek - bardzo fajna sukienka, szkoda że lato się kończy, no ale może jeszcze zdążysz w tym sezonie ją wykorzystać. Wcale Ci się nie dziwię że miałaś problem ze znalezieniem odpowiedniej długości, bo ja przy moich 163 cm wzrostu mam duży problem więc nie wyobrażam sobie jak te sukienki wyglądają na wyższych kobietach.

Chłopcy mieszczą mi się jeszcze spokojnie w body 86. Dobrze że są jeszcze większe bo to podstawa naszej garderoby. Nie znoszę jak dziecku gołe plecy na wierzch wychodzą. Reszta ubrań u nas to rozmiary 80 i 86. Ja nic z wyprzedzeniem nie kupuję bo nie wiem kiedy im się rozmiar zmieni
Część rzeczy kupiłam jeszcze w zimie np eleganckie koszule na chrzciny i są nadal dobre :szok: Jak widzę że powoli coś staje się ciasne lub za krótkie to wtedy idę na zakupy i po sprawie.
Ciekawe ile chłopcy ważą i mierzą. Muszę z ciekawości w domu z nimi na wagę wejść.
 
Witam :-)
Kroczek śliczna sukienka, akurat takie lubię :tak:

Mika
na allegro body są nawet w rozmiarze 122. Jak jesteś w PL to zdążysz zamówić.

Ja tylko się ogarnę, spakuję i jadę na weekend do rodziców. Akurat jest Bolesławieckie Święto Ceramiki i sporo się dzieje :-D
 
ho ho jaki tutaj ruch:-D

KROCZEK śliczna sukienka,taka dziewczęca i do tego nowa fryzurka to jak nastolatka będziesz wyglądać:tak:

EDYSIEK po fotkach widzę że impreza plenerowa udana i nawet dziewczyny pepcowe ciuszki przetestowały;-),ja byłam w piatek w pepco ale na rozmiar 98 nic nie było ładnego i pierwszy raz wyszłąm z pustym koszykiem:szok:,muszę do factory podjechać;-)

Mika wracaj już do UK bo pusto tutaj,koniec tych przetworów,kończ wczasy bo pora odpocząć:-p

RILa twoi chłopcy z tych drobniejszych i do tego z małą wagą urodzeniową pewnie.

U nas dziś festyn na wsi,co prawda kościelny więc jedynie lody świderki z automatu i zamki do skakania są atrakcją,trzeba portfel napełnić popołudniu;-).Bylismy już kolejny raz w kościele a raczej przed kościołem,póki pogoda to widzę że dzieci multum,jedzą,piją i gonią dookoła;-)
 
Kroczku bardzo ładna sukienka.

Milenka, Edysiek zazdroszczę festynów. Oj wybrałabym się z moim małym terrorystą.

Mika, jak tam po wizycie u teściowej?

Katjuszka może pomyśl o L-4, bo ostatnio ciągle jesteś wykończona.

Widzę, że Julek ciągle jest na prowadzeniu. Chodzi w ubraniach 74 - 80, a krótkie spodenki ma na 62, bo inne spadają mu z tyłka. No ale za to ciągle mogę powiedzieć, że mam malutkie dziecko ;-)
 
Agunia moj Artur też nosi 74-80. No czasem coś 86. A spodenki też 62-68:-). Pepcowe 12-18 miesiecy ma za kolana i w pasie za szerokie. Z Igorem było to samo bo moi panowie maja małe dupki. Ale ja sie ciesze-można ich dajnie ubrac. Wczoraj kupiłam Igorowi spodnie dresowe-rurki- taki szczypiorek w nich wygląda. No i polecam spodnie z H&M rurki- nie do zdarcia a w pasie regulacja:-)
 
reklama
AGUNIA moja córa festyny lubi,tłum jej odpowiada
Zgadzam sie z Tobą że plusem wolnego wzrostu jest że masz dłużej dzidzię w domu,ja już mam wyrośniętą babę i ubolewam że tak szybko urosła;-).Do tego pozytywny aspekt to oszczędność,bo długo Julo chodzi w ubraniach a moją już w 98 zaopatruję pomału;-),co 3miesiące garderoba do wymiany:eek:
 
Do góry