reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

miliondni gratuluje udanej wizyty!!! Najważniejsze że dzidzia ładnie rośnie i bije serduszko. A u ciebie zaraz będzie 10 tydzień więc możesz być już spokojniejsza, bo ryzyko coraz mniejsze.

lusia, witamy na forum :-) bardzo dzielna i wytrwała ta Twoja dzidzia, że przy tylu krwawieniach nadal się mocno trzyma.

Idę się chyba wykąpać i spać, bo jak to zwykle na wieczór gorzej się czuje. W gardle znowu drapie i już kilka razy zakasłałam :hmm: A jutro czeka mnie ciężki dzień.
 
reklama
Gratuluję wizyt(oby moja taka była)
lusia-witam:-)


A ja mówię wszystkim Dobranoc. padam, po prostu padam na twarz. Pół dnia przespałam, a i tak nie mam sił....Stoczyłąm jeszcze z Młodym "wojnę" o kąpiel i lecę do łóżeczka. Miłego wieczoru kochane brzuchatki:happy:
 
agutka - kotki śliczne. Co do dziwnych myśli, to cały czas się boję, że jak pójdę na USG za tydzień, to zobaczę jednego brzdąca zamiast dwóch. A ja ich już dwoje pokochałam...

Witam także nowe mamusie :-)

L-oka - moja mama rok temu walczyła z najgorszym rodzajem czerniaka. Gdyby poszła do lekarza na kasę chorych, to niestety czekałaby na operację ponad pół roku. Poszła do ordynatora onkologii prywatnie, a ten "wkręcił" ją w termin za 2 tygodnie. Jeśli są możliwości trzeba walczyć. Dzięki temu moja mama po dwóch operacjach żyje, chodzi normalnie, a przede wszystkim jest zdrowa. A był to najgorszy z możliwych czerniaków, bo aż 5 stopnia, gdzie przeżywalność wynosi około 10%. Także trzymam kciuki za Twoją mamę i walczcie!

U mnie maluchy coś zaczynają chorować. Nadula dostała w nocy temperaturę i to kompletnie bez żadnych objawów. Bez kataru. Bez kaszlu. To samo miał Filip w sobotę. A jutro moja perełka miała zacząć lekcje na basenie. A tu nici. Zobaczymy, czy coś się z tego wykluje.
Ja po choróbsku (ból gardła, ból zatok i katar) już się dobrze czuję. Dochodzę do siebie. Wyleczyłam się sokiem z malin (własnej roboty), miodkiem i wodą morską :-) Powodzenia dziewczyny z Waszymi przeziębieniami. No i miłego wieczorku
 
mojeboje nigdy o czymś takim nie słyszałam WOW ale głowa do góry a w podbrzuszu teraz będziesz różne rzeczy czuła ja np umieram jak mam wzdęcie tak mnie boli że już myślę że to coś złego a potem przechodzi od razu

Ja tez mam taakie jazdy,jak za duzo zjem pozniej przez dwa dni mam zaparcia to mnie rozrywa z kazdej strony:eek: ale po jakims czasie przechodzi i jest gitara:-p

hej.. chciałam tylko napisać , ze byłam dziś u gina i moje Maleństwo ma 2,1 cm i ładnie bijące serduszko... badał mnie co prawda nie dopochwowo bo ma tylko usg przez powłoki brzuszne ale wszystko chyba ok skoro serduszko bije :) Ulżyło mi troche, nastepna wizyte mam za miesiac. A termin na 18 kwietnia.

jak yszłam od gina to taki zastrzyk energii dostałam ze nie wiem czy zasne dzisiaj, a planujemy z wążem w środe na grzybki pojechać, byle nie padało..:crazy:

Mi tez obliczyli date na 18-nastego:-D


Ja bylam dzisiaj u rodzinnego po wyniki krwi,i spokojniejsza jestem bo wszystkie wyszly idealnie:tak: jeszcze jutro te usg i juz bede spokojna jako tako.
 
Witajcie,

dziekuje za slowa otuchy - mam nadzieje ze wszystko pomyslnie sie ulozy z mama i nie bede musiala przezywac koljnych stresów. Ja dzisiaj z rana mam straszne mdłości :( do tego pogoda ponura..jakos tak ciezko sie usmiechnac w taki poranek.

Pozdrawiam i zycze milego dnia!
 
Ale mi ochoty narobiłyście na grzyby. Chyba też się jutro wybiorę. Najpierw na giełdę kwiatową po wrzosy na balkon, a później na grzyby.
 
Mam pytanie do dziewczyn, które biorą Femibion. Jutro kończy mi się opakowanie Femibion natal 1 i nie wiem czy mogę już zacząć przyjmować 2, czy też na te kilkanaście dni dokupić 1. I kiedy kończy się 12 tydzień ciąży? W 11 t. i 6d czy 12t 6d, bo już całkiem zgłupiałam.
 
hej dziewczyny, z tymi snami to dopiero jak przeczytałam wasze wpisy to uświadomiłam sobie, że moje sny też są dziwnie realistyczne. Ze spaniem nie mam problemów, raz w nocy wstaję na siku, przed ciążą miałam problemy z zasypianiem, a teraz 21 a ja już smacznie śpię. Śnią mi się koszmary, baardzo realistyczne i szczegółowe, budzę się cała odrętwiała, ale nie mam problemów z ponownym zaśnięciem :) Ogólnie, rzecz biorąc cały dzień czekam, żeby już móc iść spać hah :D w pracy ziewam, a w domu nie mam siły na nic, wciąż męczą mnie mdłości, ale są mniejsze niż w 7-8 tyg.
 
milliondni gratuluję udanej wizyty! ja mam za 10 dni i już nie mogę się doczekać...
w weekend chcemy powiedzieć rodzinie a po wizycie muszę powiedzieć w pracy, żeby szukali kogoś na zastępstwo bo pod koniec listopada chcę pójśc na L4. A Wy mówiłyście już w pracy o ciąży?
Weekend miałam bez mdłości i myślałam, że już mam je z bańki, a tu dzisiaj znów dały o sobie znać :( ale widać już światełko w tunelu i koniec I trymestru coraz bliżej :-)
 
reklama
cześć u mnie jest taka pogoda wstętna ze zaraz się walne znowu do łóżka :no:
ale chyba najpierw zrobie szarlotkę bo mam straszną ochote a mam ekspresowy przepis z małą ilością naczyń do mycia :D
idę, potem pochwalę się czy mi wyszła :D
 
Do góry